Jump to content

Two Worlds: The Temptation


Voytec

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jedyne? No to masz fajny gust stary jak nic w takim shicie nad shity nic byś nie zmieinł. Oceny na poziomie 49% mówią wszystko o tym "dziele" Grałem w to i mogę z pełna premedytacją potwierdzić, że 49% to idealna ocena dla tego gó.wna.

 

Dwójkę można olać kompletnie. Każdy szanujący się fan erpegów nie powinien tykać takich kaszan. Uważam, że lepiej nie grać w nic niż gać w takie coś.

Link to comment

Chyba 1 raz muszę zgodzić się z czystym sumieniem z Góralkiem :/. Gra była karykaturalna, nieporównywalna do Obliviona pod ŻADNYM względem (nawet grafikę miała gorszą), nieudolnie dupkowaty i arogancki bohater kojarzyl mi się z 1 lepszym frajerem który zginie w najbliższym momencie w wyjątkowo głupi sposób.

Głupi świat gry (totalnie mi nie przypasił), glupi ludzie a już o gameplay'u ...... O gameplay'u ?! - ja (pipi)ęęęęę !!.

 

Nie wiem dlaczego ale jeżeli mówimy o dwójce wciąz mam jakąś cichą nadzieje że to może być dobra gra, koleś nadal biega jakby miał lagi, a skacze jak żul po trawniku pełnego g(pipi)a, niemniej jestem cierpliwy i dobrej myśli.

Link to comment

Osobiście podszedłem chłodno do tej gry, od jednych słyszałem że jest nawet nie - do (_)_), ale z (_)_), inni że jest całkiem fajna. Postanowiłem więc na własne oczy zobaczyć jak to z Two Worlds jest, zapowiadany tytuł jako mix Obka i Gothica oblał mnie naprawde arktycznym prysznicem :/.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.