Skocz do zawartości

Crank 2 - High Voltage


Rekomendowane odpowiedzi

Szczeniacki nawyk.

 

Ja bawiłem się dobrze przy jedynce bo - jest to chyba jedyny film w którym nie ma przestoju. Jak już to na 5 sekund. Non stop coś się dzieje, w dodatku takiej zdrowej niedorzeczności nie widziałem w żadnym innym filmie, a na pewno nie ze Jasonem.

Obraz obejrzałem już kilka razy - montaż jest idealny.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dobra kwestia gustu, ale jak można mieć inne zdanie odnośnie świetnego montażu ?;]

 

To tak jak:

 

-Gwiezdne Wojny to kultowy film :yes:

-Mam inne zdanie :nerd:

 

Mozna nie lubić, ale wiesz

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Crank 1 był świetnym odmóżdżaczem, nie pier'dolcie, że na codzień ogladacie filmy offowych norweskich reżyserów o tym jak rosną truskawki i przez co rolnik ma dylematy moralne (walić żone czy truskawki?). Po trailerze jakoś się tak nie jaram, bo przegiecie to juz wygląda wręcz chamsko, ale czekam i ide do kina.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dziś R5 (kiepski dżwięk) i jestem zachwycony. Świetny montaż, zdjęcia, zabójczo dobrana muzyka, maksymalnie popierdzieleni bohaterowie i niemal parodyjne poczucie humoru.

 

Część pierwsza oscylowała na granicy zdrowego rozsądku, a tutaj mamy maksymalnie przesadzoną (jak dla mnie na plus) rozpierduchę. Film trochę zalatuje Tarantinem i Rodriguezem, ale w wersji jeszcze bardziej szalonej. Fabuła prawie nie istnieje, ale nie o nią tu chodzi. Tak dobrze nie bawiłem się od czasu części pierwszej.

 

Osoby, które nie przepadały za pierwszą częścią lepiej niech dwójki nie oglądają. Pewnie też znajdzie się część zwolenników jedynki, którym ta część nie podejdzie, ale pozostała reszta będzie się rewelacyjnie bawić.

 

Polecam!!!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Najarany jak cholera. Ale ni wała, nie tyknę kinówki - czekam na ripa a później lecę do kina. Musowo. kuruku narobiłeś smaka.

 

R5 to nie kinówka, czasami ciężko odróżnić od DVDripa, ale mimo wszystko tej wersji nie polecam ze względu na dżwięk. Do kina i tak pójdę. Jestem ciekawy reakcji publiczności. Pewnie część wyjdzie w trakcie seansu, bo nie każdy jest w stanie strawić taki Hardcore. Heeeeeee.

 

Jest już wersja z dobrym dżwiękiem? To muszę sprawdzić.

Edytowane przez kuruku
Odnośnik do komentarza

W cam obcieli napisy koncowe.

 

 

 

 

Obejrzałem właśnie. Hardcore, tak można to określić. Już wesoła czołówka sprawiła, że się zaśmiałem no i tak sie usmiechałem przez cały film. Film to kopalnia cytatów, świetnie nakrecony, absurdalny. Masa humoru i akcji. 10/10. Dobry był typek z zespołem Touretta xD

 

 

 

 

 

kuruku**Jednak też miałem wersje z kiepskim dźwiękiem.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
W cam obcieli napisy koncowe.

 

 

 

 

Obejrzałem właśnie. Hardcore, tak można to określić. Już wesoła czołówka sprawiła, że się zaśmiałem no i tak sie usmiechałem przez cały film. Film to kopalnia cytatów, świetnie nakrecony, absurdalny. Masa humoru i akcji. 10/10. Dobry był typek z zespołem Touretta xD

 

 

 

 

 

kuruku**Jednak też miałem wersje z kiepskim dźwiękiem.

 

Do tego wszystkiego trzeba wspomnieć o całkiem niezłym soundtracku by Mike Patton .

Odnośnik do komentarza

Hehe, film po prostu masakra, jeszcze bardziej absurdalny niż 1 część ale to dobrze, dzięki temu jest "odmóżdżaczem" nr. 1, jeżeli włączasz ten film i spodziewasz się rzeczywistości, wszystkiego zgodnego z prawami fizyki i zdrowego rozsądku, to go natychmiast wyłącz. Ja go przed chwilą obejrzałem z dziewczyną, leżąc na łóżku, będąc całkowicie rozluźnionym i ja i dziewczyna bawiliśmy się wyśmienicie, naprawdę polecam obejrzec po cięzkim dniu lub w gronie kumpli z browarami w dłoniach, dobra zabawa gwarantowana. :good:

 

Moja ocena to 9/10

 

BTW: Film od momentu kiedy widzimy

głowę głównego badassa z 1 części, pływającą w akwarium, ppodłączoną do różnych kabelków i gadającą

do samego końca, osiąga poprostu szczyty absurdu.

Odnośnik do komentarza

Lepszy od jedynki ale zachwycony jak niektorzy nie jestem. Podobal mi sie Planet Terror, Shoot Em Up ale z Krankami mam jakis problem :f I nie dlatego, ze nie przepadam za łysolem.

Dwojka jest ok. Duzo pogietych akcji, chorego humory, przemocy, cyckow.

6/10

czekam na trójkę

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem. Bez stronniczości wystawiam dychę na szynach. Ale do pełni szczęścia brakuje dźwięku na co najmniej dobrym poziomie. Te ruskie montaże są okropne zaś kopia daje radę konkretnie. Czekam na lepszy rilejs a później jeszcze raz do kina.

Mistrzostwo, choć nie ukrywam - nie tak dobre jak jedynka.

Odnośnik do komentarza

Film kozacki, całkowicie inny niż część pierwsza, ale bardzo dobry (nie licząc kilku scen). Najbardziej podobała mi się akcja na początku filmu z Chińczykiem i ten tekst doktora: 'Powiem szefowi, że kipujesz supermanowi w bebechy' :lol: Jeszcze scena z dziwką która dostała kulkę w silikony była super i zakończenie z 'keep on loving you' . No i w sumie 'sushi' też było ciekawe :P

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Co za film. To tak jakby siłę wybuchu bomby atomowej zmieścić w 80 minutach filmu. Co 4 sekundy nowa, genialna akcja bijąca na głowę poprzednią. I tak w kółko.

 

10/10

 

Ale z(pipi),ałem trochę, bo nie oglądałem jedynki i pewnie teraz nie zrobi na mnie takiego wrażenia. No nic, obejrzę i się zobaczy ;).

 

Film mega i czekam na więcej,

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.