Skocz do zawartości

[ANULOWANO] Tekken with nSports 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Di, a kiedy można się spodziewać jakiegoś konkretniejszego info odnośnie samej miejscówki? tak z ciekawości zapytuję, może coś przeoczyłam ;)

Przepraszam, nie zauważyłem tego posta. Odpowiem w ten sposób: jak będę mógł napisać i sam będę miał więcej informacji to i na forach będzie wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Lista zaktualizowana.

 

 

No co jest, DR się nudzi? ;)

 

Hmm nic nie napisałem ale na liście jestem hmm :-) Ok na nSports to zawsze jestem, więc spodziewajta się mnie

 

 

Di, a kiedy można się spodziewać jakiegoś konkretniejszego info odnośnie samej miejscówki? tak z ciekawości zapytuję, może coś przeoczyłam ;)

 

Poprzednim razem spaliśmy na pod stołami bilardowymi i na prowizorycznie zrobionych łóżkach z krzeseł (w jakąś tam zimę). Sway miał najlepiej bo leżał przy "Lady N*" która grzała go jak termofor, ale i tak rano wstał jakiś taki kulawy. Ale co z tego, bawił się najgorzej. Dostał krótki rozkaz położenia się spać i bez dyskusji.

 

Więc siostro ciesz się że będzie lato :-)

 

 

 

 

 

 

CZY KTOŚ WIE CZY BĘDZIE SZYBKONÓŻKA...?

 

Odnośnik do komentarza

Chodziło o filmy wysokiej jakości (naprawdę wysokiej), których nie szło znaleźć. Zresztą pytałem o filmy na forum, więc Ty się mogłeś bardziej postarać i coś zdziałać ;)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Pójdź porób juggle lepiej ;)

 

Mam ważniejsze sprawy niż spisywanie nicków z forum, jak dostanę mail to przynajmniej jest dowód, że ktoś się zapisał. Jak Ci się nie podoba taka forma to trudno, nie będę rozpaczał.

 

znamy się już wszyscy

Równie dobrze mogę powiedzieć, że już trzeci raz zapisy mają taką formę.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Hmm no nie wiem, zjawię się o ile nie będzie to kolidować z konkurencyjną imprezą w Knyszynie :P

 

 

Debil

 

ej Alek słyszałeś co on powiedział??brzydkie słowo:D

A już na poważnie to może jednak pojedziemy do tego knyszyna Alek??

 

A ty freefrag wyzwałeś "wsciekłe nogi mistrza Taek won do" no no za odwage masz 5 za rozwage gołą pałe....ehhh a Nevan ostatnio tak zachwalał ludzi z Knyszyna za postępy...

Oj Fishbone widzę, że nie wiesz na co się porywasz...

No a jak!!! jasne że nie wie:P ale może sie kiedyś dowie:D

Odnośnik do komentarza

Hehe, też to zauważyłem.

 

No, myśle że przyjade. W końcu turniej w stolicy polskiego tekkena, jak tu sie nie pojawić. Tak wiem, mail, zaraz wyśle ;] Ale w sumie to troche chamskie, ludzie będą włóczyć się całą polskie, a Matt i Devil podjadą, zagrają, pójdą na obiad, wrócą, zagrają finał i pojadą z kasą do domu ;p

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...