Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak w duchu liczylem na

 

JDSa - za sprawa genialnego boksu

 

Ogolnie walka wieczoru dobra ale pozostawiła niedosyt

 

Cain vs JDS

http://www.mmashareforum.com/serious-mma-videos-f35/hd-cain-velasquez-vs-junior-dos-santos-t48055.html

 

Guida vs Henderson - Bardzo dobra walka!!

http://www.mixedfightvideos.com/2011/11/ben-henderson-vs-clay-guida-ufc-on-fox.html

Odnośnik do komentarza

Ogolnie walka wieczoru dobra ale pozostawiła niedosyt

 

Walka wieczoru przyznajmy to, była słaba. Liczyłem w końcu na coś wzorem Fedzia vs Miras, ale srogo się zawiodłem. To nie te czasy i nie ma już takich zawodników HW co za czasów PRIDE :/

 

No ja też liczyłem na wiadomo kogo, coś za łatwo to przegrał. Rok przerwy jednak zrobił swoje.

 

 

Ale złoił Usztaka, hihihi

 

Odnośnik do komentarza

UFC 139: Shogun vs Henderson

 

Data: 19 listopada 2011

Miejsce: HP Pavilion, San Jose, Kalifornia, USA

Transmisja: PPV

Walka wieczoru:

205 lbs.: Dan Henderson (28- 8) vs. Mauricio Rua (20-5)

Główna karta:

185 lbs.: Wanderlei Silva (33-11-1) vs. Cung Le (7-1)

135 lbs.: Brian Bowles (10-1) vs. Urijah Faber (25-5)

170 lbs.: Martin Kampmann (17-5) vs. Rick Story (13-4)

205 lbs.: Stephan Bonnar (13-7) vs. Kyle Kingsbury (11-2)

Walki w Spike TV

205 lbs.: Ryan Bader (12-2) vs. Jason Brilz (18-4-1)

135 lbs.: Michael McDonald (13-1) vs. Alex Soto (6-0-1)

Pozostałe:

185 lbs.: Tom Lawlor (7-3) vs. Chris Weidman (6-0)

155 lbs.: Rafael Dos Anjos (15-5) vs. Gleison Tibau (23-7)

135 lbs.: Miguel Torres (38-4) vs. Nick Pace (6-2)

170 lbs.: Matt Brown (12-10) vs. Seth Baczynski (14-6)

155 lbs.: Shamar Bailey (12-4 ) vs. Danny Castillo (11-4)

 

 

Walki na Facebooku od 23:45

 

 

WAR WAND!!

 

silva-le.jpg

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

 

WANDERLEI!!!!! Aż podskoczyłem z krzesła. Piękna końcówka!! :greeting: Pierwsza połowa pierwszej rundy wyglądała niepokojąco, ale Wand dał radę!

 

 

Walka wieczoru:

 

ja pierdziele, co za walka. fantastyczny pojedynek!! Jaka dramaturgia jakie akcje, i co za emocje. Mimo, że walka trwała pełne 5 rund ten kto to oglądał nie miał prawa nudzić się przez sekundę!

 

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Jako, iż na dniach walczy Pudziao, to zapewne wpadnie tu trochę ludzi z doskoku. Dlatego korzystając z okazji, zachęcam to obejrzenia walki Shoguna z Hendo, o której już w tym temacie mowa:

 

http://www.mmashareforum.com/serious-mma-videos-f35/hd-mauricio-shogun-rua-vs-dan-henderson-t48312.html

 

MMA panowie, MMA.

Na zachętę trailer:

 

 

Tutaj media trening Mameda, który można oglądać po kilka razy:

 

 

Zmiana na Taylora jak najbardziej in plus. Walki z Filho to nawet nie miałem ochoty oglądać po ostatnich doniesieniach dotyczących jego życia osobistego, które jednoznacznie wskazywały, że to już wrak człowieka.

 

Co do Pudziana, to niedawno okazało się, że wyjechał do USA trenować w American Top Team, a w kwestiach cardio konsultował się z Mikiem Dolce. Lepiej późno niż wcale. Chyba w końcu zrozumiał, że rewanż z Thompsonem to jego być albo nie być w tym sporcie i musi wyłożyć trochę grosza jeżeli chce się w to bawić. No ale jeżeli w ATT czegoś go nie nauczyli, a Dolce nie zrobił coś z tym jego cardio, to Pudzianowi pozostaje chyba udać się do Wszechmogącego, u którego trenował Songo. Tutaj jego media trening:

 

 

No jest jakiś tam progres, w kwestii tego jego beznadziejnego boksu, na pewno jeżeli chodzi o szybkość, ale generalnie i tak niezbyt ciekawie to wygląda. Czasami w gardzie miał takie dziury, że chyba pociąg by przez nie przejechał. Jeszcze chciał przyświrować i pogubił się na skakance :turned:

No ale zobaczymy co to będzie jeżeli chodzi o poziom jego umiejętności, bo już abstrahuję od rezultatu walki. Po prostu ciekawi mnie czy Amerykańce byli w stanie jako tako ogarnąć chłopa, gdyż na tym pokazowym treningu szału nie było. Thompson też jakoś nie błyszczał na media treningu, ale oczywiście prezentował się lepiej niż Mario. W jednym z ostatnich wywiadów Paul Reed, który trenuje razem z Thompsonem w Olympians MMA powiedział, że Anglik miał teraz naprawdę dobre treningi boksu, zapasów i bjj i generalnie przygotował się lepiej niż do tej poprzedniej walki.

Odnośnik do komentarza

No to jakie typowania przed jutrzejszą galą ?

 

Piekielnie trudno przewidzieć kto wygra w starciu Janka ale mimo wszystko postawię na Soko.

 

Walka wieczoru:

84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Jesse Taylor (20-7)

 

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)

 

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej

93 kg.: Rameau Thierry Sokoudjou (12-9) vs. Jan Błachowicz (13-3)

 

70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

 

84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)

 

84 kg.: Antoni Chmielewski (21- 8) vs. James Zikic (20-8-2)

 

77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)

 

 

 

Liczę, że Irokez popiszę się jakimś efektownym ko. Też mnie zastanawia forma Pudziana, ciekaw jestem czy te treningi w ATT coś mu dały, czy znowu spuchnie po minucie walki ;)

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

 

Walka wieczoru:

84 kg.: Mamed Chalidow (23-4-2) vs. Jesse Taylor (20-7)

 

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. James Thompson (16-14)

 

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej

93 kg.: Rameau Thierry Sokoudjou (12-9) vs. Jan Błachowicz (13-3)

 

70 kg.: Artur Sowiński (11-5) vs. Maciej Jewtuszko (8-1)

 

84 kg.: Michał Materla (15-3) vs. Matt Horwich (26-19-1)

 

84 kg.: Antoni Chmielewski (21- 8) vs. James Zikic (20-8-2)

 

77 kg.: Aslambek Saidov (10-2) vs. Rafał Moks (6-4)

 

 

 

Mam podobne typy, z wyjątkiem walki Błachowicz - Sokoudjou. Tu bym postawił na Janka. A Thompson - Mario to jak dla mnie 50/50.

Odnośnik do komentarza

O której mniej wiecej powalczy nasz celebryta, Mariusz Pudzianowski? Nie znam sie na tym sporcie ale sobię chętnie popatrzę na 3 minutowy rejdż Pudziana. Swoja drogą poprzednia walka to niebywała była

 

 

Co by nie mówić to Mariusz siłę ma :) trafił czysto tego gościa 3 razy w serii ciosów i nie zdołał znokautować faceta. WTF to jakis robot?

Odnośnik do komentarza

O której mniej wiecej powalczy nasz celebryta, Mariusz Pudzianowski? Nie znam sie na tym sporcie ale sobię chętnie popatrzę na 3 minutowy rejdż Pudziana. Swoja drogą poprzednia walka to niebywała była

 

 

Co by nie mówić to Mariusz siłę ma :) trafił czysto tego gościa 3 razy w serii ciosów i nie zdołał znokautować faceta. WTF to jakis robot?

 

Nie. To gość, który na 10 walk, jakie stoczył przed pierwszym pojedynkiem z Mariuszem miał 2 wygrane i 8 przegranych, pokonał go swego czasu np. Butterbean i generalnie chłop ma szklaną szczękę. :)

Odnośnik do komentarza

Thompson wygra, w innym wypadku zgodził się przegrać za kasę.

Nie zgodzę się. Gość jest jak najbardziej do obicia przez Mariusza. Łudzę się, że na przygotowaniach do tej walki Pudziań w końcu nauczył się boksować.

 

Orson: jako, że to nie jest ostatnia walka gali to pewnie Maryjusz wyjdzie na ring gdzieś koło 23. Ale głowy za to nie daję ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...