Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Wanderlei Silva za Belforta przeciwko Cungowi Le na UFC 139

 

Dana White poinformował na swoim twitterze, że Vitor Belfort doznał kontuzji, która wyeliminuje go jednej z głównych walk na UFC 139, 19 listopada w San Jose. Jego miejsce w starciu z lokalnym bohaterem Cungiem Le (MMA 7-1, UFC 0-0) zajmie inna brazylijska gwiazda, były mistrz Pride Wanderlei Silva (MMA 31-11-1, UFC 3-5, 20 w rankingu MMARocks).

Wanderlei powróci do Octagonu po druzgocącej 27-sekundowej porażce z rąk Chrisa Lebena na UFC 132. Wcześniej Axe Murderer pauzował przez prawie półtora roku po zwycięstwie nad Michaelem Bispingiem w lutym 2010 lecząc kontuzje.

Odnośnik do komentarza

Jones vs Ramp już dzisiaj, a właściwie jutro. Zanim chłopaki zaczną sobie skakać po głowach, to szwędają się po talk-showach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UIDJlPP1eX4

http://www.youtube.com/watch?v=bS5Txpjth5I

 

Tutaj ważenie i staredown. Co ciekawe Jones chyba po raz pierwszy popatrzył się przeciwnikowi w oczy podczas staredownu.

 

 

JEST MOC

Odnośnik do komentarza

Wstałem akurat na main event.

 

 

No to zgodnie z przewidywaniami i nie wiem co tu można więcej napisać. Ramp naprawdę solidnie przygotował się do tej walki i na szczęście nie byliśmy świadkami czegoś typu TKO łokciami w 1. rundzie, bo tego nie chciałbym zobaczyć.

Po zakończeniu walki była oficjalna ustawka z Rashadem.

 

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Niezła gala, szczególnie cieszy mnie zwycięstwo Hunta (chociaż ostatnia runda wyglądała jak pojedynek 2 zombie). Szkoda Hughesa, chyba pora na emeryturę. Kudosy dla Fergusona i Diaza za niezłe walki, chociaż tego drugiego niespecjalnie lubię. Chyba ciężko będzie znaleźć Jones'owi kogoś wymagającego, skoro z zawodnikami ze swojej wagi robi praktycznie to co chce. Z takimi warunkami mógłby za jakiś czas powędrować do ciężkiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Taki oto njus znalazłem na forum o mma:

 

 

Tank Abbott vs. Scott Ferrozzo II

 

30 października Dayton, Ohio starcie odbędzię się lol.gif Dixie Cowgirls Night Club. Panowie już mieli okazje skrzyżować rękawice na UFC 11, wtedy górą Ferrozzo który wygrał przez decycję,walka będzię się odbywać na zasadach UFC 1lol.gif

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja czekam na tą walkę :D

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

UFC 137: Penn vs Diaz

 

Walka wieczoru:

170 lbs.: B.J. Penn (16-7-2) vs. Nick Diaz (25-7)

Główna karta:

265 lbs.: Cheick Kongo (16-6-2) vs. Matt Mitrione (5-0)

265 lbs.: Mirko Filipovic (27-9-2) vs. Roy Nelson (15-6)

135 lbs.: Scott Jorgensen (12-4) vs. Jeff Curran (33-13-1)

145 lbs.: Hatsu Hioki (24-4-2) vs. George Roop (12-7-1)

Walki w Spike TV:

155 lbs.: Dennis Siver (19-7) vs. Donald Cerrone (16-3-1)

145 lbs.: Tyson Griffin (15-5) vs. Bart Palaszewski (35-14)

Pozostałe:

205 lbs.: Brandon Vera (11-5) vs. Eliot Marshall (10-3)

155 lbs.: Ramsey Nijem (4-2) vs. Danny Downes (8-2)

185 lbs.: Francis Carmont (16-7) vs. Chris Camozzi (15-4)

185 lbs.: Dustin Jacoby (6-0) vs. Clifford Starks (7-0)

 

 

Na ważeniu gorąco :

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

 

 

Nelsona ciężko znokautować wiec wcale się nie dziwie to nie ten Mirko który kopie po głowie brakuje w nim agresji i chęci do walki czas odejść

Mnie zastanawia jak to jest możliwe ze Diaz wygrywa walki w stójce tym (pipi)owym "boksem" ja wiem ze z powodów "zdrowotnych" pali dużo zielska ale on bijać wygląda jak by mu się nic nie chciało na dodatek na oślep a wszytko trafia i rozbija przeciwników poważnie da fuck ?

 

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Nelsona ciężko znokautować wiec wcale się nie dziwie to nie ten Mirko który kopie po głowie brakuje w nim agresji i chęci do walki czas odejść

Mnie zastanawia jak to jest możliwe ze Diaz wygrywa walki w stójce tym (pipi)owym "boksem" ja wiem ze z powodów "zdrowotnych" pali dużo zielska ale on bijać wygląda jak by mu się nic nie chciało na dodatek na oślep a wszytko trafia i rozbija przeciwników poważnie da fuck ?

 

 

 

 

On w ogole jest zagadką, techniki czy jakiegos wyszkolenia nie widac, co walkę za(pipi)iscie jest rozbity, ale najwidoczniej ma twardy łeb .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...