Skocz do zawartości

Dywagacje odnosnie stanu sceny


Bieniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wracając do tematu.

Rozumiem że powstanie PGL niektórzy widzieli jako polskie MLG o czym pisałem wcześniej. Rozumiem tez rozczarowanie. Powiedzmy sobie szczerze i jasno: PGL powstało po to żeby wypromować pewną rozpoznawalną (po jakimś czasie) markę która pomoże w pozyskaniu sponsora. Nic więcej. Dalej scenę tworzy scena. Ani ja , ani Barth nie mamy pieniędzy żeby stworzyć z tego "polskie MLG".

 

Kolejna rzecz której nie rozumieją niektórzy: wpisowe. Na imprezach w stylu Stereotyp czy Dni Fantastyki jesteśmy GOŚĆMI. Nie mamy wpływu na decyzje i warunki jakie stawiają organizatorzy (jak brak wpisowego żeby wszyscy chętni mogli zagrać). Też bym chciał żeby wokół Halo wszystko się kręciło ale tak się nie da. Musimy się naginać, dostosowywać albo OUT.

 

Rzecz trzecia i ostatnia: Microsoft. Naprawdę dajcie sobie spokój już z tym narzekaniem. Dostaliśmy wsparcie jakie dostaliśmy i z obietnic Kuba raczej się wywiązuje. Kieruje do mnie wszystkich ludzi zainteresowanych jakimikolwiek turniejami na platformie Xboxa jacy z nim o tym rozmawiają. Inna sprawa że żaden nie odpowiada na moje maile. Halo im zwisa. Zamiast pieprzyć jaką to my im (Ms) reklamę (??) robimy ruszcie dupę i stawiajcie się na turniejach. Pokażcie że wam zależy - a za frekwencją z czasem przyjdzie zainteresowanie wielkich tego świata.

 

I na koniec - nikogo nie zmuszam do przyjazdu jeśli mu się koszta nie zwracają. Mnie się nic nie zwraca - jeszcze do tego dopłacam (zdziwili by się niektórzy ile...) i nie płacze. Zaczynam się zastanawiać czy warto? Na szczęście jest jeszcze parę osób dla których warto jechać.

 

PS: Sprzęt scenowy należy do sceny - chcesz zrobić swój turniej? ZAPRASZAM! Tylko się nie pchać - po kolei! LOL

 

Nie pytaj co scena zrobi dla ciebie - powiedz co TY zrobisz dla sceny!

 

PS2: Nadal szukamy kogoś do stworzenia strony PGL... Też się nie pchać... Ech...

 

 

Odnośnik do komentarza
To załatwiaj już teraz wolne na Wrocław - 15-17 maja(zresztą to się tyczy wszystkich). Może wcześniej jeszcze jakiś money-lan wpadnie po drodze w Krk.

 

 

Będę, bo Wrocław to ładne miasto ;)

 

Jeśli sponsor się napatoczy i zacznie zwracać mi cześć kosztów to i w Krakowie bym pograł, bo samemu na więcej niż jeden wyjazd w miesiącu ciężko mi zebrać sałatę :/

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A jak podoba wam się pomysł LAN'a na terenie akademików Politechniki Krakowskiej ? Postaram się ogarnąć salke na 2 dni (sobota niedziela ?). Ja ze swojej strony moge załatwić Xa1(h1) + 2ski i X360(h3) + 2 pady + LCD 27cali. Miło jakby pojawił się sprzęt scenowy ale tego nie wiem (TroniC?).

Prosze o wpisy osób które byłyby chętne na coś takiego. Date ustali się wspólnie.

 

Odnośnik do komentarza
Sprzęt scenowy do dyspozycji - przynajmniej ta część która jest u mnie (część jest u Bartha).

Sprawa pierwsza - brakuje tego, nie turniejów, ale okazji do spotkań i pogrania luzem, grania na żywioł z ziomkami, z którymi przed chwilą dopiero co piło się wódkę, jest o wiele przyjemniejsze niż zagranie 2 pojedynków i odpadnięcie z turnieju około 13, jak same zawody trwają do 21.

Generalnie trzeba by zmontować 2 pełne setupy z Halo i 2 pełne z Halo: CE - wtedy każdy będzie zadowolony.

Politechnika? A co mógłbyś załatwić Piczel? Tronic mówiłeś kiedyś coś o waszej miejscówce, ale wiadomo, że tam raczej tłumu nie wpuścisz i wstęp dla osób spoza sceny będzie ograniczony (czytaj nowe twarze). W ramach takiego spotkania powinniśmy także ściepę, na kuriera, żeby dojechał sprzęt w te i nazad od Bartha, żeby chłopak nie był stratny, a setup mógłby być pełny, deklarować się z konsolami itd. A data LANu? myślę, że jednak po Wrocku byłoby lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Myśleliśmy tak z TroniC'iem żeby między PGL3 a XboxFunday'em zrobić tego lana.

A co do miejscówki to myślę że lepiej wpuścić bydło między swoich (czyt. do akademików) niż robić zadymę u TroniC'a :PP

 

No tak, ale zorganizowałbyś coś względnie zamkniętego czy wyobrażasz sobie, że do sali wchodzi każdy "pierwszy lepszy", nawet mogą to być osoby, które kojarzysz z "widzenia" na korytarzu, ale nie masz pewności, że scenowy sprzęt za 20k zł nie straci się gdzieś częściowo? Dla mnie na takie miejsce --> Zadeklarowani wcześniej przez forum/xbl/pw osoby. Bo jak jakieś drechy czy cwaniaczki mają wpaść i zacząć majstrować, wystarczy, że ktoś przewróci konsoli lub przesunie w trakcie wczytywania płyty i jesteś o cenę gry w plecy:/

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Sorki za posta pod postem ale tak więcej ludzi zauważy ze coś nowego w temacie.

Jedna z stron internetowych, a dokładnie nsports.pl szuka kogoś ogarniętego w temacie Halo na stanowisko redaktora/newsmana. Chętni niech zgłaszają się tutaj - odpowiednia osoba się do nich odezwie.

"Nie pytaj co scena zrobi dla ciebie - powiedz co TY możesz zrobić dla sceny..."

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
:wallbash: Mamy sieć XBL , ludzie mają coraz więcej obowiązków i od razu ''scena umiera'' .Nie ma czasu aby się spotkać ''tylko'' na turnieju i obgadywać kto ma wyczesanego skila . Spotkać się na 3 dni picia 4me great :D Ale powiem 3city , inni Wielkopolska a jeszcze inni Wawa.I tak się kończą spotkania na turniejach ponieważ mamy XBL ,wygodnictwo oraz browar jak i kobietę/rodzinę/znajomych/kotka/pieska przy pupie ;] Pisałem to już kiedyś i podtrzymuję ponieważ narzekaliśmy na brak XBL a teraz jest narzekanie na brak spotkań.Takie są elementy jak nie wpuszcza się ''świeżej krwi'' do towarzystwa czyli sceny - ludzie się starzeją misie :) Więcej obowiązków , mniej czasu na zabawę.I to wszystko co chciałem dodać po przeczytaniu wstępu tematu.Pozdro dla wszystkich grających w H1 i H3 :))
Odnośnik do komentarza
:wallbash: Mamy sieć XBL , ludzie mają coraz więcej obowiązków i od razu ''scena umiera'' .Nie ma czasu aby się spotkać ''tylko'' na turnieju i obgadywać kto ma wyczesanego skila . Spotkać się na 3 dni picia 4me great :D Ale powiem 3city , inni Wielkopolska a jeszcze inni Wawa.I tak się kończą spotkania na turniejach ponieważ mamy XBL ,wygodnictwo oraz browar jak i kobietę/rodzinę/znajomych/kotka/pieska przy pupie ;] Pisałem to już kiedyś i podtrzymuję ponieważ narzekaliśmy na brak XBL a teraz jest narzekanie na brak spotkań.Takie są elementy jak nie wpuszcza się ''świeżej krwi'' do towarzystwa czyli sceny - ludzie się starzeją misie :) Więcej obowiązków , mniej czasu na zabawę.I to wszystko co chciałem dodać po przeczytaniu wstępu tematu.Pozdro dla wszystkich grających w H1 i H3 :))

 

 

A jak wytlumaczysz brak uczestnictwa w ligach online? Daleko? brak wygodnictwa? Po prostu sie ludziom nie chce i dlatego mowimy, ze scena umiera. Tez jestem z trojmiasta (gdansk) i nie przeszkadzalo mi to jezdzic na turnieje w calej Polsce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...