Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

A Overeem po tym jak dowiedzial sie ze nie moze walczyc w Pazdzierniku ( SF powiedzialo ze walke ma zaplanowana na wrzesien ) na ktory tak strasznie nalegal ( Przez co nie bedzie wstanie dokonczyc serii sterydow i sie wyczyscic ) Ma kontuzje stopy/Nogi ^_^ Brawo i tak nikt sie nie domysli :D

Odnośnik do komentarza

Już dzisiaj:

 

Walka wieczoru:

 

265 lbs.: Fedor Emelianenko (31-3) vs. Dan Henderson (27-8)

 

Główna karta:

 

Pojedynek o pas mistrzyni Strikeforce w wadze półśredniej

135 lbs.: Marloes Coenen (19-4) vs. Miesha Tate (11-2)

 

185 lbs.: Robbie Lawler (18-7) vs. Tim Kennedy (13-3)

170 lbs.: Paul Daley (27-10-2) vs. Tyron Woodley (8-0)

170 lbs.: Tarec Saffiedine (10-3) vs. Scott Smith (17-8)

 

Transmisja od 4 nad ranem na Eurosporcie 2

 

 

Liczę na poddanie w 2 rundzie. War Fiodor

Odnośnik do komentarza

No coz, serce bylo za Rosjaninem, ale kase postawiłem na Hendo. Świetny gosc z dynamitami w lapach. Choc wydaje mi sie, ze Herb za szybko przerwał walke. I chyba dwa ciosy w tyl glowy weszly. No nic. Ciekawe co sie teraz stanie z Ruskiem. Sporo ryzykowal w tej walce i niewiele mogl zyskac po wygranej. Watpie, ze teraz beda mu proponować taka kase jak wcześniej. Car upadl:)

 

Miesha łins:)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie dobra reakcja Herba. Car po prostu padł na twarz i jakby przebudził się po 2-3 strzale. No nic. To co było juz powiedziane. Niech kończy, bo takiego Fiodora nikt nie chce oglądać :( Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie Tarec Saffiedine. A to młody zawodnik, ma szanse by coś osiągnąć konkretnego. Szkoda, że nie udało mu się jakoś efektownie znokautować rywala.

Odnośnik do komentarza

JUŻ DZIŚ :

UFC-133-poster_large.jpg

Walka wieczoru:

205 lbs.: Rashad Evans (15-1-1) vs. Tito Ortiz (16-8-1)

Główna karta:

185 lbs.: Vitor Belfort (19-9) vs. Yoshihiro Akiyama (13-3)

170 lbs.: Brian Ebersole (45-15) vs. Dennis Hallman (42-13-2)

185 lbs.: Jorge Rivera (19-8) vs. Costa Philippou (7-2)

170 lbs.: Mike Pyle (21-7-1) vs. Rory MacDonald (11-1)

Walki w Spike TV:

205 lbs.: Alexander Gustafsson (11-1) vs. Matt Hamill (10-3)

145 lbs.: Chad Mendes (10-0) vs. Rani Yahya (16-6)

Pozostałe:

135 lbs.: Nick Pace (6-1) vs. Ivan Menjivar (22-8)

170 lbs.: Mike Pierce (12-3) vs. Johny Hendricks (10-1)

145 lbs.: Mike Brown (24-8) vs. Nam Phan (16-8)

185 lbs.: Rafael Natal (11-3-1) vs. Paul Bradley (16-2)

 

 

Serce za Tito rozum za Evansem. Oraz coś mi mówi, że Sexyama zaliczy 3 porażkę z rzędu.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy słyszeliście, ale będzie Saleta vs Najman 2. Wydarzenie to jest związane z jakąś nową galą, o której robi się coraz głośniej, a która może być poważną konkurencją dla KSW. Nazywa się MMA Attack i ma odbyć się 5 listopada. Jak na razie oprócz dwóch zawodników wcześniej wymienionych zobaczymy walki Grabowskiego, Kity i Drwala, tak więc na bogato. Wcześniej powstawało już kilka gal, które jednak nie mogły zagrozić KSW z racji braku kasy na takie persony jak panowie wymienieni na początku, natomiast widać, że organizatorzy MMA Attack mają spore fundusze. Poza tym prowadzone są poważne rozmowy z TVN w sprawie transmisji.

Aha, no i pojedynek Salety z Najmanem ma odbyć się na zasadach K-1 :turned: , tak więc na gali MMA walka wieczoru nie będzie walką MMA. Mimo wszystko jakoś mnie to nie razi, bo jak pomysł wypali, to możemy mieć na prawdę dobry event. Poza tym przez to, że nie będzie to pojedynek na zasadach MMA to może unikniemy napier.dalania pod dyskoteką jak to było podczas pierwszej walki. Oczywiście pomijam już fakt, że w samej stójcie to Saleta zrobi z Najmana mielonego.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...