Skocz do zawartości

Beta Uncharted 2


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najszybciej to na koncie USA wbijasz do Playstation Store i w prawym górnym rogu masz ikonke Redeem Code - tam wpisujesz kodzik i pokazuje Ci się ikonka Uncharted 2 Beta i Dowload :)

 

Ewentualnie w Acoount Information też masz Redeem Code

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Myślę, że to dobry pomysł żeby założyc ten temat niektórzy może nie chcą czytac naszych wypocin na temat ''chetnie przyjme kod'' a tak btw. chetnie przyjme kod^^ bo mimo tego że założyłem 15 kont mailowych na gmail i yahoo i załozylem konta na gametrailers i wyslalem wiadomosc ''drake's code'' to i tak narazie na zadnym mailu nie ma kodu ale w sumie minely dopiero 2 dni...

 

 

lol, to jak ci po tygodniu wmkoncu przyjdzie to chyba calemu forum rozdasz :D

Odnośnik do komentarza

No to mały konkurs. Prawdopodobnie nie grałem w bete już 24h czyli kodzik daje już możliwość grania na innej konsoli. Żeby nie było za łatwo zrobię coś specjalnego :D Musicie zgadnąć moje drugie imię! Piszcie na to gg <cenzor>. Przyjmuje tylko pojedyncze imiona, ich szereg w jednej wiadomości nie będzie brany pod uwagę. Każdy ma 3 szanse.(tak będę liczył). Kto pierwszy ten lepszy! START! :P

Mały TIP ....idzie przez wieś.... KONIEC odgadł Madaxaa :) Imię to Grzesiek.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Mylicie się. Komentarz z polygamii:

"Zeby beta działała musisz miec jego konto na swojej konsoli i gdy ściągniesz bete instalujesz na jego koncie, potem dopiero przekierowujesz sie na swoje konto i tam możesz grać do woli. Pamiętaj do puki masz jego konto na swojej PS3 będziesz mógł grać, bo jak wykasujesz jego konto nie zagrasz juz."

Odnośnik do komentarza

Bullshit blushitów! Można instalować na jakim się chce koncie.

Instalowałem 3 bety na swoim koncie głównym PL i każda działała bez problemu. Ważne aby hasło do tamtego konta było zapamiętane - jak ktoś zmieni hasło na tamtym koncie to gra przestaje działac. Identyczne zasady są jak z SOCOMEM z PSN.

Plik z grą jest jeden - mam po prostu 3 ownersów.

Odnośnik do komentarza

Jak kod oddałeś? Przecież kody są jednorazowego użytku!!! Oddajesz a raczej dajesz dostęp do konta z BETĄ - do ściągnięcia w Dwonloads w PSS. Dżizas - podstawy a Wy nie wiecie?

Dodam tylko że max 5 osób z takiego konta może ściągnąć betę na PS3 - chyba że ktoś kto ją ma deaktywuje konto to konto.

Odnośnik do komentarza
Jak kod oddałeś? Przecież kody są jednorazowego użytku!!! Oddajesz a raczej dajesz dostęp do konta z BETĄ - do ściągnięcia w Dwonloads w PSS. Dżizas - podstawy a Wy nie wiecie?

Dodam tylko że max 5 osób z takiego konta może ściągnąć betę na PS3 - chyba że ktoś kto ją ma deaktywuje konto to konto.

Kyo dał sobie bana na tematy o ciekawszych grach to teraz lata po całej reszcie topiców i gani wszystkich za spam, czy jak tutaj niewiedze.

Serio gdzie nie wejdę tam Kyo na jakiegoś biednego użytkownika krzyczy. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...