Skocz do zawartości

[ANULOWANO] Tekken with nSports 3


Rekomendowane odpowiedzi

Turniej Dark Resurrection odbędzie się w ramach Time To Play - Heaven 2009

 

Data: 25-26 lipca

Miejsce: Leszno

Ilość stanowisk: ~10 (zależy to od frekwencji)

 

Zasady: tradycyjnie (innym razem wkleję)

 

Pierwszego dnia odbędzie się turniej indywidualny (grupy + DE), a drugiego tradycyjna drużynówka. Dodatkowo w niedzielę odbędą się turnieje dla publiczności (nie będą mogły startować osoby, które brały udział w turnieju dzień wcześniej).

 

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: jkdudkowski@gmail.com (dla ułatwienia mi pracy proszę jako temat podać TTP - zgłoszenie)

Każde zgłoszenie musi zawierać: nick (ew. z nazwą teamu), imię, nazwisko, miejscowość, główną postać (tylko po to, żeby wrzucić obrazek do listy uczestników, tak jak to było przy okazji poprzednich edycji). Przykładowe zgłoszenie wygląda tak:

Nick: Stach00

Imię: Stanisław

Nazwisko: Stasiak

Miejscowość: Warszawa

Główna postać: Ganryu

 

(można w jednym mailu zgłaszać więcej niż jedną osobę)

Jeśli zgłoszenie będzie miało inną formę, to nie zostanie przyjęte. Nie zdziwcie się więc, jeśli po kilku dniach od wysłania zgłoszenia nie będzie Was na liście.

 

Lista uczestników:

http://www.ttp.poznan.pl/viewpage.php?page_id=66

 

Konsole:

1. Di

2. JuniOr [TLT]

3. Krakers

4. Alik [TcT]

5. Velurian [TLT]

6. Matt-JF

7. Tenshimitsu [TcT] (?)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kuba zrozumiał, zostawił te głupie mieczyki i poświęcił się scenie tekkena. Tak trzymać! ;]

Ale co zrozumiałem? ;) Zamiast się mądrzyć stresuj się maturą :whistling:

 

A zgłoszenia będę przyjmował drogą mailową jak przyjdzie odpowiednia pora.

Odnośnik do komentarza

Zrozumiałeś, że nie opłaca się zajmować crapowatą grą, w którą w dodatku nikt nie gra ;)

 

Maturą już sie nie stresuje, bo z(pipi)ałem polski rozszerzony (jestem niemal pewien że nie zdam ;f). Stresować to sie bede w przyszłym roku, i tak chciałem sobie rok przerwy zrobić. Akurat wyjdzie t6 i blazblue.

Odnośnik do komentarza

Proszę o deklaracje osób, które będą mogły zabrać za sobą konsole z Tekkenami. Ważne, żebyśmy znali jak najszybciej orientacyjną ilość konsol, które będziemy mieli do dyspozycji.

 

Oczywiście za zabranie ze sobą konsoli dana osoba dostanie zniżkę na wejściówkę (jeszcze nie ustaliliśmy, jak wysoką).

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...