Skocz do zawartości

HEATSEEKER


Gość kufir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem tę grę, trafi do mnie lada dzień.

Recenzje są nic nie warte tej gry. Wszyscy się czepiają że to nie symulator itp.

Przecież nawet autorzy mówią że jest to typowy Arcade powietrzny, więc dlaczego obcina się grze za to punkty ?

Gra ponoć Podobna jest do starej gry Star Wars Roque Squadron, w którą grałem setki razy nawet po jej skończeniu (PC).

 

Niebawem się przekonam ile naprawdę warty jest ten produkt :)

Odnośnik do komentarza

OK, mam o grałem już 4 godziny.

Gra sprawia straszną frajdę, widać że maczali palce w grze ludzie od Burnouta. :)

Mnóstwo samolotów, przy czym każdy ma inne parametry i inaczej się nim lata do tego każdy wygląda inaczej i posiada inne uzbrojenie.

Trzeba na prawdę umiejętnie wybierać jakim samolotem będziemy latać w danej misji.

Grafika spoko, mogła by być lepsza. Muzyka fajna, grywalność wydaje mi się że będzie duża.

 

Jedyny minus jaki zaobserwowałem do tej pory to to że gra jest Łatwa. Gram CHYBA na najtrudniejszym stopniu trudności i owszem rakiety wroga wyrządzają spore szkody ale działka karabinów już malutkie. Jakieś to takie dziwne, pogram dłużej zobaczę o co chodzi.

 

Odnośnik do komentarza

Pograłem całą noc, praktycznie, ale fajna jest ta gierka. Już wiem że większość recenzji która niby miała dotyczyć ps2 dotyczyła psp. Kilka kwestii po prostu się nie zgadza. Wszystko fajnie za wyjątkiem tylko karabinów. Wyrządzają bardzo małe szkody a trudno, z drugiej strony może gra jest kierowana dla graczy którzy nie lubią sobie stawiać poprzeczki bardzo wysoko, bo latających rakiet, pocisków karabinów jest MNÓSTWO.

 

Generalnie na pewno gra zasługuje na ocenę większą niż stawianą często gęsto 5/10. Dla mnie jest to 7 może 8 na 10 jak nic.

 

 

Odnośnik do komentarza

Czytałem wszystkie recenzje tej gry na psp i maja się ni jak do tego co widzę na ekranie ps2. To zupełnie inna gra, albo recenzenci byli z góry uprzedzenie do gry.

 

Gra wciąga jak cholera, grałem całą noc, wstałem i znowu gram. Polecam, naprawdę fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza

Gierka liczy 18 misji, jestem już w 12 ale pewne że będę grę przechodzić jeszcze kilka razy aby odblokować wszystkie bonusy (samoloty, bronie i jakieś inne pierdoły wpływające ponoć bezpośrednio na grę).

 

Aż sobie z tej podniety włączę zaraz na DVD Top Gun albo SkyFighters 8) :lol:

 

Odnośnik do komentarza

OK, dostosuje się, sorry.

 

BTW.

Jestem w 18 (końcowej) misji. Cóż zabawa jest świetna, szkoda że to już praktycznie koniec.

 

Plusy gry:

 

+ Niesamowite poczucie prędkości, efekt rozmycia się obrazu (Taki jak w Burnout Dominator), wspaniały huk gdy przekraczamy prędkość dźwięku.

+ Duża ilość samolotów

+ Świetny, bardzo fajny model zręcznościowego lotu

+ Mnóstwo rodzajów uzbrojenia

+ Liczne bonusy które można odblokować przechodząc każdą misje "na 100%"

+ Świetny relaks

+ Dużo fajnych dynamicznych misji

+ Opcja Impact Cam (zwolnienia kamery i efektowne powtórki gdy zestrzelimy samolot wroga - coś jak Takedown w Burnout)

+ Opcja pozwalająca śledzić tor wystrzelonego przez nas pocisku.

+ BARDZO efektowne uniki naszego samolotu (Wciskamy daną kombinację która pokazuje się na ekranie tuż przed trafieniem rakiety - coś jak kombinację w Resident Evil 4 czy GOW I i II)

+Fajna opcja Replay po zakończeniu misji

+ Trzeba uważnie śledzić odprawę przed misją i wybierać odpowiedni do niej samolot. W przypadku złego dostosowania maszyny możemy mieć SPORE problemy z jej ukończeniem. Oczywiście zawsze można ją powtórzyć wybierając inny myśliwiec.

+ Proste, bardzo dobre sterownie w grze. Można rzecz - Intuicyjne

+ Skrzydłowi na prawdę sporo pomagają, Można im wydawać proste rozkazy: Osłaniaj mnie / Atakuj cel

 

 

 

Minusy

 

- Strzały z wrogich działek zabierają BARDZO mało energii. Od misji 14 zaczynamy mieć dopiero z nimi problemy (Na Hardzie) choć też nie zawsze.

- Mogła by być trudniejsza, przeciwnicy powinni częściej nas prześladować. Niestety zazwyczaj pełnią rolę mięsa armatniego. Choć niewątpliwie rozwalanie samolotów dostarcza dużej frajdy.

- Dźwięk jest OK, Muzyka też, ale grafika mogła by być lepsza.

- Tylko 18 misji

- Misję są mało wyważone, jedną udaje się przejść po 3 godzinach grania a kolejną (niby trudniejszą) za pierwszym razem. (Oczywiście na Hardzie)

 

 

Generalnie mocne 7/10 może nawet 8/10 sam nie wiem.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...