Skocz do zawartości

X-Men Origins: Wolverine


Gość kufir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie mój preferowany obcy język więc nie poczytam, chyba nie temu służy forum.

Dlatego istnieje taki dobrobytek jak !'google translate'! :P, fakt że tłumaczenie na medal to nie jest, ale sens zdania myślę że da rade zrozumieć.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dobra, ja napiszę.

Trochę pograłem, gra do strawienia, ale bez rewelacji. Lepsze niż "Mercenaries 2" (ocena w kategorii upośledzonych konwersji) mniej więcej taki fun jak w SW:TFU na PS2.

Jak dostaniecie za darmo, można pograć, ale jak macie zamiar kupić - darujcie sobie, jest wiele lepszych gier.

A tu filmik jak grałem:

 

Odnośnik do komentarza
Nie działa ten filmik.

Co do Translatora, dzięki za takie uwagi, mam co robić z odrobiną wolnego czasu którym dysponuje. 8)

Najedź myszą na okno z filmem, wciśnij prawy przycisk żeby wywołać menu kontekstowe i wybierz opcję "Watch on YouTube", albo skopiuj sobie link.

Co się wolnego czasu tyczy, jeśli chcesz go poświęcić na wypuszczanie flaków z growych panopków, zarejestruj się na LavaLit, ściągnij i rozpakuj to, po czym uruchom plik OpenBOR.exe. Rozgryzienie angielszczyzny w menu ułatwi to narzędzie. Niniejszej porady udzielam bez żadnych złośliwych intencji.

P.S. Okej, poświęciłem się i obejrzałem ten filmik. Animacja i wykrywanie kolizji nieco lepsze niż w Soul Reaverze 2 z 2001 roku, ale w sumie tamta gra miała chyba okazalszą grafę. Nie zobaczyłem tu niczego, co byłoby warte pieniędzy i czasu kogoś, kto nie grał jeszcze w produkcje Capcomu na PS2 takie jak Onimusha 2, Devil May Cry 3 (Second Edition), God Hand czy nawet Shadow of Rome (w tę ostatnią sam jeszcze nie grałem, ale jest ponoć przebrutalna i trudno uwierzyć, żeby Capcom schrzanił system walki). Miniona generacja hojnie obrodziła tego sortu nawalankami.

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

Oczywiście gra nieszczególnie urodziwa może być po prostu fajna. Mało kto Ci zarekomenduje God Hand jako must-have, ale mimo surowej grafy to właśnie God Hand jest dla mnie jednym z najważniejszych exclusive'ów na PS2. Drugi taki brylancik to Gradius V. Za te gry trudno przepłacić. Skondensowana frajda (przyprawiona migdałami frustracji).

Edytowane przez Sonotori
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...