Skocz do zawartości

Może by jakiś turniej?


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł zorganizowania turnieju i taka moja propozycja, albo jak będzie nas dużo i się zbierze kilka teamów po 4 osoby każdy to wtedy by się pograło Band Battle w GH: Metallica, a jak nie to po dwie osoby drummer+lead guitar w RB2/GH:M zależnie jakby się zagłosowało. No i jedziemy wybrane piosenki (wszyscy wybieramy piosenkę i poziom trudności, ja osobiścię wolę na Expercie by każdy grał i będziemy wybierać razem piosenki, żeby nie było, że tylko jedna para mutantów to zagra) no i kto będzie miał więcej punktów.

 

Dla wygranych można zorganizować jakieś nagrody czy co, tyle, że od razu mówię, ku woli większości będziemy to robić, nie będzie tak, że zarządza jedna osoba, dawać 5 dych, bo trzeba jej coś tam, tylko zależnie ile każdy by zadeklarował dać, doszlibyśmy do kompromisu i zapłacili tą symboliczną kwotę (która po zapłaceniu przez 10 osób powiedzmy da 50 zł albo więcej ;)).

 

Ktoś chętny?

 

 

EDIT

 

jak ktoś chce brać udział to proszę zgłoszenie na PW (kto drummer, kto lead) i powiedzmy za kilka dni napiszę listę kto się zgłosił i wtedy pomyślimy co dalej ;)

 

W tym poście będę podawał osoby, które są chętne, tak ma wyglądać zgłoszenie:

 

Drummer: tag drummera

Lead: tag leada

Nazwa Zespołu:

Kontakt: gg czy co tam wolicie

 

Teamy

 

Nazwa: Metal Militia

Lead: Pelipe PL

Drums: Marcinp1995

Kontakt

- MarcinP1995 (gg;6222422)

- Pelipe PL (gg;7308366)

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech jeszcze trochę osób potwierdzi swój udział i jedziemy :D, żeby zebrać jakieś teamy ; ), chyba, że gramy solo na perce/gitarze?

 

A właśnie od razu mówię, ja się nie podejmuję zbierania kasy i kupowania za nią msp, wolę by ktoś inny się tym zajął, resztę mogę ja organizować ;).

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś mi zmota Metę to mogę z jakimś średnim perkusistą zagrać.

 

Pelipe - ja nie potrafię grać na tym systemie hopo z Mety, a przynajmniej dawno temu nie potrafiłem + rozdzielony gryf + brak hyperspeed 3/4 i leżę.

 

Pomijając to, jest ktoś z podkarpacia/świętokrzyskie/małopolska kto umie grać na co-opie? Brakuje mi achievementów z GH3 za co-op :P

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Chocko, masz rację, tylko trzeba by było zrobić tak, że rozdzielić dwie grupy jakoś tak umiejętnościowo (mniej więcej tak, że w obu grupach będzie kilka osób dobrych na drumsach i gitarze no i potem grupe w ktorej ja jestem losuje np. Bojan, a grupę w której Bojan jest ja losuję zeby nie bylo, ze ktos sobie pary dopasuje :).

 

Bojan RB2 rox xD - nie no poważnie, jak dla mnie powinno być w RB2 i już.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, to kwestia większości, ale o jakie popierdółki ci chodzi? Bo nikt tu nie mówił o graniu najłatwiejszych piosenek, tylko cały czas miałem namyśli granie piosenek Nightmare i Impossible, chciałbym zobaczyć jak grasz Panic Attack, czy Painkillera, albo chociaż stosunkowo do poprzednich łatwe Battery.

Odnośnik do komentarza

Bo RB na gitarze jest bardziej skillowe, każdy umie zagrać solówkę połączoną sznurkami :), ale to nie wystarczy sporo przed nutką już ciągnąć za strunę w RB, a na perkusji piosenki są bardziej skierowane na umiejętność, a niżeli przypadkowość, prosta rzecz, w World Tourze na luzie zagrałem Everlonga na 4-5* a w RB ledwo co ukończyłem na 3*.

Odnośnik do komentarza
Bo RB na gitarze jest bardziej skillowe, każdy umie zagrać solówkę połączoną sznurkami :)

On inteligencie nie mówi o sznurkach żadnych. System hopo w RB i RB2 jest tragiczny i basta.

 

To może turniej w GH3, nie jest drogie, a chętnie przypomnę sobie jak się gra TTFAF :E

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...