Skocz do zawartości

Lost sezon 6 [spoilery]


miki77

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, pytanie mam !

 

Tak mówimy o tych odbiciach w lustrach w kontekście flashsideways, a ja właśnie zauważyłem coś ciekawego...

 

Oglądam sobie jakiś program bonusowy "The Anserws Are Here" i widzę urywek z "The Constant". Tam właśnie widzimy ujęcie, w którym Desmond widzi się w lusterku.

 

Coencidence ?

 

PS. Cały dzisiejszy dzień praktycznie poświęcam rozkminianiu i wspominaniu o wszystkim, co z serialem związane. I na deser:

 

http://www.youtube.com/watch?v=SIgXEq0ue2Y

Odnośnik do komentarza

A wiecie, że aktor grający Bena rzeczywiście dostał w ryja od Cusicka w tej scenie w alt? :F I ma limo.

 

 

edit:

damon_lindelof_20091018a_normal.jpg DamonLindelof Folks. Things are going to start leaking. Resist. It's Christmas Eve. You've made it this far. Don't read it. EXPERIENCE IT. Please.

 

Podniecają mnie takie wypowiedzi.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was będzie oglądał finał na żywo, za pośrednictwem Internetu?

Zazwyczaj tak robię, ale jeśli ten odcinek ma trwać trzy godziny, z czego godzina to będą reklamy, to nie jestem pewien, czy dla celebracji nie ściągnę sobie tego z internetu z wyciętymi reklamami i obejrzę na spoko jutro wieczorem. Z reguły seriale bez reklam zaskakująco sporo zyskują.

Odnośnik do komentarza

Też bym sobie ściągnął w HD, ale mamy w mieszkaniu 1 mb na 5 osób i ciężko net chodzi, jak się coś ściąga. ;/ Ale nigdy nie widziałem w wysokiej rozdzielczości, więc bólu nie ma. Rano będzie trzeba pobrać, polecieć na uczelnie i o 17. oglądam (niech tylko ktoś na uczelni zaspoileruje, to pozabijam, słowo daję).

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Ja wycisne soki z mojej 512stki, i ściągne wersje HD, przez co nie bede miał neta na cały dzień, i przez co nie będzie spojlerów :D

 

Myśle czy jakiś tribute nie zrobić Lostowi, ale nie mam w sumie materiałów.

 

Tylko ostrożnie dobieraj muzyke, bo potem wyjdzie taka kupa jak z filmu kejmejkera.

 

Ja oglądajac cały 6ty sezon w hd nadrabiam w ten sposób beznadziejnosci w fabule.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Z muzą spokojnie, narazie to tylko wstępny pomysł narodzony w głowie.

Aaa, kejmaker, zrozumiałem movie maker ;] a zapodaj linka do jego video, plz ?

 

my good ol' 67kb/s, off we gooo :D (pipi)nie sie w Jdownloader, i na rano będzie ; ]

http://www.youtube.com/watch?v=EWmp9aSJGcM&playnext_from=TL&videos=Ptk4N2tBFSs

 

 

To jest kozaczek.

http://www.youtube.com/watch?v=TSM4plia16E&playnext_from=TL&videos=qe38L3BB4yI

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Co teraz? Już za tydzień nie będzie kolejnego odcinka, nie będzie kolejnego sezonu. Kurczę, zacznę oglądać pierwszy sezon i mam nadzieję, że ten temat nie umrze.

 

Ja zacznę robic dokładnie to samo. 6ty sezon sprawił, że LOST stracił wiele w moich oczach, dlatego wydaje mi się, że jeśli jeszcze raz spojrze na całośc, to ten serial odzyska dobre imię :)

 

Tak się nastrajam przed jutrzejszym finałem i wpisałem "lost tribute" na jutubie, mozna wiele perełek znaleźc np. ten filmik

Motyw z oczyma dobry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...