Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

. No, ale decyzja sędziego z pewnych oczywistych względów zrozumiała. Inna sprawa, że jestem wręcz przekonany, iż gdyby temu koksowi postawili pierwszego lepszego zawodowego fightera, nawet o 50 kilo lżejszego, to zginąłby smiercią tragiczną w ciągu pierwszych 30 sekund. Ta "walka" nie powinna się odbyć.  MMA.

Koksu sam mówił w wywiadach, że za żadnego fajera się nie uważa i jego rola to zrobienie szumu i przyciągnięcie ludzi do gali aby obejrzeli prawdziwych zawodników. niestety taka prawda, że bez freaka nie ma dużej gali, nie ma transmisji TV. A na prawdę wielka szkoda by była gdyby ta gala nie była pokazana w TV.

A Ozdoba chyba za bardzo dostał po głowie bo niezłe głupoty (pipi)i po gali. Niby przygotowywał się 2 miesiące ciężko trenując. Pytanie co on trenował bo chyba bieg po octagonie. Niech się trzyma jak najdalej mma.

 

 

 

 

najmana z ozdoba niech puszcza, mogloby byc ciekawie 

 

 

Boże chroń królową. Niech nikt takich pomysłów nie mówi na głos.

 

 

Co do ring - klatka  to równiez jestem za octagonem. Ring jest po prostu do dupy i się nie sprawdza. 

 

Gala UFC która odbyła się w nocy bardzo dziwna. Dwie kontuzje oka, dwa złamane paluchy. Walka wieczoru zgodnie z przewidywaniem. A Nelsona też lubie, ma (pipi)nięcie w tej łapie.

Odnośnik do komentarza

Byłem na MMA3 i powiem Wam, że ostatnia walka wszystkich bardzo zniesmaczyła. Koks umarł właśnie śmiercią naturalną a organizatorzy chyba już  więcej takich błędów nie popełnią. Skoro to miała być 'walka' a nie prawdziwa wojna to wszystko powinno skończyć się po pierwszej rundzie tak by publika się pośmiała i nie było lipy. Parę QTE w wykonaniu tych dwóch fighterów i każdy byłby happy. Zamiast tego kolesi puszczono przeciwko sobie i wydać było, że kompletnie nie wiedzieli co mają zrobić gdy już dojdzie do starcia. Jeżeli w ten sposób Polsat chce zarażać ludzi tym sportem to musi zacząć dobierać ciekawszych celebrytów :) 

 

Co do prawdziwych walk to mi najbardziej podobał się mega profesjonalny i techniczny Drwal - piękna dżwignia na koniec! Świetnie też walczyły dwie kobiety a walka zakończyła się przebrutalnym ground and pound. Widziałem zwyciężczynie po walce i dosłownie nie maiła pół twarzy, pokryta fioletem i czernią. Imo ten sport nie jest dla delikatnych skór kobiet :) KO na tym murzynku też na żywo wyglądało 'hardkorowo' :D

 

Pierwszy raz w życiu byłem na takim evencie i muszę powiedzieć, że live > tv. Żywo reagujący tłum, okrzyki typu "WOJNJAAAA!' gdzieś z trybun, nagłośnienie, lasery, panie z numerkami, bliskość zawodników i poczucie mocy ciosów - rewelacja. Ostatnie starcie jak i plastikowi dziadkowie ze swoimi plastikowymi nałożnicami  w sekcjach dla vip trochę zepsuło ogólne wrażenie ale i tak polecam raz w życiu na coś takiego się wybrać. WOJNAAAAAAA!!!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zadnej kariery z tego nie bedzie to nie ma sie czym jarac koles ma 31 lat i zadnych osiagniec sportowych poza tymi osiagnietymi w polskim piekielku

Nie zrozum mnie zle oby szlo mu jak najlepiej ale daje mo gora 5 walk do zwolnienia nie bede sie jaral tylko dlatego ze jest Polakiem

Odnośnik do komentarza

Drwal też zawrotnej kariery za oceanem nie zrobił, ale i tak miło wspominam każdy jego występ. Jestem ciekaw jak Daniel się sprawdzi. Nawet jeśli zbyt długo w UFC nie zabawi to przynajmniej mam nadzieje, że potem jakaś polska organizacja się nim zainteresuje. MMA to sport pełen niespodzianek, tym bardziej w wadze ciężkiej. Przecież nikt by nie przypuszczał jak daleko Mark Hunt zajdzie.

Odnośnik do komentarza

? No o Tysona mi chodziło. Przypatrz się dobrze, duży, łysy murzyn w białej koszulce.

 

Co do gali:

 

Gala udana a mc poszedł po myśli. Z głównej karty wtopiłem tylko na walce T.J. Nie spodziewałem się jego wygranej (Teraz zmierzy się z Bensonem o pas).

Cain to jest (pipi)a maszyna i Dana zapowiedział już 3 walkę z JDS która ma odbyć się jeszcze w tym roku. Zaczyna się robić to nudne.Przydałby się ktoś kto dorówna tej dwójce. Pozytywnie zaskoczył mnie Hunt, twardy łeb ma ale to wiadomo nie od dziś. Nelson - Hut taki bój mi się marzy.

Kto nie oglądał całej gali a lubi krwawe boje to polecam zobaczyć pojedynek Jeremiego Stephensa z Estevanem Payanem. Ładne jezioro zrobili :D No i na wyróżnienie zasługuje Nurmagomedov. Prze(pipi). Tak sponiewierać gościa?! Aż mi się żal zrobiło Trujillo. Ciekawe jak musiał się czuć gdy był rzucany jak szmata.

 

parę zdjęć:

Kowboj po walce:

e635b256c5b811e28ec622000aa8030b_7.jpg

 

Khabib:

knMx9OK.jpg

 

Teixeira:

943439_10151643219016276_114471483_n.png

 

Oryginalna "cieszynka" Roopa :)

391613_10151642835191276_476426565_n.jpg

 

RIP HUNT:

8vzvax.png

 

Bonusy po 50 tys. $
Walka wieczoru: Junior Dos Santos vs. Mark Hunt
Nokaut wieczoru: T.J. Grant
Poddanie wieczoru: Glover Teixeira

 

Forrest Griffin przechodzi na emeryturę:

969122_10151643225421276_1602688898_n.jp

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...