Jump to content

Pytania dotyczące włączenia Neta w XLive


Artai

Recommended Posts

Mam kilka pytań:

 

1. Czym jest Microsoft Points? Czy to coś jak EuroGąbki na naszej-klasie, czy chodzi o Gamerscore?

2. Co jest potrzebne, by odpalić Xbox Live? Mam Arcade'a z 256 mb kartą pamięci. Czy oprócz modułu Wi-Fi potrzebuje np. większej karty?

3. Jakbym się podłączył do Live'a, to co zrobić z NXE? Bo mam zainstalowaną podstawkę (dorzucili mi podczas naprawy gwarancyjnej), ale nie mam np. Avatarów. I jak wtedy zainstalować New Xbox Experience?

4. Czy Xbox obsługuje "proxy"?

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Za MS points kupujesz gry, dodatki do gier, obrazki do gamertaga, motywy do dashboarda itd. Są to wirtualne pieniądze za które musisz najpierw zapłacić prawdziwymi. Zdrapki na allegro wyjaśnia ci więcej.

 

2. Większej karty nie potrzebujesz.

 

3. Update do NXE (bo rozumiem, że podstawową wersję już masz na konsoli?) sam wyskoczy jak tylko konsola wykryje połączenie z internetem.

 

4. nie znam się na tym, więc nie wiem. Strzelam, że tak.

Edited by Gooralesko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.