Skocz do zawartości

Pezet "Muzyka Emocjonalna"


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz pewnie Pezet bedzie SPIEWAL ckliwe piosenki o kobietach, ktore zrobily go w chuya.

Popelina, no way, jestem mega-negatywnie nastawiony do tej plyty.

 

Zobaczymy. Mialem obiekcje do uprzedniej plyty jednak po kilku odsluchach bardzo przypadl mi do gustu i lubie do dzisiaj zapuscic "muzyke rozrywkowa". Dobrze, ze pezet nie siedzi w 1 nurcie non-stop, ktos nazwie to truschoolem czy komercha itp. aczkolwiek ja nie rozrozniam, nie slucham tego co "wszyscy prawdziwi", jak ktos chce niech 1 plyt cypressow slucha i narzeka, ze muzyka sie uwstecznia, sic!

Odnośnik do komentarza

Jeden z numerów na tą płytę (tutaj będzie w remixie) swego czasu latał po łączach w formie zapowiedzi EPki z Ajronem i całkiem nieźle wpisywał się w stylistykę znaną chociażby z "Nie jestem dawno". Wg. mnie płyta da radę, Pezio nie schodzi raczej poniżej określonego poziomu.

Odnośnik do komentarza
No no, w Hip Hoperze mówili, że wrzesień jeśli chodzi o Teta. A co do promomixu Pezeta to tekstowo różnie może być, ale bity mnie rozpier.dalają. Uwielbiam takie triphopowe, downtempowe, mroczne klimaty. Mam nadzieję, że jutro listonosz zapuka do mych drzwi ;>

 

Nie zapomnij zripowac i umiescic w jakims sajcie hostingowym i "pochwalic" sie linkiem. ;] :P Czekam na ta plyte z wywieszonym ozorem!

Odnośnik do komentarza
Ja wole poczekac i sobie w samochodzie zapuscic :)

 

Wypal na plyte. :P A na serio - jak tylko bedzie w sklepie to wciagne, ostatnio plyciwa sa naprawde w dobrych cenach i ladnie sie prezentuja na stojaczku. Sciagnalem ale przeslucham jutro pewnie, w miare czasu wolnego a tego coraz mniej. :(

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo bym chciał żeby ta płyta była w całości instrumentalna, ponieważ bity są w świetnym triphopowym klimacie i lepiej by się ich słuchało bez wokalu, chociaż i tak album podoba mi się. Pezet jedzie raz lepiej, raz gorzej, tekstowo też różnie bywa, jednak uwielbiam takie klimaty. Wydaje mi się jednak, że pewnie mało komu będzie się podobała ta produkcja, ponieważ bliżej mu już wcześniej wspomnianemu triphopowi niż czystemu rapu, a jak zauważyłem zbyt wiele osób, przynajmniej w moim otoczeniu, nie ma pociągu do tego rodzaju muzyki. Ja osobiście nie żałuję, że zamówiłem płytę i liczę, że kiedyś trafi to do mnie w wersji czysto muzycznej. Mało prawdopodobne, ale nadzieję zawsze trzeba mieć ;) Wtedy będę się jarał kilka razy mocniej niż teraz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Ja bardzo bym chciał żeby ta płyta była w całości instrumentalna, ponieważ bity są w świetnym triphopowym klimacie i lepiej by się ich słuchało bez wokalu, chociaż i tak album podoba mi się. Pezet jedzie raz lepiej, raz gorzej, tekstowo też różnie bywa, jednak uwielbiam takie klimaty. Wydaje mi się jednak, że pewnie mało komu będzie się podobała ta produkcja, ponieważ bliżej mu już wcześniej wspomnianemu triphopowi niż czystemu rapu, a jak zauważyłem zbyt wiele osób, przynajmniej w moim otoczeniu, nie ma pociągu do tego rodzaju muzyki. Ja osobiście nie żałuję, że zamówiłem płytę i liczę, że kiedyś trafi to do mnie w wersji czysto muzycznej. Mało prawdopodobne, ale nadzieję zawsze trzeba mieć ;) Wtedy będę się jarał kilka razy mocniej niż teraz.

+1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...