Jump to content

Guitar Hero Tournament


Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czytałem sobie tam zasady i głupio zrobili, że w pierwszej kolejności będą się liczyć procenty a przy ewentualnym remisie dopiero punkty ;/ Ehh zajeżdża organizacją 3000, czyli robione wg. własnego widzi-mi się, z doświadczenia wiem, że nic dobrego z tego nie wychodzi. Nie ma co takich "Tournamentow" brać poważnie jak co poniektórzy by mogli.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kto nie był niech żałuje - widok 10 latka niszczącego dorosłych miażdżył. Szkoda tylko że liczyły się procenty, w półfinale odpadłem właśnie przez różnicę procenta mimo że punktowo byłem wyżej :). W każdym razie dowiedziałem się od organizatora że takie imprezy będą organizowane cyklicznie, co miesiąc :).

Link to comment

Nie było pseudonimów, tylko nazwiska a do tego mam słabą pamięć. W każdym razie pierwsze miejsce zajął kolega Elimiko (znanego z forum), drugie Patryk z Krakowa a my z Elimiko zadowoliliśmy się trzecim miejscem choć myśleliśmy że spotkamy się w finale. Ten cały face-off to średnio obiektywny tryb bo nie każdy ma taką samą partię (mi się trafiła cięższa solówka). Kilka ostatnich pojedynków mocno podnosiło ciśnienie grających jak i publiki rzucającej masą okrzyków. Klimat był pierwszoligowy, byleby do następnego razu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.