Jump to content

Czegoś zupełnie nie rozumiecie...


DeadFish

Recommended Posts

Jako iż powiedziałem że nie napiszę więcej postu w moim poprzednim temacie (a trzymam się tego co mówię), postanowiłem założyć kolejny wątek, ponieważ chcę Wam coś przybliżyć.

 

Skłonił mnie do tego post Qbka "Ale co ma na celu wstawianie wyników?". W tym momencie wszystko zrozumiałem. Każdy z tego forum ma w (pipi)e wyniki, a Ci, którzy je wstawiają to lamy. No jasne, ale w takim razie co robi tutaj najdłuższy, bo posiadając aż 16 stron temat "Nasze osiągnięcia"? Panowie, dochodzimy tu do paradoksu, w tym momencie przeczycie sami sobie wstawiając tu jakiekolwiek wyniki, bo przecież one nikogo nie obchodzą! Dodatkowo, skoro każdy jest tutaj takim wielkim casualem, to czemu wielu z Was ma ustawionych strefę gracza na "pro"? Dla formalności przypomnę tylko że mottem tej strefy (które wszyscy przeczytaliście i zaakceptowaliście) jest "Graj fair, graj ostro, graj aby wygrać." Nijak się to ma do Was, graczy którzy sobie "grają na medium" a wynik ich nie obchodzi, bo to dla lam.

 

Zupełnie czegoś nie rozumiecie. Niektórym może sprawiać przyjemność to że przeszli Slow Ride na easy, a niektórzy lubią rywalizację i porównywanie wyników z innymi graczami. I nie mówcie mi że jest inaczej, bo to by było totalne kłamstwo, patrząc na to, co pisaliście w poprzednim temacie.

 

Nie zdołacie mi też wmówić do łba że (btw. to niczego mi nie zdołacie wmówić) jestem jedyny w swoim rodzaju i tylko mnie interesują takie rzeczy. Wystarczy odwiedzić scorehero.

 

A teraz czekam na flejm <_<

Link to comment
  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chyba nie wyraziłem się jasno. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że nie będę więcej pisał w tamtym wątku. Trochę mnie wkurzyliście, więc postanowiłem pokazać że nie ma najmniejszego sensu w tym co mówicie, używając jak najbardziej sensownych argumentów.

 

I daruj sobie takie teksty, bo niczego tu nie wnoszą. Zresztą to chyba nie nowość jeżeli chodzi o Twoje wypowiedzi.

Edited by DeadFish
Link to comment

Odpowiada mi moje podejście, tak jak Tobie odpowiada Twoje. Ty wolisz grać na lajcie - ja wolę masterować. I każdy ma prawo mieć takie podejście jakie chce, dlatego całe to wasze pieprzenie jest zupełnie bez sensu, bo staracie się mi wmówić że moje podejście jest złe.

Link to comment

Co z tego, że wolisz masterować. Też lubię czasem posiedzieć nad jakąś piosenką by wycisnąć z jej jak najlepszy wynik, a potem napisać to w temacie "nasze osiągnięcia" niż robić kur.wa następne tematy "Wasze najlepsze wyniki w GH 3", "Wasze najlepsze wyniki w TTFAF", "Wasze najlepsze wyniki w One", "Zagrałem TTFAF, a wy nie". Napisz to w temacie nasze osiągniecia i tam normalnie skomentujemy twoje wyczyny, ale nie, jesteś najlepszy i cała wieś musi o tym wiedzieć.

Link to comment

Nikt przecież nie mówi, że chwalenie się swoimi postępami/osiągnięciami w grze jest złe. Problem polega na tym, że od pewnego czasu w tym grupowcu próbujesz stworzyć sobie wizerunek niewiadomo jakiego wymiatacza i boga, a tak naprawdę, zakładając kolejne bezsensowne tematy, jesteś coraz bardziej męczący. Jest temat o osiągnięciach, gdzie można się pochwalić, ale nie dajmy się zwariować - granie w gry muzyczne powinno być przede wszystkim przyjemnością, a nie pogonią za wynikiem/achievementem, a widzę, że u Ciebie głównym celem jest to drugie.

 

Wystarczy odwiedzić scorehero.

 

Dlaczego więc tam nie zaczniesz robić kariery?

 

Link to comment
Guest _Be_

Deadfish mnie kompletnie nie obchodza twoje wyniki, idź tam gdzię kogoś to obchodzi np. scorehero. Ja tam się ciesze jak coś na hardzie pocisne na 5* i lubie sobie liste masterować, ale to tylko plastikowa gitarka razem z znajomymi czerpiemy fun z tego a nie walka o to kto jest lepszy. Przyjd kiedyś na próbe zespólu ( ale prawdziwego) i powiedz: "przeszedlem TTAFF na expercie w GH a wy nie" zobaczysz jaki będzie odzew.

Link to comment

Akurat problem jest taki, że na tym forum zdecydowana większość ludzi to właśnie Wy, milusie casualowe miśki. I nie macie najmniejszego prawa jeździć po mnie i Fisiu za to, że lubimy rywalizację. Ale już rozumiem, to miejsce po prostu nie jest dla mnie. Tutaj kampią się tylko anty-pro. Spoko, może rzeczywiście zacznę udzielać się więcej na scorehero. Przynajmniej nie będę tracił czasu na takie bzdety.

Link to comment
Akurat problem jest taki, że na tym forum zdecydowana większość ludzi to właśnie Wy, milusie casualowe miśki. I nie macie najmniejszego prawa jeździć po mnie i Fisiu za to, że lubimy rywalizację. Ale już rozumiem, to miejsce po prostu nie jest dla mnie. Tutaj kampią się tylko anty-pro. Spoko, może rzeczywiście zacznę udzielać się więcej na scorehero. Przynajmniej nie będę tracił czasu na takie bzdety.

ss08dcopy7pw.jpg

Edited by Pelipe
Link to comment

Ale pieprzycie, ja pierdole, jak ktoś chcę się chwalić wynikami to co wam do tego? Mówię teraz do tej całej ekipy Kubków, Metalów Pelipoów itp itd, c(pipi) wam do tego - czy rozumiecie to zdanie? Czy w regulaminie tego kąciku jest napisane, że tu tylko casuale mogą siedzieć? - Proszę o odpowiedź.

 

Tak więc grajcie sobie nadal ale zostawcie tych co grają na punkty, bo to właśnie wy wychodzicie na idiotów, bo deadfish normalnie dyskutuje, a taki Pelipe albo Ci (pipi)nie zdjęcie Lindy i myśli, że jest normalny, inni niż wszyscy, wydający mu się, że jest najnormalniejszy na świecie, a reszta to banda idiotów.

 

Nawet nie umiecie odpowiedzieć na jego argumenty, tylko macie stały, nudny tekst: "DF się wywyższasz, jesteś pusty, idź sobie na scorehero", a czemu on ma iść? Bo banda Casuali go wygania? To nieźle, nieźle.

 

Sam gram dla przyjemności, ale na miejscu DF już bym tu nawet nie publikował swoich wyników i to nie dlatego, że się.. ee.. no wiecie, boję waszej reakcji i że będziecie po mnie jechali.. ( :( ) ale bo to nie ma żadnego sensu, bo jak zwykle przybędzie tu Filip "vel Nazwisko rodowe: Xbox Live- Pelipe PL" Z. i zacznie (pipi)ić w swoim stylu, nudnym stylu. A po co z kimś takim dyskuto.. wróć, pisać?

 

I nawet nie odpisujcie na to, bo

 

d3e07450e018afadmed.jpg

 

Jestem jak Pelipe!

Edited by s1ntex
Link to comment
Guest _Be_

AAAAAAAAAAAA JESTEM GORSZY BO JESTEM CAŻUALOWY MISIEK AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XDDDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a ty nie ruchałeś.

Edited by _Be_
Link to comment

No własnie to jest taki wasz poziom. Pozdro 600!

 

I jeszcze jedno: Czy wy naprawde nie macie innych problemow niz rzucanie się na forum o to czy ktoś gra na punkty czy dla zabawy w grę muzyczną - Guitar hero3? chciałbym tak! :lol:

Edited by s1ntex
Link to comment

Wiecie co, jestescie wszyscy beznadziejni :/ Bartezoo, lubilem Cie, naprawde, ale po tym co tu wypisales stracilem do Ciebie JAKIKOLWIEK szacunek - dla mnie juz nie istniejesz :/ Podobnie jak reszta miskow tutaj - nie potraficie grac i po prostu zazdroscicie DeadFishowi, ze on jest mistrzem gry w gitare a wy nie, i dlatego tak po nim jezdzicie. Z takim podejsciem nic w zyciu nie osiagniecie, bo po prostu na kilometr widac ze zzera was zazdrosc a zal wam tylki sciska. Pelne jadu i nienawisci posty kierowane w strone mistrza tylko to potwierdzaja. Myslicie, ze zdobycie tych achievementow ktore on ma uczciwie to nie zadne osiagniecie? Zal mi was wszystkich, naprawde.

Link to comment

Dead, popatrz, na Uznego, ma więcej od Ciebie w prawie każdej piosence w GH3 a ma to w dupie ;) , już dwa razy utarł Ci nosa przy rekordowym scorze w Raining Blood i Battery, a zrobił to tylko byśmy się mogli wspólnie pośmiać jak karpia walisz. :P

Na pewno jesteś jednym z lepszych tutaj, ale nie rób z siebie prosa, bo prosi nie mają rekorda 89% w Battery, tylko napierdzielają FC w co popadnie, a 750k nie mają w wcale nie najtrudniejszym All Nightmare Long tylko, w TTFAF, bo to jest wyczyn, TAM mieć 750k. Oczywiście fajnie mieć te 20 GS więcej, ale to jednak nie jest już to co pierwotnie zostało założone przez twórców, kapisz?;] A sam znam z 4 osoby, które tego acziwa miały gdyby lubiały na tyle GH3 by ściągnąć Death Magnetic... a poza tym patrząc po Twoich wynikach, zakładam, że jestem niewiele słabszy od Ciebie, a pytanie ile i w jaki sposób poświęcam graniu co Ty? Jak miałem 17 lat to czasu na granie było więcej. :P

 

I grasz dobrze na polskie warunki w moim odczuciu, żeby nie było że jestem jakiś tam misiek od plastikowej gitary bo tak się wyzywać nie pozwalam!

Edited by Zimol
Link to comment
Guest _Be_
No własnie to jest taki wasz poziom. Pozdro 600!

 

I jeszcze jedno: Czy wy naprawde nie macie innych problemow niz rzucanie się na forum o to czy ktoś gra na punkty czy dla zabawy w grę muzyczną - Guitar hero3? chciałbym tak! :lol:

Trzeba być nieźle ukierunkowanym debilem, żeby podniecać się punktami w gierkach. Serio kur'wa get life suki.

Aha pokaż mi gdzie ja się rzucam? Mała 'beke' sobie skręcam z ludzi dla, których granie na punkty jest sensem życia i jak to ojejeciujeciu wielka tragedia jeśli ktoś ma więcej acziwmentów odemnie bo to glupiacziterksasuka. Jestem gorszym klasy czlowiekiem bo nie chcialo mi się TTFAF przejść tzw. casualowym miśkiem? HEHE.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.