Skocz do zawartości

Najlepsze wyniki w GH3


DeadFish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry, Fish. Ja na prawdę nic do Ciebie nie mam, wymiatasz w GH 3. Super, jesteś za(pipi)isty w tą grę, ale te przechwały są z deka irytujące. Nie widziałem, żeby Uzny czy Adasko na siłę chcieli zgarnąć fejma swoimi uber wynikami. Bo jestem przekonany, że zakładając ten temat nie kierowałeś się czystą ciekawością. Tak samo, kiedy Uzny dał fotki swoich osiągnieć. "No, no fajnie, a ile ttfaf zagrałeś", "lekko ponad 500k", "kur/wa no way, muszę go pobić, ja pier'dole, muszę być najlepszy".

Kolego, to tylko gra.

 

Odnośnik do komentarza
Sorry, Fish. Ja na prawdę nic do Ciebie nie mam, wymiatasz w GH 3. Super, jesteś za(pipi)isty w tą grę, ale te przechwały są z deka irytujące. Nie widziałem, żeby Uzny czy Adasko na siłę chcieli zgarnąć fejma swoimi uber wynikami. Bo jestem przekonany, że zakładając ten temat nie kierowałeś się czystą ciekawością. Tak samo, kiedy Uzny dał fotki swoich osiągnieć. "No, no fajnie, a ile ttfaf zagrałeś", "lekko ponad 500k", "kur/wa no way, muszę go pobić, ja pier'dole, muszę być najlepszy".

Kolego, to tylko gra.

Podpisuje się pod tym postem. A wiesz co Uzny zrobił jak przeczytał tego Twojego posta? O(pipi)ił ze mną 0,5 litra i graliśmy Rockbanda, żeby nie daj boze jeszcze lepszy w podświadomości się zrobił w TTFAF. Nie no złośliwy się robię (ale akurat wszystko to do "graliśmy w rb" jest prawdziwe ;)

 

 

Możemy potraktować już ten kącik na luzie?

 

 

Mój wynik na expie w The One - 399,992, wieki temu grałem, ale proszę porównanie, zagrałem za parę dni i powiem czy jest postęp po 3 miesiącach nie grania ^_^

 

EDIT jest postęp... pierwszy play off ponad 454k ;] potraciłem masę głupich punktów przed i po solo (szybkie strumy), można wycisnąć więcej.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Daj mi godzinkę...

 

EDIT: Masz na rozgrzewkę, pierwsza próba :)

kopia1zdjcie021.th.jpg

 

A tu z naciskiem na note strike.

zdjcie022j.th.jpg

 

Nie jesteśmy tu chyba zgromadzeni by siebie na wzajem okłamywać prawda? A wynik może potwierdzić Deadfish, z którym to właśnie uzyskałem taki wynik.

 

A tydzień temu zazdrościłem Ci Mosha :>

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...