Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jakie prawdziwe:)

 

Kończę właśnie 2-3 sezon, ile tam było gadania o elektromagnetyzmie, nauce, końcu świata itp. A w ostatnim odcinku pokazali jakieś ubogie światełko;] I już nie wiem czy gorsze było wykonanie tego światełka czy może sposób wytłumaczenia co to - dobro, zło, zycie, śmierć, miłość i nienawiść, lol

 

 

Aha i przy okazji wiem kiedy ten serial obniżył poziom i stał się kiepski.

 

 

Od momentu pokazania Jackoba (nie w tej chacie, a troche pozniej)

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jakim trzeba byc masochista, by przechodzic jeszcze raz przez pierwsze odcinki 3 sezonu.

Na pewno nie większym niż oglądając 6 sezon. Biorąc pod uwagę to, że pierwsze 3 sezony są kapitalne, a 6 bardzo średni. No i oglądałem to na jedynce kilka lat teamu

Odnośnik do komentarza

Czekam na jutrzejszy dcinek jak na żaden inny. Bo po jego poziomie bedzie można moc sobie wyobrazić finał. Nie jestem już aż tak bardzo ciekawy zakonczenia, bo wiem że bedzie rozczarowujące - jak wszystkie wyjasnienia opowiedz w tym serialu, ale ciekawi mnie czy chociaż na koniec podniosą poprzeczkę, którą ostatni odcinek ala Xena obniżył do poziomu, no właśnie... Xeny wojowniczej księżniczki.

 

 

A tak w ogóle. Warto było przypomnieć sobie przed finałem początkowe wątki. Przynajmniej widzę jak bardzo to spieprzyli.

 

 

Jak wyjasnili te szepty, bo nie pamiętam?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Czekam na jutrzejszy dcinek jak na żaden inny. Bo po jego poziomie bedzie można moc sobie wyobrazić finał. Nie jestem już aż tak bardzo ciekawy zakonczenia, bo wiem że bedzie rozczarowujące - jak wszystkie wyjasnienia opowiedz w tym serialu, ale ciekawi mnie czy chociaż na koniec podniosą poprzeczkę, którą ostatni odcinek ala Xena obniżył do poziomu, no właśnie... Xeny wojowniczej księżniczki.

 

 

A tak w ogóle. Warto było przypomnieć sobie przed finałem początkowe wątki. Przynajmniej widzę jak bardzo to spieprzyli.

 

 

Jak wyjasnili te szepty, bo nie pamiętam?

 

zmarli, w 12 epie, uważnie widzę oglądasz :)

 

A co dokładnie ci się nie podoba w tym 15 odcinku, że nazywasz go czymś na wzór Xeny... (choć to pewnie celowe wyolbrzymienie dla efektu)? Oczekiwałeś zbioru równań fizycznych jako odpowiedzi, które dowodzą, że dym powstał z laboratorium?

Odnośnik do komentarza

Czekam na jutrzejszy dcinek jak na żaden inny. Bo po jego poziomie bedzie można moc sobie wyobrazić finał. Nie jestem już aż tak bardzo ciekawy zakonczenia, bo wiem że bedzie rozczarowujące - jak wszystkie wyjasnienia opowiedz w tym serialu, ale ciekawi mnie czy chociaż na koniec podniosą poprzeczkę, którą ostatni odcinek ala Xena obniżył do poziomu, no właśnie... Xeny wojowniczej księżniczki.

 

 

A tak w ogóle. Warto było przypomnieć sobie przed finałem początkowe wątki. Przynajmniej widzę jak bardzo to spieprzyli.

 

 

Jak wyjasnili te szepty, bo nie pamiętam?

 

zmarli, w 12 epie, uważnie widzę oglądasz :)

 

A co dokładnie ci się nie podoba w tym 15 odcinku, że nazywasz go czymś na wzór Xeny... (choć to pewnie celowe wyolbrzymienie dla efektu)? Oczekiwałeś zbioru równań fizycznych jako odpowiedzi, które dowodzą, że dym powstał z laboratorium?

No oglądam uważnie, ale nie przyjmowałem tak kijowego wytłumaczenia. W tym 15 epie nie podoba mi sie absolutnie wszystko. I to porównanie z Xeną nie jest wyolbrzymieniem dla efektu tylko smutną prawdą. Nie wiem jakim wielkim fanem losta trzeba byc, zeby nie zauważać miernoty wykonania tego odcinka. Nie oczekiwałem zbioru równań, ale miałem nadzieje na lepsze odpowiedzi, a na pewno inne niż te w stylu "bo tak" to "życie, smierc, miłośc i nienawiść, no po prostu wszystko co nie".

 

Okej, koncze marudzić, pomarudze jutro po 16 epie

Odnośnik do komentarza

3 alternatywne zakonczenia będą do obejrzenia w jimmy kimmel live show podczas castowego reuniona bezposrednio po finale niedziele. na drugi dzien wszystko bedzie na yt najpewniej.

 

swoja droga, pamietacie napewno alternatywne zakonczenia 4 sezonu, kiedy w trumnie jest sawyer / desmond. ciekawy jestem czy byliby gotowi rzeczywiscie zmienic cliffhangera po jakims grubszym przecieku. nie moge sobie wyborazic jakby musieli zmienic cala pozniejsza historie w konsekwencji takiej zmiany.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu tak narzekacie na wyjaśnienie czym jest światełko, skoro to na 90% jest materiał na finał, w którym dżak wlezie do tej świecącej dziury i się dowiemy co tam jest i do czego to służy. W 15 epie po prostu pokazali, że to cos istenieje i dali nic nie mówiące ogólniki typu: "to życie, śmierć, sranie w banie i śniadanie"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...