Skocz do zawartości

Valkyria Chronicles 2


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie zapowiedziano kontynuacje VC2.Cudowna wiadomość dla każdego kto grał w pierwszą cześć na ps3 z tym ,że jest mały problem....zapowiedziano ją na psp,poniżej pierwszy skan.Całość hula na Canvas Engine(ten sam co napędzał grę na ps3) i jest gotowa w 60%

vc2scan.jpg

 

oficjalna strona - http://valkyria2.jp/ (ruszy za kilka dni)

 

temat umieściłem w dwóch działach,niech moderatorzy zdecydują w którym będzie kontynuowany....

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też żałuje, że nie będzie na PS3, ale jest i plus tego. Może Sega na PSP bardziej się postara, dzisiaj ta firma nie jest w najlepszej formie, mają pomysły na gry, lecz wykonanie ma trochę do życzenia. Pierwsza cześć była świetna, ale zabrakło tego czegoś. Jak przypomne sobie Jeanne D'Arc i pomyśle, że Valkyria Chronicle 2 może taka być i wyglądać tak w ruchu, to aż mam ochote na zakup PSP, tylko dla tej gry(oczywiście na Everybody Golf również :) )

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nowe informacje o VC2:

http://kontownia.wordpress.com/2009/10/04/valkyria-chronicles-2-garsc-nowych-detali/

 

Jak dla mnie to jedna z niewielu gier jakie kupie na psp. Widze, ze po poczatkowych obawach o to, ze zrobia z VC na psp jakas gre po(pipi)ke, okazuje sie ostatecznie, ze Sega przyklada sie do tej czesci i mozna smialo oczekiwac, dobrego nastepce poprzedniej czesci.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Tego można się było spodziewać od Segi. Gra jest po prostu, piekielnie ciężka na Normal. Taktyki, myślenie, myślenie i raz jeszcze

myślenie. Osobiście gierka przypadła mi do gustu. O ile do grafiki się nie mogę przyczepić tak już do muzyki, po 20H słuchania owszem.

Filmików animowanych jest mało, a te standardowe robią się nudne. Może to wina Kingdom Hearts w którym to filmików animowanych było

bardzo dużo ;). Fabularnie gra leci zbyt powoli. Pewnie dopiero pod koniec przywalą z grubej rury, ale jak się to mówi...

Od 0 do Bohatera.

 

Jednakże, szczerze powiem że jeżeli chodzi o Taktyczne RPG, ta gra jest na poziomie obok Joanny D'Arc.

Odnośnik do komentarza

Valkyria II przez same ograniczenia sprzetowe juz tak toba nie pozamiata. Maly ekranik, ubozsza grafika i animacja postaci.

Gralem pare godzin (permanentny, cholerny brak czasu) i jak na PSP jest bardzo w porzadku. Najbardziej drazni mnie celowanie analogiem, bo jest bardzo niedokladne i trzeba sie nameczyc, zeby wycelowac w glowe przeciwnika.

Nie rozumiem po co jest mozliwosc stworzenia az 14 druzyn (wybierasz sposrod posiadanych postaci), byc moze pozniej to bedzie mialo wiekszy sens.

Wiecej elementow customizacji, wiecej elementow RPG (to ty decydujesz jaka sciezka obierze twoj scout. Zostanie snajperem, a jesli tak to jakiej specjalizacji- bedzie likwidowal ludzkie cele czy czolgi i inne pojazdy?)

W Valkyrie gram i kupilem glownie ze wzgledu na niezapomniana czesc pierwsza. Jesli tamta gra nie byla dla ciebie, tak jak dla mnie, tylko kolejna gra, kupuj smialo.

Nie wypowiem sie na temat KH, nie znam tej serii, niestey.

 

PS Jak sie rozejrzysz, dostaniesz nowke za 100 zeta.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Sega co jakis czas raczy nas haslami, ktore trzeba wpisac w zakladce "passwords", by odblokowac konkretny bonus. Ponizej lista ujawnionych kodow w zestawieniu z tym, co otrzymamy po ich wklepaniu. Liste postaram sie aktualizowac.

 

R5PT1MXEY3BW8VBE Edy Nelson Sticker

BUNLT4EXDS74QRCR VANQUISH Sticker

WVZLPTYXURS1Q8TV Skies of Arcadia Sticker

7JMNHZ83TGH7XFKT Super Monkey Ball Sticker

38WV17PK45TYAF8V Crazy Taxi sticker

QAKVXZTALF4TU7SK Yakuza Sticker

CUP34ASEZ9WDKBYV Sonic the Hedgehog sticker

53K8FKGP1GHQ4SBN Selvaria Bles + Witch Profile sticker (ale uderzenie, radze rozwinac Selvarie jako snajpera, razem z Marina wymiataja)

TXU14EUV74PCR3TE Gallian Military Sticker

GWNU95RSETW1VGNQ Unlock Faldio as a playable character

37LRK5D214VQVFYH Unlock Isara Gunther + Isara?s Dream Sticker

6RK45S59F7U2JLTD7 Blitz Logo for the Tank

VWUYNJQ8HGSVXR7J SEGA Logo for the Tank

CR6BG1A9LYQKB6WJ Unlocks Edy and the rest of her squad (tu jest Marina :))

H73G4L9GLJR1CHJP Prince Maximilian + Imperial Flag Sticker

K1C7XKLJMXUHRD8S Alicia Gunther Sticker

H73G4L9GLJR1CHJP Prince Maximilian + Imperial Flag Sticker

HPF2B7ASMWV5798U Phantasy Star Zero Rappy Sticker!

YLBWA9UFTHQ3ZM1E Rodin Sticker (Hot!)

NL45TX9F8VRSUKGR Alternative G Cadets

GVFX8GA73FDWHQUS Dr. Ivo ?Eggman? Robotnik Sticker

C9SAGP8M7PJ84H5S After Burner Climax Tank Sticker

UJH5YB4Z7E33VCJT Resonance of Fate Tank Sticker

9H1FHVBV2YAZE3A1 Nei (Phantasy Star II) Tank Sticker

 

Dodatkowo, jesli mamy sejw z Phantasy Star Portable 2 na PSP dostaniemy Emilie, za zdobycie 20 medali w grze odblokowuje sie Juliana, za 25 medali Welkin. Po przejsciu gry dostajemy Alicie.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Valkyria II przez same ograniczenia sprzetowe juz tak toba nie pozamiata. Maly ekranik, ubozsza grafika i animacja postaci.

Gralem pare godzin (permanentny, cholerny brak czasu) i jak na PSP jest bardzo w porzadku. Najbardziej drazni mnie celowanie analogiem, bo jest bardzo niedokladne i trzeba sie nameczyc, zeby wycelowac w glowe przeciwnika.

Nie rozumiem po co jest mozliwosc stworzenia az 14 druzyn (wybierasz sposrod posiadanych postaci), byc moze pozniej to bedzie mialo wiekszy sens.

Wiecej elementow customizacji, wiecej elementow RPG (to ty decydujesz jaka sciezka obierze twoj scout. Zostanie snajperem, a jesli tak to jakiej specjalizacji- bedzie likwidowal ludzkie cele czy czolgi i inne pojazdy?)

W Valkyrie gram i kupilem glownie ze wzgledu na niezapomniana czesc pierwsza. Jesli tamta gra nie byla dla ciebie, tak jak dla mnie, tylko kolejna gra, kupuj smialo.

Nie wypowiem sie na temat KH, nie znam tej serii, niestey.

 

PS Jak sie rozejrzysz, dostaniesz nowke za 100 zeta.

 

Krzyzakiem masz precyzyjniejsze celowanie :) Tak samo poruszanie postacia krzyzakiem jest dokladniejsze/wolniejsze.

Z ta iloscia mozliwych ekip to jest tak, ze nigdy za malo. Mozesz zrobic sama ekipe z Inzynierami i Scoutami. Mozliwosci jest wiele, liczac dostepne pozniej drzewko rozwoju, gdzie kazda klasa ma 6 mozliwych customizacji.

Ja wjedynke nie gralem, ale ta czesc na psp przypadla mi bardzo do gustu :)

Odnośnik do komentarza

14 mozliwych druzyn to jednak dla mnie za duzo. Tym bardziej, ze obligatoryjnie musisz miec Avana, Zerri, Cosette i czolg w kazdej z grup. Przechodze gre wolno starajac sie zdobyc wszystkie extra bronie, najwyzsze noty za misje i poznawac niuanse fabuly.

Gra na pewno warta swojej ceny, bardziej infantylna niz poprzedniczka, ale uderza w te same nuty co i ona.

Kody podane przeze mnie powyzej niezle urozmaicaja rozgrywke.

Odnośnik do komentarza

Grałem w jap. demko i mimo, że grafika jest "tylko" dobra (wiadomo PS3 to nie jest),a sama fabuła zapowiada się na gorszą niż w VC to jednak czuć klimacik poprzedniej Valkyrii. Gameplay też jest taki jak w jedynce więc nie ma tak źle. Z pewnością kupię tą część jak tylko będę miał troszkę więcej funduszy. Z tego co widziałem ostatnio na Zavvi VC2 było do kupienia za ok.80zł

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Pare wpadek zaczerpnietych ze stron naszych, polskich recenzentow. Tak to jest jak sie nie wie do konca o czym sie pisze :)

 

Nasz bohater przechodzi tam przez serię treningów, które przygotowują go do służby w rządowej armii, mającej załagodzić konflikt pomiędzy rewolucjonistami, a znajdującymi się w mniejszości członkami organizacji Darcsen.
www.swiat-gier.com

 

Minęły 2 lata od zakończenia wojny z armią Imperialną. Galila odparła imperialną inwazję, a księżniczka Cordelia została wielką księżną Galili. Jednakże, ujawniła ona sekret rodziny królewskiej, która pochodzi z rasy Darcsen. Powoduje to bunt armii Galian. Teraz Galia jet pogrążona w wojnie domowej. Armia Rewolucjonistów połączyła się z Federacją aby przejąć władzę nad Galilą. Nastają trudne wojenne czasy dla Galili.

 

Wciel się w postać studenta Akademii Wojskowej Lancir (TBD), który jako rekrut staje do walki przeciw buntownikom.

www.gram.pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...