Skocz do zawartości

Najlepsze wyniki w GH3


DeadFish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

La locura nunca tuvo maestro

para los que vamos a bogar sin

rumbo perpetuo

en cualquier otra dirección con

tal de no domar los caballos de

la exaltación

la rutina hace sombra a las

pupilas, que se cierran a los

disfrutes que nos quedan

 

Avalancha * 4

 

Necesitamos el valioso tiempo

que abandonas sin saber que

cojones hacer con él

nosotros somos la comida y

alguien está efectivamente

hambriento

no hay retorno a la conciencia

tras el desvarío del amor

tempestuoso

 

Avalancha... *4

 

Aún nos quedan cosas por

hacer,

si no das un paso

te estancas

aún nos quedan cosas por decir

y no hablas...

 

la locura nunca tuvo maestro

para los que vamos a bogar sin

rumbo perpetuo

la muerte será un adorno que

pondré al regalo de mi vida

la luna ejerce extraños influjos

que se contradicen y no hay

quien descifre

 

Avalancha * 2

 

 

przeza.(pipi)isty kawalek

niszczyciel

w ogole gh 3 ma wyje.bane kawalki i ie moge zalapac tego narzekania na ten temat

Odnośnik do komentarza

A ja odczuwam że jesteś kimś kto komuś bardzo zazdrości, Panie Pelipe. Pominę już Twoje w 100% idiotyczne wypowiedzi w tym wątku, bo po prostu szkoda o nich gadać. Może już czas przestać walić idiotyczne teksty do lepszych od siebie, a przysiąść troszkę przy GH żeby chociaż im dorównać? Przepraszam bardzo, to już naprawdę jest niezłe s(pipi)ysyństwo aby kwestionować kto i po co założył jaki temat. Ja jestem czegoś naprawdę ciekawy, ale skoro twierdzisz że mam manię wielkości na moim punkcie (co jest oczywiście bzdurą, bo taki Uzny (jeżeli się nie mylę) spokojnie by mnie rozwalił), to:

 

JAKO JEDEN Z NIEWIELU W POLSCE PRZESZEDŁEM TTFAF NO I JAKO JEDYNY MAM ACHIEVA ZA 750K

 

Idź Pan w cholerę i pomyśl zanim coś napiszesz, bo już od dawna urządzając tu sobie prywatne pogaduszki z paroma innymi osobami, zaśmiecacie to forum i nie sądzę aby ktokolwiek był z tego zadowolony.

Edytowane przez DeadFish
Odnośnik do komentarza
A ja odczuwam że jesteś kimś kto komuś bardzo zazdrości, Panie Pelipe.

Wymiatania na plastikowej gitarce, rotfl.

 

Przepraszam bardzo, to już naprawdę jest niezłe s(pipi)ysyństwo aby kwestionować kto i po co założył jaki temat.

Od tego jest forum, a ja uważam(nie tylko ja), że ten temat jest debilny, bo jest strice do tego byś pokazał jakiś to madafaka w Bohatera Gitary 3.

 

Kolejna okazja to powiedzenia "ale jestem kur.wa gość", tak samo jak twoje stwierdzenie, ze w GH 2 na silniku GH 3 byś miał calaka lekką ręką.

Nudzisz.

 

Sorry, nie potrafię inaczej reagować na przygłupi szpan.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Pelipe, spier,dalaj od DeadFisha, temat jest za(pipi)isty i motywuje do lepszych wyników.

 

I gdyby GHII był na silniku od GH3 to by było mnie łatwiej. Dead ma tu rację. Pisać wyniki albo GTFO!!

 

Podstawowe - Metallica - One 428k

Bonus - TTFAF - 304k [podpiąłem drugą gitarę i grałem "pro face-off"]

DLC - All Nightmare Long - 528,309

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Temat powstał imho tylko po to, aby "wymiatacze" tacy jak Deadfish mogli się podniecać, że zagrali TTFAF. No bo co? Dam tu wynik, że zagrałem One na 3 gwiazdki. Zaraz wyleci fistach z rybą z komentarzami "łe, jesteś lama, ja gram na 100%". Do tego ma służyć ten temat? A może każdy ma podawać tylko swoje wyniki, co wiąże się z niepotrzebnym spamem? Się pytam: PO CHUJ?

 

Wiemy, Deadfish, że zagrałeś TTFAF, mało się nie posikałeś jak ci wyszło, uważałeś się za takiego prosa, że nawet chciałeś sprzedawać achievy na allegro, ale jak Uzny powiedział, że też zagrał to cię po prostu zgasił. Niestety, nie jesteś taki zaje.bisty jak ci się wydawało. No, w sumie to w ogóle nie jesteś zaje.bisty, bo robienie z zabawy nie wiadomo jak wielkiego wyzwania jest wg mnie kretynizmem. Każdy mógłby trenować tyle, żeby zagrać wszystko na 100% na Xpercie, ale imo nie taki jest zamysł gier muzycznych. Mnie one służą do bawienia się w granie muzyki, która mi pasi, a nie nabijania achievementów, łamania palców i wydłużania e-penisa. Zaraz powiesz, że też grasz, bo lubisz kawałki, które grasz. Na pewno masz wszystkie płyty Dragonforce'a na półce...

Odnośnik do komentarza

Jak tylko zobaczyłem temat z GHIII w nazwie i DF jako autora, to wiedziałem, że będzie dym :/

 

Mamy już temat z osiągnięciami i nie widzę potrzeby tworzenia oddzielnego tematu dla każdej z gier. Ja osobiście nie mam czym się chwalić, bo ja to nawet nie przejdę Slayera na expercie, bo mi się nie chce siedzieć nad tym, a na hardzie jak dla mnie gra się bardzo przyjemnie.

 

I przestań się tak wywyższać Deadfish, bo to się robi żałosne, a właściwie stało się już jakiś czas temu. Skoro tak niszczysz, to zrób karierę na YT.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru się tutaj dłużej użerać z kółeczkiem wzajemnej adoracji Qbek - Pelipe. Nie będę mówił kto pierwszy zaczął kogo tutaj wyzywać (polecam spojrzeć na górę tematu). Nie będę już po raz setny tłumaczył że do ludzi ze skillem większym ode mnie mam wielki respect, bo wiem ile pracy musiało ich to kosztować. Nie będę już więcej pisał w tym temacie, bo widzę że cokolwiek bym nie napisał, ludzie to odbierają jako "ale się przechwala, niech spierdala". Skoro chcecie - proszę bardzo, spierdalam, bo widzę że należy się zastosować do zasady - "Nie kłóć się z głupszym, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem rozwali".

 

P.S. W życiu bym się nie spodziewał że coś takiego powstanie w tym temacie. To już nie mój problem że Wy wszędzie widzicie podtekst do chwalenia się. To już jest jakaś Wasza mania. Chciałbym teraz podziękować Fisiowi który jako jedyny potraktował wątek poważnie.

Edytowane przez DeadFish
Odnośnik do komentarza

Ja tez :) ale nie dziekuj, dobry zuczek ze mnie hehe.Powazniej juz jednak to jakos nigdy nie widzialem by kto kolwiek sie jakos specjalnie lansil jakimis wynikami.I sam tez jak cos dalem to zaraz ktos kozaczyl ze umie lepiej.Z tym jednak ze mnie to ryba etc.

W ogole to milczec smarkacze o.

Odnośnik do komentarza
Nie mam zamiaru się tutaj dłużej użerać z kółeczkiem wzajemnej adoracji Qbek - Pelipe. Nie będę mówił kto pierwszy zaczął kogo tutaj wyzywać (polecam spojrzeć na górę tematu). Nie będę już po raz setny tłumaczył że do ludzi ze skillem większym ode mnie mam wielki respect, bo wiem ile pracy musiało ich to kosztować. Nie będę już więcej pisał w tym temacie, bo widzę że cokolwiek bym nie napisał, ludzie to odbierają jako "ale się przechwala, niech spierdala". Skoro chcecie - proszę bardzo, spierdalam, bo widzę że należy się zastosować do zasady - "Nie kłóć się z głupszym, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem rozwali".

 

P.S. W życiu bym się nie spodziewał że coś takiego powstanie w tym temacie. To już nie mój problem że Wy wszędzie widzicie podtekst do chwalenia się. To już jest jakaś Wasza mania. Chciałbym teraz podziękować Fisiowi który jako jedyny potraktował wątek poważnie.

podpiszesz mi sie na cyckach? jestes dla mnie MISZCZU!

 

sie koles załowo przechwalasz jakimis osiagnieciami w gierce :) ja sobie wymiatam na medium i jestem z tego super zadowolony, widze ze bardzo potrzebujesz poklasku u innych ludzi :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...