Skocz do zawartości

Mamo zoba jaka opona!


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się dał murzynowi w dupe wyruchać za takie "udajace 4 osobowe" auto.

 

edit: Jakby co maluch nie udaje, c'nie. W ogóle nie jesteście murzynami to nie chce od was nic.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie tylko Suv porsche a i 4 drzwiowe ma być gów.ienko nawet...

 

http://www.twardziel.pl/motoryzacja/osobow...rsche,17,0.html

 

W sumie wyładniało, wczesne foty były paskudne, teraz to wiem, że na pewno kolejny hit motoryzacyjny to będzie. Ale tak to bywa, gdy do głosu dochodzą księgowi :(

 

edit: Ale nie ma co narzekać, tak czy siak ja tego nie kupie, a jak ktoś będzie idiotą i sobie to kupi to przynajmniej będzie się z kogo śmiać. :)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Podczas ostatniego wypadu na Lazurowe Wybrzeze mialem przyjemnosc obejrzec kilka supermaszyn (bo autami to juz ciezko je nazwac). Na przyklad:

 

McLaren Mercedes SLR (w Saint Tropez, potem w Monako widzialem indentycznego):

cimg1476.th.jpg

 

cimg1477e.th.jpg

 

cimg1478s.th.jpg

 

 

Jednak najwiekszym przezyciem bylo zauwazenie w Monako... Bugatti Veyrona, niestety, tak szybko smignal kolo mnie, ze mialem doslownie kilka sekund na wyjecie aparatu, wlaczenie i pstrykniecie zdjecia, ktore wyszlo tak:

 

cimg1628i.th.jpg

 

Niesamowite auto, na zywo robi piorunujace wrazenie, zwlaszcza gleboki pomruk jego silnika :o B;acha auta oczywiscie z Monako, jakby ktos sie pytal. Swoja droga to ciekawe, ktos to siedzial ze jego kierownica? ;]

 

O przeroznych Ferrari, Lamborghini, Bentleyach i Rolls Royce'ach nie bede wspominal nawet, bo w tamtym regionie jest ich od groma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...