Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Podziękowania od Thompsona, ale to jeszcze przed konferencją.

 

 

Udało nam się przed chwilą porozmawiać z Jamesem Thompsonem który na gali KSW 17 przegrał przez niesłuszną wedługg wielu osób decyzję z Mariuszem Pudzianowskim. Oto co powiedział nam popularny Kolos zapytany o swoje odczucia po gali:

Chciałbym podziękować wszystkim polskim fanom, którzy wysyłali mi wiadomości po walce i byli wkurzeni na to co stało się podczas gali. Chcę powiedzieć, że Polacy mimo swojego wielkiego patriotyzmu są niesamowicie uczciwi i naprawdę kochają MMA.

James zapytany przez nas o to czy rozważyłby trzecią walkę z Mariuszem Pudzianowskim w federacji KSW odpowiedział tylko:

Jeśli chodzi o trzecią walkę to wszystko zależy od tego co KSW ogłosi wkrótce w telewizji,

Anglik potwierdził również że dostał propozycję walki z Pawłem Nastulą na kolejnej gali MMA Attack

 

Źródło: http://cohones.mmaro...-fanom-z-polski

 

 

 

W ogóle teraz zorientowałem się, że chyba ani razu nie padło tu na forum, a propos tej walki, znane pseudo Thompsona w świecie MMA - DVD. xD

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

IMHO znaleźli sobie gościa, którego zakontraktowali na 3 walki w KSW, ale musieli to jakoś wypracować, jeśli chodzi o scenariusz. Thompson się zgodził, bo w końcu sianko wpadnie, a i wie, że przeciwnik go nie zniszczy, bo nie da rady, jest spoko. Publiczność się jara, że są kontrowersje, zagranica usłyszała więcej o KSW (a wiadomo, że nieważne, jak o Tobie mówią, ważne, żeby mówili), Pudzian ma czas na uczenie się MMA, bo ma pewność, że przez pewien czas nie dostanie nikogo innego, kto mógłby go zaskoczyć i wszyscy się cieszą.

Odnośnik do komentarza

Na youtubie latają jakieś fragmenty konferencji.

 

IMHO znaleźli sobie gościa, którego zakontraktowali na 3 walki w KSW, ale musieli to jakoś wypracować, jeśli chodzi o scenariusz. Thompson się zgodził, bo w końcu sianko wpadnie, a i wie, że przeciwnik go nie zniszczy, bo nie da rady, jest spoko. Publiczność się jara, że są kontrowersje, zagranica usłyszała więcej o KSW (a wiadomo, że nieważne, jak o Tobie mówią, ważne, żeby mówili), Pudzian ma czas na uczenie się MMA, bo ma pewność, że przez pewien czas nie dostanie nikogo innego, kto mógłby go zaskoczyć i wszyscy się cieszą.

 

Nie, no już nie ma co tu tworzyć takich teorii. Tym bardziej, że dla osób z zagranicy, które w jakimś tam stopniu interesują się MMA i dla samego świata MMA, to KSW było organizacją znaną, a co najmniej kojarzoną. Jakby ktoś nie wiedział, to KSW robi największe gale w Europie.. Zresztą tak na marginesie, to KSW zapowiedziało dzisiaj, że kolejna walka Pudziana na pewno nie będzie z Thompsonem.

Jak to ktoś napisał dzisiaj na sherdogu: They realized the shitstorm was too big.

 

Generalnie dobrze, że Thompson złapał tego majka i jeszcze podgrzał sprawę, bo sprawa Zikica, który nie protestował, została zamieciona pod dywan. Co do Thompsona, to skojarzyło mi się: chcieli wydymać Freda, a to Fred wydymał ich, hehe.

Odnośnik do komentarza

Tylko jeszcze przypomnij, gdzie mamy oglądać UFC ZA DARMO W INTERNECIE, tak żeby nie płacić c'nie.

Wchodzisz na rlslog.net i szukasz nazwy releasu np: UFC.139.Shogun.v.Henderson.REPACK.720p.HDTV.x264-C4TV. Następnie wklejasz tą nazwę na warez-bb.org/search.php i szukasz linków.

 

Na youtubie latają jakieś fragmenty konferencji.

Dzięki sprawdziłem YT przed napisaniem poprzedniego posta, znalazłem tylko jakieś 2-5 minutowe filmiki, a chciałem obejrzeć całą konferencję.

Odnośnik do komentarza

Tak podsumowując moje odczucia, to po prostu Pudzian musi się nauczyć parteru i wszelkich chwytów kończących (gilotyny, ect. ) . Stójką niewiele wygra pojedynków. Co prawda Thompson wyszedł bardziej obity, ale punkty były po stronie jego.

 

I na końcu jak zabrał mikrofon konfesjonerowi , i zaczął mówić do publiki, to aż mi się dobre chwile z WWF/WWE przypomniały. Kto wie, może to tak naprawdę początek jakiegoś feudu Pudzian vs. Thompson, a na końcu zmierzą się w klatce z drabiną i krzesłami :D

Odnośnik do komentarza

Opublikowano karty. Wdarła się kolejna nieścisłość, bo na konferencji podali: Robert Łysiak 20-19 dla Pudzianowskiego, sędzia Leszek Pawlęga 20-20, sędzia Piotr Bagiński 20-19 dla Thompsona, podczas gdy z kart wynika, że Pawlęga dał 19-19 a nie 20-20 (9-10 za pierwszą dla Thompsona i 10-9 za drugą dla Pudziana). Oczywiście samych wyników dwóch panów, to już nie ma sensu po raz nty komentować.

 

Pawlęga (nr 6)

 

ksw_karta_sedziowska_leszek_pawlega_tn.jpg

Bagi (nr 6)

ksw_karta_sedziowska_piotr_baginski_tn.jpg

Łysiak (nr 6)

ksw_karta_sedziowska_robert_lysiak_tn.jpg

 

Źródło: http://konfrontacja....y-s%EAdziowskie

 

I jeszcze wywiad z Thompsonem już po gali:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZReBG1NOj_o

 

Warto obejrzeć, żeby porównać sobie poziom wypowiedzi, jeżeli chodzi o to co pier.dolił po walce "kij wam w oko", a co mówił Thompson.

 

-------

 

I jeszcze oświadczenie Thompsona z mmajunkie:

 

"I appreciate KSW acknowledging the issues with the judging and taking quick steps to remedy the situation," Thompson wrote today in an exclusive statement to MMAjunkie.com (www.mmajunkie.com).

 

(...)

 

The British heavyweight apologized for his behavior and stated, "There could have been children watching."

 

(...)

 

"As for whether I will fight Mariusz again, the no-contest goes some way in the right direction to address the issues I have with KSW in this fight, but there are things I need to sort out with them," he wrote. "If talks work out well, then I am sure possibilities of another fight with [Mariusz] will be discussed, but if not, then I will look to take other fights and continue on with my career elsewhere."

 

Thompson thanked fans, including those is Poland, for their well-wishes.

 

"The support for me about this whole situation has been amazing, from fans – especially the Polish ones – (and) other fighters, even people who aren't fans but simply love MMA and don't want the sport to go down the same route as boxing did," he stated. "It's all been a bit overwhelming, but is very much appreciated."

 

Źródło: http://mmajunkie.com...udzianowski.mma

Edytowane przez --wojtas--
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wypowiedź Thompsona była epicka, mimo iż niezbyt wysokich lotów. Poza tym co innego powiedzieć coś o czym wszyscy myślą i walczyć słusznie o swoje, niż pierd.olić, że miało się pełną kontrolę , że się wygrało i mówić do ludzi, po tak żenującym występie, po którym widać, że ten człowiek nie nadaje się nawet na sparingpartnera - kij wam w oko. :)

 

Thompson > Pudzian.

 

Tutaj niezwykle ciężkie treningi Mariusza w American Top Team:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QXHU_Uglhgo

 

Kur.wa taki trening to ja mogę sobie zrobić z ziomkiem w piwnicy.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Tych dwóch sędziów co tak typowali to trzeba jak to mówi Spocony Janek: "wypierdolić dyscyplinarnie".

Widzę, że nie tylko mi Mariusz "tania skóra" aka "pełna kontrola" aka "kij wam w oko" Pudzianowski zaczyna działać na nerwy.

 

Schab - tak od 3 w nocy główna karta. No chyba, że do 30 grudnia się coś zmieni. Ale wątpię.

Odnośnik do komentarza

Ta gala z Machidą i Jonsem ma za(pipi)istą rozpiskę jak dla mnie. Już się nie mogę doczekać :)

 

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas UFC w wadze półciężkiej

205 lbs.: Jon Jones (14-1) vs. Lyoto Machida (17-2)

Główna karta:

265 lbs.: Frank Mir (15-5) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (33-6-1)

205 lbs.: Tito Ortiz (16-9-1) vs. Antonio Rogerio Nogueira (19-5)

145 lbs.: Mark Hominick (20-9) vs. Chan Sung Jung (11-3)

170 lbs.: Brian Ebersole (48-14-1) vs. Claude Patrick (14-1)*

Pozostałe:

205 lbs.: Krzysztof Soszynski (26-11-1) vs. Igor Pokrajac (23-8)

185 lbs.: Jared Hamman (13-3) vs. Constantinos Philippou (8-2)

155 lbs.: Dennis Hallman (50-14-2) vs. John Makdessi (9-0)

135 lbs.: Yves Jabouin (16-7) vs. Walel Watson (9-2)

155 lbs.: Nik Lentz (21-3-2) vs. Mark Bocek (9-4)

170 lbs.: Rich Attonito (10-4) vs. Jake Hecht (10-2)

155 lbs.: John Cholish (7-1) vs. Mitch Clarke (9-0)

 

 

Jak Big Nog wygra, to będę wniebowzięty. Przydało by się jakieś efektowne KO ze strony Krzyśka (kimurą też nie pogardzę ;) ) Może wtedy by wskoczył do głównej karty.

Odnośnik do komentarza

Przypominam jeszcze, że 3 grudnia finał TUFa, na którym walczy też Mayhem z Bispingiem.

 

Co do starcia Bones vs Machida, to ciężko mi się określić.Oczywiście stawiam Bonesa w roli faworyta, ale nie takiego jak w przypadku Bones vs Rampage, gdzie dla Rampa nie widziałem żadnych szans. Wynika to z faktu, że w sumie nie wiadomo co z tym Machidą od momentu, kiedy to 1,5 roku temu odniósł pierwszą porażkę i stracił pas. Później (w listopadzie) przegrał ponownie, Tym razem z Rampem, przy czym do dzisiaj ludzie kłócą się kto tam wygrał na punkty. W każdym razie pamiętam, że 2 pierwsze rundy były lipne w stosunku do oczekiwań i w sumie to nic się tam nie działo. W 3 był momentami ogień i pamiętam, że była dobra wymiana, której Machida się nie przestraszył, bo wszyscy wiemy jakim pier.dolnięciem dysponuje Ramp. Zresztą sam Ramp przyznał zaraz po walce, że Machidę cholernie ciężko trafić, co nie jest żadną nowością. Później w kwietniu wygrana z Couturem przez ten imponujący front-kick... no i w sumie ciężko powiedzieć w jakiej Machida może być formie. Generalnie i tak dostał tę walkę przez zbieg okoliczności, bo przez kontuzję Rashada i walkę Shoguna z Hendo i jeszcze kontuzję Davisa został jedyną osobą z papierami do walki o tytuł, podczas gdy normalnie był dopiero któryś tam w kolejce. To wszystko powoduje, że ludzie stawiają go raczej w roli "kolejnego" dla Jonesa.

Jednak już walka Bonesa z Rampem wskazała na kilka elementów, które przemawiają na korzyść Machidy. Przede wszystkim Ramp sporo ciosów unikał i np. taki spinning elbow to wszedł Jonesowi tylko za pierwszym razem (trafiając zresztą w łepetynę), a później reszta leciała już w powietrze. Poza tym bardzo dobrze pracował głową i tułowiem unikając wielu ciosów. To jeżeli Ramp dał radę uchylać się, to myślę, że tym bardziej da Machida, który jest wręcz z tego znany, Abstrahuję już od tego, że Jones nie ma zbytniego (pipi).nięcia, jeżeli chodzi o boks. Druga sprawa to defensywne zapasy. Ramp solidnie przygotowywał się pod tym kątem i radził sobie, a Machida ma generalnie bardzo dobrą obronę przed obaleniami i wiadomo, że będzie jeszcze szlifował ten element. No i przede wszystkim, w odróżnieniu od Rampa, nie jest z pleców bezbronny jak żółw. Dodać jeszcze do tego jego striking, a przede wszystkim to, że (ponownie w odróżnieniu od Rampa) kopie :sorcerer:, to jego szanse wcale nie muszą być małe... Tylko, że wszystko zależy od jego formy, bo, jak już wspominałem wcześniej, po porażce z Shogunem jest mi naprawdę ciężko coś o niej powiedzieć, mimo że upłynęło już 1,5 roku.

Poza tym wydaje mi się, że mogą to być raczej szachy. Z jednej strony Bones może dostać komendę od Grega Jacksona, żeby nie świrować i darować sobie wszelkie widowiskowe i jednocześnie ryzykowne akcje, przy których Lyoto może go ubić, a z drugiej sam Machida, który nie ma problemu, żeby metodycznie pracować nad przeciwnikiem. Zresztą przecież sam Jones świetnie realizuje gameplany.

Tak więc Bones w roli faworyta, ale bardzo jestem ciekaw postawy Machidy.

 

 

Ponadto kilka ciekawostek z pudzianowej afery:

Pierwsza, to taka, że usunęli ten wywiad z Mamedem, w którym powiedział, że Pudzian przegrał walkę. xD

A druga to taka, że Thompson mówił w powyższym wywiadzie, że Mario był przedziwnie śliski, jakby wykąpał się w oleju przed walką. Jak z kumplem to oglądaliśmy, to od razu zwróciliśmy uwagę, że przy wejściu miał całą mordę mokrą jakby się spocił. Na sfd ktoś tam pisał, że jak się wysmarował raz oliwką, to mu to wszystko z potem wychodziło. Jakby jeszcze taki numer wywinął, to jeszcze większy pocisk z niego.

 

---------

edit:

 

Aha, oczywiście było tylko kwestią czasu, aż na zachodnich portalach wyczają te karty xD

ksw17scorecard.jpg

 

ksw17score.jpg

Oczywiście ludzie dziwią się także dlaczego punktacja 9-10 i 10-9 daje zwycięstwo Mariusza. :potter:

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza
Kibiców na pewno zainteresuje fakt, że Federacja KSW jakiś czas temu myślała także nad sprowadzeniem na swoją arenę znanego zawodnika MMA oraz rapera Popka (2-1). Jak informuje współwłaściciel KSW przed wieloma miesiącami toczyły się rozmowy w tej sprawie, ale na dzień dzisiejszy federacja porzuciła ten temat.

 

 

XD co za strata dla prawdziwych polskich fanow mma :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...