Skocz do zawartości

Nip Tuck


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

Miami, świat bogatych i próżnych ludzi, w którym zasada "jak cię widzą, tak cię piszą" obowiązuje bez żadnych ograniczeń. Dwaj chirurdzy plastyczni, doktor Christian Troy (Julian Mcmahon) i jego przyjaciel doktor Sean McNamara (Dylan Walsh), postanowili to wykorzystać. Zaraz po ukończeniu studiów właśnie tu otworzyli swoją prywatną klinikę chirurgii plastycznej.

 

Sean McNamara (Dylan Walsh) i Christian Troy (Julian McMahon) przyjaźnią się od lat. Poznali się na studiach, razem kończyli medycynę. Po studiach wspólnie założyli prywatną klinikę chirurgii plastycznej w Miami. Słoneczne, zamieszkałe przez zamożnych ludzi Miami to miejsce, w którym chirurdzy plastyczni nie narzekają na brak klientów. Sean i Christian po latach stali się sławni i zdobyli uznanie na rynku. Akurat wtedy nadszedł czas kryzysu w ich przyjaźni, pojawiły się również kłopoty w klinice. Sean poczuł, że ma dość komercyjnej medycyny i chciałby wykorzystać swoje umiejętności do ratowania ludzi, których nie stać na kosztowne zabiegi, a którzy potrzebują ich najbardziej. Chce ratować ofiary wypadków i poparzeń. Natomiast Christian nie zamierza rezygnować ze snobistycznych klientów, gotowych zapłacić każdą cenę za poprawienie swego wyglądu i pozorną wygraną w wyścigu z upływającym czasem. Sean i Christian różnią się też w życiu prywatnym. Sean ma kłopoty rodzinne. Jego żona Julia (Joely Richardson) po latach spędzonych w domu z dziećmi chce zająć się karierą i zamierza odejść od męża. Matt (John Hensley), nastoletni syn Seana przechodzi trudny okres dorastania. Często łatwiej mu dogadać się z Christianem, niż z własnym ojcem. Christian nie ma żadnych rodzinnych zobowiązań, w dzieciństwie był adoptowany i nie czuje potrzeby posiadania rodziny. Woli żyć jak playboy, dużo zarabiać i często zmieniać życiowe partnerki. Z czasem i on zaczyna dochodzić do wniosku, że takie życie nie ma sensu. Prócz codziennych problemów zawodowych i osobistych Sean i Christian mogą również popaść w konflikt z prawem, jeśli nie zdołają się uwolnić od groźnego przestępcy i szantażysty.

 

 

Ogląda ktoś? Ja zacząłem od sezonu V :(

Co nie zmienia faktu, że serial bardzo mi się spodobał, nie trzeba oglądac od początku jak PB czy Lostów żeby się połapać. Gorąco wam polecam :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale sporo Cie omineło. Może nawet nie ma kilku istotnych postaci. Nie wiem, bo skonczyłem na 3 sezonie i z tego co pamiętam te relacje między postaciami były bardziej zawiłe niż w modzie na sukces. To już rozumiem ogladać PB od 4 sezonu, bo tu się formuła zmienia z sezonu na sezon, a postaci wracają zza grobu jak gdyby nigdy nie umarły.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

w V jest nowy wątek tak jakby, przeprowadzają się do LA więc wiele rzeczy (wydaję mi się) zostawili w Miami. Spokojnie, zaległości nadrobię.

 

Co do tyutłu: konsola wyświetla mi "Nip Tuc" stąd mój błąd ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Jestem po godzinnym pilocie i jestem zadowolony. Szczerze to nie wiem o czym to ma być serial, o perypetiach dwóch chirurgów plastycznych? Co odcinek inni pacjenci?

Tak czy inaczej, podoba mi się.

A jak ten koleś wstrzykiwał mu botox w ch*ja to się przeraziłem :P

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Oglądałem kiedyś parę odcinków sezonu pierwszego i serial zrobił na mnie niezłe wrażenie. Jak tylko dokończę House'a i Breaking Bad to może się za to zabiorę od początku.

 

 

Kiedyś dawno temu obejrzałem parę odcinków na TVP bodajże. Naprawdę zostałem wciągnięty w wir wydarzeń, bo był tam jeszcze ciekawy wątek główny. Jak ogarnę resztę seriali to pewnie za 2 lata się za to wezmę. :good:

 

 

 

No, czekamy, czekamy niecierpliwie.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No bo za "Bez skazy" się nie ma co brać, jest sporo lepszych rzeczy. W sumie serial mi się podobał do pewnego momentu, ale jak już zaczęły się w bodaj 3./4. sezonie te absurdalne, groteskowe jazdy z pogranicza kryminału, horroru i sf to zrozumiałem, że pomysł na serial się wyczerpał na amen.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem kiedyś parę odcinków sezonu pierwszego i serial zrobił na mnie niezłe wrażenie. Jak tylko dokończę House'a i Breaking Bad to może się za to zabiorę od początku.

 

 

Kiedyś dawno temu obejrzałem parę odcinków na TVP bodajże. Naprawdę zostałem wciągnięty w wir wydarzeń, bo był tam jeszcze ciekawy wątek główny. Jak ogarnę resztę seriali to pewnie za 2 lata się za to wezmę. :good:

 

 

 

No, czekamy, czekamy niecierpliwie.

 

Kumpel mi nie przywiózł na wooda :( A miał.

 

Więc teraz już obiecuję, że jak skończę True Blood i Trawkę, to napier.dalam Nip/Tuck.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem dziewiąty odcinek siódmego sezonu. Szkoda. Bardzo fajny serial, i faktycznie po słabszych 3/4 sezonach, serial znów się na mocno rozkręcił od sezonu piątego :wub:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Oglądałem kiedyś parę odcinków sezonu pierwszego i serial zrobił na mnie niezłe wrażenie. Jak tylko dokończę House'a i Breaking Bad to może się za to zabiorę od początku.

 

 

Kiedyś dawno temu obejrzałem parę odcinków na TVP bodajże. Naprawdę zostałem wciągnięty w wir wydarzeń, bo był tam jeszcze ciekawy wątek główny. Jak ogarnę resztę seriali to pewnie za 2 lata się za to wezmę. :good:

 

 

 

No, czekamy, czekamy niecierpliwie.

 

No i zabrałem się zgodnie w obietnicą równo po 2 latach XD

 

Serial świetny, żadnych dłużyzn ani nudy, niektóre akcje mnie dosłownie rozpier.doliły ja np.

 

 

- przemyt heroiny w cyckach

- operacja na tym psie i na koniec usta usta XDDDDDDD

- Matt, człowiek-wieczna-porażka

- Seanowi rodzi się synek a tu z waginy wychodzi mudżinek XD

 

 

 

I jeszcze dużo innych.

Jestem na początku 2ego sezonu i idę na(pipi)iać dalej :-)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...