Skocz do zawartości

Co na początek?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiejś gry muzycznej, gdyż są dla mnie całkiem fajne :P I myślę powoli nad kupnem jakiegoś zestawu na początek. Najlepiej tanio, acz nie musi być jak najtaniej :P W GH grałem parę razy u kolegi, ale w miastowym turnieju zająłem nieostatnie miejsce :P Na medium jakieś piosenki z GH(nie wiem jaka część, pamiętam że grałem Turning Japanese na PS2 grałem). Więc gitara i gra. Gitara najlepiej bezprzewodowa i fajna z wyglądu(:P), a gra tania i żebym miał z kim pograć... Jakieś propozycje?

PS mam nadzieję, że nie było jeszcze takiego tematu.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałbym też wiedzieć, jaką gitarę wziąć, a nie tylko grę. :)

Mam Xplorera i Les Paula i powiem tylko tyle.

 

Xplorer>Les Paul

 

EDIT:

Co do samej gry to bierz GH3 po niej, każda inna gra będzie Ci się wydawała prościutka.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

 

GH3 sprawi, że będziesz kolejnym nerdem narzekającym jakie w innych grach są zepsute systemy, nieczytelne gryfy, niewystarczająco okrągłe kwadraciki.

Kup GH2/RB2, GH3 później.

 

Fisiu - Les Paul z GH3? :S chyba tylko Fender z RB jest słabszy. Gitara z WT i Xplorer, są o wiele lepsze, ze względu przede wszystkim na mniejszą awaryjność, a i komfort grania.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
To może ty jesteś taki za(pipi)isty, że ci gitary padają od razu... :lol: , ja mam swoją od 4 miesięcy i nie ma żadnego problemu i znam troche osób którym też przez długi czas wszystko ok działa.

Przecież ty grasz na drumsach :rolleyes: Pomijam to, że ociekam za(pipi)istością, ale Les Paul żyje do tej pory ;)

Odnośnik do komentarza
To może ty jesteś taki za(pipi)isty, że ci gitary padają od razu... :lol: , ja mam swoją od 4 miesięcy i nie ma żadnego problemu i znam troche osób którym też przez długi czas wszystko ok działa.

Przecież ty grasz na drumsach :rolleyes: Pomijam to, że ociekam za(pipi)istością, ale Les Paul żyje do tej pory ;)

Pewnie dlatego gitara jeszcze cała, ale ważne, że działa xD

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...