Skocz do zawartości

Two Worlds: The Temptation


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie strasznie jechali po pierwszej części a jedyne co bym w niej zmienił to lepszy multiplayer bo lagi były cały czas i poruszanie się postaci bo to jest tragiczne jak ona chodzi.Wczoraj narobiłem sobie chęci na gre i dziś jade po mieście poszukać może pierwsza część się gdzieś znajdzie ;D

Odnośnik do komentarza

Jedyne? No to masz fajny gust stary jak nic w takim shicie nad shity nic byś nie zmieinł. Oceny na poziomie 49% mówią wszystko o tym "dziele" Grałem w to i mogę z pełna premedytacją potwierdzić, że 49% to idealna ocena dla tego gó.wna.

 

Dwójkę można olać kompletnie. Każdy szanujący się fan erpegów nie powinien tykać takich kaszan. Uważam, że lepiej nie grać w nic niż gać w takie coś.

Odnośnik do komentarza

Chyba 1 raz muszę zgodzić się z czystym sumieniem z Góralkiem :/. Gra była karykaturalna, nieporównywalna do Obliviona pod ŻADNYM względem (nawet grafikę miała gorszą), nieudolnie dupkowaty i arogancki bohater kojarzyl mi się z 1 lepszym frajerem który zginie w najbliższym momencie w wyjątkowo głupi sposób.

Głupi świat gry (totalnie mi nie przypasił), glupi ludzie a już o gameplay'u ...... O gameplay'u ?! - ja (pipi)ęęęęę !!.

 

Nie wiem dlaczego ale jeżeli mówimy o dwójce wciąz mam jakąś cichą nadzieje że to może być dobra gra, koleś nadal biega jakby miał lagi, a skacze jak żul po trawniku pełnego g(pipi)a, niemniej jestem cierpliwy i dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Osobiście podszedłem chłodno do tej gry, od jednych słyszałem że jest nawet nie - do (_)_), ale z (_)_), inni że jest całkiem fajna. Postanowiłem więc na własne oczy zobaczyć jak to z Two Worlds jest, zapowiadany tytuł jako mix Obka i Gothica oblał mnie naprawde arktycznym prysznicem :/.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...