Skocz do zawartości

Halo: Reach - To co nie pasuje do pozostalych tematow


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Zdrapkę na Live mam aktywną do końca kwietnia, więc niech lepiej w tym okresie będzie beta bo chcę grę zobaczyć na własne oczy :P

 

A w piątek na Marketplace ma się pojawić pierwsze ViDoc z Halo: Reach od Bungie.

Odnośnik do komentarza

Hmmm... dziwne, wy marudzicie, a dziennikarze z 1up, IGN i Gamespot mówią, że gra graficznie jest bardzo dobra (szczególnie jak na tą fazę developingu), hmmm...

Czyżby ktoś krzywo patrzył, albo nie odpalił sobie wersję HD screena?

Ciężko brać na poważnie ich opinie jak według nich ODST ma grafikę na 9/10(tyle przeważnie dawali w recenzjach) ;)

Odnośnik do komentarza
Ciężko brać na poważnie ich opinie jak według nich ODST ma grafikę na 9/10(tyle przeważnie dawali w recenzjach) ;)

 

Czy mówiąc 'Ciężko brać na poważnie ich opinie' masz na myśli 'ciężko brać na poważnie kogoś, kto ma odmienną opinię niż ja'?

Grafika rzecz subiektywna, nie koniecznie coś musi być fotorealistyczne, by dostawać dziewiątki, może jednak jakieś znaczenie ma też stylistyka i ogólny klimat... nie, chyba się mylę. Fotorealizm ponad wszystko!

Odnośnik do komentarza

Dokładnie o to mi chodzi, nie sugeruje się opiniami ludzi którzy mają inny gust niż ja, według mnie odst powinno dostać max 7/10 za grafikę.

A z tym fotorealizmem też nie ma co przesadzać U2, R2,Gow2 wyglądają świetnie bez fotorealistycznej grafiki ;)

Ale i tak pomimo tej grafiki nahajpowałem się na HR, mam już dość Coda na splitscreenie i pograłbym w coś nowego :)

Odnośnik do komentarza

Zaczynają spływać pierwsze opinie o Reach po prezentacjach na X10, oto co sądzą ludzie z serwisu Joystiq:

 

- Bungie showed a test animation of a battle between Noble Squad, eight marines and 30 Covenant -- it was even more impressive looking than it sounds.

 

- The game is pushing about four million polygons more than Halo 3 overall, we're told, with a completely re-written animation system and A.I.

 

- From the stills and footage we saw, it's on track to deliver -- the game looks phenomenal.

 

- Revamped game engine and A.I. will allow Reach to adopt a more "sandbox" style within its levels. They're going to be much less linear, he said, and much less scripted.

 

- We'll say it again, the game looks amazing in motion.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...