Skocz do zawartości

Może by jakiś turniej?


Rekomendowane odpowiedzi

Hahahahahaha, "inteligencie", no nie mogę, zaraz pęknę ze śmiechu, mi wystarcza ostatni komentarz Pelipe na moim profilu na nk odnośnie szkoły i ciebie, więc prosze nie rozśmieszaj mnie :|. Po pierwsze najpierw powiedział, że boimy się grać piosenek Mety, ja mu na to, że RB jest bardziej skillowe i solówki na gitarze są trudniejsze, dlaczego? Bo właśnie ten tragiczny system HOPO jest trudniejszy niż w GH i od razu jest do dupy, bo jesteśmy za słabi by zagrać, no bez jaj, inną sprawą jest to, że mnóstwo solówek, które grasz systemem sznurkowym w GH (części poszczególne) są banalne, a gdyby sznurka nie było to by było nie wykonalne, a szczególnie z tym "tragicznym" systemem w RB jakby to przenieśli do tej gry. Ja po prostu wyraziłem swoje IMO, że RB jest bardziej skillowy, więc może pomyśl zanim coś powiesz i się w(pipi) komuś do dyskusji, która już jest zakończona...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 29
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bo RB na gitarze jest bardziej skillowe, każdy umie zagrać solówkę połączoną sznurkami :)

On inteligencie nie mówi o sznurkach żadnych. System hopo w RB i RB2 jest tragiczny i basta.

 

To może turniej w GH3, nie jest drogie, a chętnie przypomnę sobie jak się gra TTFAF :E

 

Jest taki sam, jak w GH2. To w GH3 jest tragiczny. Na prawdziwej gitarze także masz granicę błędu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli turniej to tylko na gitarach solo i RB1/2 bądź w ostateczności GH3... powód? Najwięcej osób gra pod te "parametry". To nie Stany by robić turnieje z wirtualnymi "kapelami". Polecam zajrzeć wam na Halo Arenę do tematu Mega Lan w Kietrzu. Organizujemy tam także RockBand room z pełnym zestawem instrumentów i nagłośnieniem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Hahahahahaha, "inteligencie", no nie mogę, zaraz pęknę ze śmiechu, mi wystarcza ostatni komentarz Pelipe na moim profilu na nk odnośnie szkoły i ciebie, więc prosze nie rozśmieszaj mnie :|. Po pierwsze najpierw powiedział, że boimy się grać piosenek Mety, ja mu na to, że RB jest bardziej skillowe i solówki na gitarze są trudniejsze, dlaczego? Bo właśnie ten tragiczny system HOPO jest trudniejszy niż w GH i od razu jest do dupy, bo jesteśmy za słabi by zagrać, no bez jaj, inną sprawą jest to, że mnóstwo solówek, które grasz systemem sznurkowym w GH (części poszczególne) są banalne, a gdyby sznurka nie było to by było nie wykonalne, a szczególnie z tym "tragicznym" systemem w RB jakby to przenieśli do tej gry. Ja po prostu wyraziłem swoje IMO, że RB jest bardziej skillowy, więc może pomyśl zanim coś powiesz i się w(pipi) komuś do dyskusji, która już jest zakończona...

Ogólnie mnie to (pipi)ie kto i co Ci piszę na naszej-knajpie. Dla mnie system hopo z GH3 >> everygame. To jest moje zdanie. Chcesz to Ci zagram każdą solówkę bez tych (pipi)onych sznurków, żeby Ci gębę zamknąć...

I pamiętaj, to jest forum i każdy ma prawo wyrazić zdanie.

 

@Jarken

Gdzieś powiedziałem, że lubię GH2? <_<

Dla mnie też jest tragedia tam, nic nie widać na gryfie. Za to na gryfie w GH3 przy hyperspeedzie widać wszystko dokładnie, a kwadraciki w RB to porażka na całej linii - może na perkę są dobre, do gitary - już nie.

To jest moje zdanie, możesz to sobie wydrukować i podetrzeć tyłek - nie obchodzi mnie to ;)

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Dobra, już nie mówię o naszej-knajpie na której codziennie przesiadujesz sporo czasu, ale sam mi tą rzecz powiedziałeś.. więc nie bądź taki mądry. OK to twoje zdanie i ja je szanuję, każdy może mieć swoje IMO, ja przedstawiłem moje poglądy wcześniej, ty teraz swoje i nie mówiłem akurat o twoim przypadku, tylko o cało kształcie turnieju, bo np. ja zagram solówkę w One tylko za pomocą sznurków, a w GH3, są same HOPO i tam nie zagram, jestem słaby na gitarze i już, a tak to jakoś dograłbym w Metallice to One, Ty też byś zagrał, lepiej, ale nadal bym miał więcej pkt niżeli w GH3, więc wyobraź sobie (pipi)a, że nie jesteś jedyną osobą, która posiada gitare i GH/RB

inteligencie
<_<

 

Zimol dlatego mówiłem by lepiej 2 osobowe teamy, a jak solo to ja jestem za perkusją, ale to nie ja decyduję tylko większość ;). Może póki co zostańmy przy tych dwójkach i zobaczymy ile się osób zgłosi.

 

jak ktoś chce brać udział to proszę zgłoszenie na PW (kto drummer, kto lead) i powiedzmy za kilka dni napiszę listę kto się zgłosił i wtedy pomyślimy co dalej ;)

 

W pierwszym poście będę podawał osoby, które są chętne, tak ma wyglądać zgłoszenie:

 

Drummer: tag drummera

Lead: tag leada

Nazwa Zespołu:

Kontakt: gg czy co tam wolicie

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...