Skocz do zawartości

Czegoś zupełnie nie rozumiecie...


DeadFish

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż powiedziałem że nie napiszę więcej postu w moim poprzednim temacie (a trzymam się tego co mówię), postanowiłem założyć kolejny wątek, ponieważ chcę Wam coś przybliżyć.

 

Skłonił mnie do tego post Qbka "Ale co ma na celu wstawianie wyników?". W tym momencie wszystko zrozumiałem. Każdy z tego forum ma w (pipi)e wyniki, a Ci, którzy je wstawiają to lamy. No jasne, ale w takim razie co robi tutaj najdłuższy, bo posiadając aż 16 stron temat "Nasze osiągnięcia"? Panowie, dochodzimy tu do paradoksu, w tym momencie przeczycie sami sobie wstawiając tu jakiekolwiek wyniki, bo przecież one nikogo nie obchodzą! Dodatkowo, skoro każdy jest tutaj takim wielkim casualem, to czemu wielu z Was ma ustawionych strefę gracza na "pro"? Dla formalności przypomnę tylko że mottem tej strefy (które wszyscy przeczytaliście i zaakceptowaliście) jest "Graj fair, graj ostro, graj aby wygrać." Nijak się to ma do Was, graczy którzy sobie "grają na medium" a wynik ich nie obchodzi, bo to dla lam.

 

Zupełnie czegoś nie rozumiecie. Niektórym może sprawiać przyjemność to że przeszli Slow Ride na easy, a niektórzy lubią rywalizację i porównywanie wyników z innymi graczami. I nie mówcie mi że jest inaczej, bo to by było totalne kłamstwo, patrząc na to, co pisaliście w poprzednim temacie.

 

Nie zdołacie mi też wmówić do łba że (btw. to niczego mi nie zdołacie wmówić) jestem jedyny w swoim rodzaju i tylko mnie interesują takie rzeczy. Wystarczy odwiedzić scorehero.

 

A teraz czekam na flejm <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Chyba nie wyraziłem się jasno. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że nie będę więcej pisał w tamtym wątku. Trochę mnie wkurzyliście, więc postanowiłem pokazać że nie ma najmniejszego sensu w tym co mówicie, używając jak najbardziej sensownych argumentów.

 

I daruj sobie takie teksty, bo niczego tu nie wnoszą. Zresztą to chyba nie nowość jeżeli chodzi o Twoje wypowiedzi.

Edytowane przez DeadFish
Odnośnik do komentarza

Co z tego, że wolisz masterować. Też lubię czasem posiedzieć nad jakąś piosenką by wycisnąć z jej jak najlepszy wynik, a potem napisać to w temacie "nasze osiągnięcia" niż robić kur.wa następne tematy "Wasze najlepsze wyniki w GH 3", "Wasze najlepsze wyniki w TTFAF", "Wasze najlepsze wyniki w One", "Zagrałem TTFAF, a wy nie". Napisz to w temacie nasze osiągniecia i tam normalnie skomentujemy twoje wyczyny, ale nie, jesteś najlepszy i cała wieś musi o tym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Nikt przecież nie mówi, że chwalenie się swoimi postępami/osiągnięciami w grze jest złe. Problem polega na tym, że od pewnego czasu w tym grupowcu próbujesz stworzyć sobie wizerunek niewiadomo jakiego wymiatacza i boga, a tak naprawdę, zakładając kolejne bezsensowne tematy, jesteś coraz bardziej męczący. Jest temat o osiągnięciach, gdzie można się pochwalić, ale nie dajmy się zwariować - granie w gry muzyczne powinno być przede wszystkim przyjemnością, a nie pogonią za wynikiem/achievementem, a widzę, że u Ciebie głównym celem jest to drugie.

 

Wystarczy odwiedzić scorehero.

 

Dlaczego więc tam nie zaczniesz robić kariery?

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Deadfish mnie kompletnie nie obchodza twoje wyniki, idź tam gdzię kogoś to obchodzi np. scorehero. Ja tam się ciesze jak coś na hardzie pocisne na 5* i lubie sobie liste masterować, ale to tylko plastikowa gitarka razem z znajomymi czerpiemy fun z tego a nie walka o to kto jest lepszy. Przyjd kiedyś na próbe zespólu ( ale prawdziwego) i powiedz: "przeszedlem TTAFF na expercie w GH a wy nie" zobaczysz jaki będzie odzew.

Odnośnik do komentarza

Akurat problem jest taki, że na tym forum zdecydowana większość ludzi to właśnie Wy, milusie casualowe miśki. I nie macie najmniejszego prawa jeździć po mnie i Fisiu za to, że lubimy rywalizację. Ale już rozumiem, to miejsce po prostu nie jest dla mnie. Tutaj kampią się tylko anty-pro. Spoko, może rzeczywiście zacznę udzielać się więcej na scorehero. Przynajmniej nie będę tracił czasu na takie bzdety.

Odnośnik do komentarza
Akurat problem jest taki, że na tym forum zdecydowana większość ludzi to właśnie Wy, milusie casualowe miśki. I nie macie najmniejszego prawa jeździć po mnie i Fisiu za to, że lubimy rywalizację. Ale już rozumiem, to miejsce po prostu nie jest dla mnie. Tutaj kampią się tylko anty-pro. Spoko, może rzeczywiście zacznę udzielać się więcej na scorehero. Przynajmniej nie będę tracił czasu na takie bzdety.

ss08dcopy7pw.jpg

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Ale pieprzycie, ja pierdole, jak ktoś chcę się chwalić wynikami to co wam do tego? Mówię teraz do tej całej ekipy Kubków, Metalów Pelipoów itp itd, c(pipi) wam do tego - czy rozumiecie to zdanie? Czy w regulaminie tego kąciku jest napisane, że tu tylko casuale mogą siedzieć? - Proszę o odpowiedź.

 

Tak więc grajcie sobie nadal ale zostawcie tych co grają na punkty, bo to właśnie wy wychodzicie na idiotów, bo deadfish normalnie dyskutuje, a taki Pelipe albo Ci (pipi)nie zdjęcie Lindy i myśli, że jest normalny, inni niż wszyscy, wydający mu się, że jest najnormalniejszy na świecie, a reszta to banda idiotów.

 

Nawet nie umiecie odpowiedzieć na jego argumenty, tylko macie stały, nudny tekst: "DF się wywyższasz, jesteś pusty, idź sobie na scorehero", a czemu on ma iść? Bo banda Casuali go wygania? To nieźle, nieźle.

 

Sam gram dla przyjemności, ale na miejscu DF już bym tu nawet nie publikował swoich wyników i to nie dlatego, że się.. ee.. no wiecie, boję waszej reakcji i że będziecie po mnie jechali.. ( :( ) ale bo to nie ma żadnego sensu, bo jak zwykle przybędzie tu Filip "vel Nazwisko rodowe: Xbox Live- Pelipe PL" Z. i zacznie (pipi)ić w swoim stylu, nudnym stylu. A po co z kimś takim dyskuto.. wróć, pisać?

 

I nawet nie odpisujcie na to, bo

 

d3e07450e018afadmed.jpg

 

Jestem jak Pelipe!

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

AAAAAAAAAAAA JESTEM GORSZY BO JESTEM CAŻUALOWY MISIEK AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XDDDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a ty nie ruchałeś.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wiecie co, jestescie wszyscy beznadziejni :/ Bartezoo, lubilem Cie, naprawde, ale po tym co tu wypisales stracilem do Ciebie JAKIKOLWIEK szacunek - dla mnie juz nie istniejesz :/ Podobnie jak reszta miskow tutaj - nie potraficie grac i po prostu zazdroscicie DeadFishowi, ze on jest mistrzem gry w gitare a wy nie, i dlatego tak po nim jezdzicie. Z takim podejsciem nic w zyciu nie osiagniecie, bo po prostu na kilometr widac ze zzera was zazdrosc a zal wam tylki sciska. Pelne jadu i nienawisci posty kierowane w strone mistrza tylko to potwierdzaja. Myslicie, ze zdobycie tych achievementow ktore on ma uczciwie to nie zadne osiagniecie? Zal mi was wszystkich, naprawde.

Odnośnik do komentarza

Dead, popatrz, na Uznego, ma więcej od Ciebie w prawie każdej piosence w GH3 a ma to w dupie ;) , już dwa razy utarł Ci nosa przy rekordowym scorze w Raining Blood i Battery, a zrobił to tylko byśmy się mogli wspólnie pośmiać jak karpia walisz. :P

Na pewno jesteś jednym z lepszych tutaj, ale nie rób z siebie prosa, bo prosi nie mają rekorda 89% w Battery, tylko napierdzielają FC w co popadnie, a 750k nie mają w wcale nie najtrudniejszym All Nightmare Long tylko, w TTFAF, bo to jest wyczyn, TAM mieć 750k. Oczywiście fajnie mieć te 20 GS więcej, ale to jednak nie jest już to co pierwotnie zostało założone przez twórców, kapisz?;] A sam znam z 4 osoby, które tego acziwa miały gdyby lubiały na tyle GH3 by ściągnąć Death Magnetic... a poza tym patrząc po Twoich wynikach, zakładam, że jestem niewiele słabszy od Ciebie, a pytanie ile i w jaki sposób poświęcam graniu co Ty? Jak miałem 17 lat to czasu na granie było więcej. :P

 

I grasz dobrze na polskie warunki w moim odczuciu, żeby nie było że jestem jakiś tam misiek od plastikowej gitary bo tak się wyzywać nie pozwalam!

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
No własnie to jest taki wasz poziom. Pozdro 600!

 

I jeszcze jedno: Czy wy naprawde nie macie innych problemow niz rzucanie się na forum o to czy ktoś gra na punkty czy dla zabawy w grę muzyczną - Guitar hero3? chciałbym tak! :lol:

Trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby podniecać się punktami w gierkach. Serio kur'wa get life suki.

Aha pokaż mi gdzie ja się rzucam? Mała 'beke' sobie skręcam z ludzi dla, których granie na punkty jest sensem życia i jak to ojejeciujeciu wielka tragedia jeśli ktoś ma więcej acziwmentów odemnie bo to glupiacziterksasuka. Jestem gorszym klasy czlowiekiem bo nie chcialo mi się TTFAF przejść tzw. casualowym miśkiem? HEHE.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.