Skocz do zawartości

Czegoś zupełnie nie rozumiecie...


DeadFish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kładę laskę na czyszczenie (topiców rzecz jasna), jestem coraz bliżej do naciśnięcia czerwonego guziczka :twisted:

Czerwony guziczek?

 

http://www.usenix.org/event/lisa05/tech/wo...cs/slide_58.png

dokładnie to, co zostało napisane na etykietce powyżej ;) Panowie ogarnijcie się, miejsca jest tu wystarczająco dla każdego - jeśli ktoś chce, nie widzę problemu w postowaniu wyników. Jeżeli komuś nie podoba się tego typu temat, po prostu niech go zignoruje. Nie ma po co walczyć między sobą bo zamiast grupowca będziemy mieli miejsce podziałów. Nie ma sensu licytować się o to kto ma większego skilla, to takie gówniarskie :) W gamercardzie również mam Pro ďźăă­ďź jednak odnosi się to bardziej do 漭縞ăăłăżăź w sygnaturze, to że mam wybraną strefę Pro nie musi być jednoznaczne z tym że wymiatam w każdą grę. Raz jeszcze apeluję, zanim zapostujecie gimnazjalną odzywką, flejmem czy czymkolwiek pomyślcie o tym że jednak piszecie na forum gdzie zasady netykiety również obowiązują. Nie chcę wyjść na jakiegoś sztywniaka i hipokrytę bo też mi sie zdarza czymś takim rzucić jednak jest coś takiego jak granica dobrego smaku i jak czytam o 'lizaniu (pipi)ek sąsiadek' czy 'ruchaniu' czy przepychankach o to kto jest pro a kto nie poraz setny to odechciewa mi się przeglądać tematy na grupowcu i myślę że nie tylko ja mam takie odczucia.

Odnośnik do komentarza

A co do tego "czy jestem pro".

 

Tak, kurwa! Uważam się za pro! Ale tylko i wyłącznie jeżeli chodzi o Polskie warunki.Dlaczego? Ano dlatego, że ludzie tacy jak Wy zostawiają mi duże pole do popisu "bo im nie zależy" :lol:

 

Sugeruję tu wstawić "bo zazdroszczę więc muszę na niego najechać to może inni pójdą za mną".

 

I jeżeli w związku z tym macie w (pipi)e "granie na plastikowej gitarce", bo to przecież dla dzieci, to CO TU ROBICIE?!

 

Aha, ktoś się pytał czy jeżdżę na turnieje. Oczywiście że na nie jeżdżę, byłem na każdym turnieju GH3 jaki się odbył w tym kraju.

Edytowane przez DeadFish
Odnośnik do komentarza

a sa jakies turnieje w rb na drumsach?

 

co do tematu. ja tez lubie konkurencje na pkt, procenty itp. lubie po prostu rywalizacje. nie uwazam sie za uber-pro ale gadki tutaj niektorych uzytkownikow casualowych jest nie na miejscu.

 

beka beką ale co w tym zlego ze rybka chce nam sie pochwalic wynikami? ile osob chwali sie swoimi gamercardami, trofeami? oni tez sa no-life'y i niech wypier.dalaja na imprezy zaliczac blachary? w sumie to tez dobre rozwiazanie ale ludzie, chill out.

Odnośnik do komentarza

Umrzyjcie.

beką ale co w tym zlego ze rybka chce nam sie pochwalic wynikami? ile osob chwali sie swoimi gamercardami, trofeami? oni tez sa no-life'y i niech wypier.dalaja na imprezy zaliczac blachary? w sumie to tez dobre rozwiazanie ale ludzie, chill out.

Ja nic o no-life'owaniu nic nie powiedziałem, poza spotnanicznym (pipi)nięciem "get a life".

Ale temat Fisha spotkał się z krytyką, bo jest idiotyczny i totalnie kur.wa zbędny i nie powiesz mi, że to czysta ciekawość, bo każdym mniejszy lub większym osiągnięciem chwalimy się w "tym większym" temacie. Fakt, że flejm zaczął się po części również z mojej inicjatywy i chciałbym przeprosić za to.

 

@śnteks- pier.dol się -_-''

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
I co wygrałeś?

 

Myślę że wartość tych nagród przekroczyła by z 1000zł.

Niestety nie zajmowałem szczytowych miejsc, bo turnieje odbywały się jak dopiero zaczynałem grać w GH, ale na pudle zazwyczaj byłem.

 

a tak btw

 

@śnteks- pier.dol się -_-''

 

Tyle Pelipe ma do powiedzenia w temacie, na nic więcej chyba go nie stać :lol:

Odnośnik do komentarza
Ok, boys & girls...

zacytuję piosenkę z GH3...

Schoooooooooool's out for summer, schoooooooooool's out for eva!

 

 

 

a teraz "grow up".

 

Dead, jak chcesz to możemy pograć w GH3, bo pożyczyłem płytę, Sherlockiem być nie musisz by zgadnąć jakiego mam Xbl taga, czekam na inv.

 

Spoko, chętnie pogram. Tym bardziej skoro mówisz że jesteś na moim poziomie, może będzie ciekawa rywalizacja. :)

Odnośnik do komentarza
@śnteks- pier.dol się -_-''

Czytając temat od 2 strony tematu nie wiedziałem o co chodzi - kilka króków w tył...

I nawet nie odpisujcie na to, bo

 

d3e07450e018afadmed.jpg

 

Jestem jak Pelipe!

I już wiedziałem że poranna kawa mi się wyleje... Pelipe - ja bym protestował!

 

 

Dead, uderz dziś popołudniu na Live - myślę, że będzie większy spokój, to będę mógł się lepiej skupić :)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Boże, niech ktoś wywali dedfisza stąd... On naprawdę myśli, że mu zazdrościmy :lol3:

 

Człowieku, z twoich postów bije taka niedojrzałość i gorycz jakby cię ktoś skrzywdził z powodu twoich zainteresowań. Brzmisz jakby ci mama powiedziała: "synku, oni się z ciebie nabijają, bo ci zazdroszczą". No kur.wa! I właśnie dlatego temat o rekordach jest zbędny, wg mnie nie powinniśmy tu promować jakiegoś hc łamania palców, tylko jak już zdrową rywalizację. Każdy może skomentować twój wynik w "naszych osiągnięciach" i to wystarczy!!!111oneoneone

 

Ty Deadfish to chyba jakiś głupi jesteś.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
@śnteks- pier.dol się -_-''

 

Tyle Pelipe ma do powiedzenia w temacie, na nic więcej chyba go nie stać :lol:

Na chu.jowe najazdy tak odpowiadam.

Za to Ty dorośnij do udzielania się na forum, bo twoje interpretacje naszych komentarzy są idiotyczne. Kubek już Ci wyjaśnił.

 

 

get back to school.

 

EOT, koniec (pipi)a.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

przegladam tematy deadfisha i dochodze do wniosku ze on na sile szuka polasku dla swojej osoby, najlepiej dla niego by bylo zalozyc temat :"deadfish najlpeszy polak w GH gdzie kazdy moglby pisac jaki on to wspanialy i jaki wymiatacz z niego.

 

deadfish zrozum, nie zazdroscimy ci, ja gram sobie na mediumie bo sprawia mi to przyjemnosc, nie staram sie nawet przechodzic na wyzszy poziom bo nie mam takiej potrzeby, a za to twoje takie chwalenie sie na sile w KAŻDYM temacie jest żałosne.

 

no lucek zes do(pipi)al teraz niezle, chyba ze to ironia. jak nie to przepraszam was mistrzowie i nie przeszkadzam wam w dalszym lizaniu sobie nawzajem c.ipek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...