Skocz do zawartości

Tetris - Dwuznacznie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kur.wa, nie znacie się ;s Z każdym kolejnym przesłuchaniem płyty, materiał podoba mi się coraz bardziej. Aktualnie słucham wreszcie na sprzęcie, który jest w stanie wydobyć bass i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że to bardzo dobry album. Tetrock, Portfimao (!!!!), Tam i z powrotem, ale równineż Skr., Na Tacy, Ideał czy Bez Wazeliny to jak na razie moje ulubione wałki. W sumie wymieniłem prawie większość utworów z płyty, ale nic nie poradzę na to, że nawijka Tetrisa mnie jara. Styl Teta na Dwuznacznie to taki mix Mesa i Ostrego, jak dla mnie bomba.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dobra, dostałem oryginał. Przesłuchałem jeszcze na słuchawkach. Powiem, że ta płyta jest naprawdę Dwuznaczna. Żeby ją zrozumieć trzeba trochę twórczość Teta znać. Teksty są naprawdę zaje.biste. Przesłuch.ując ją, ciągle odkrywam jakieś smaczki :). Bardzo podobają mi się porównania w kawałku Chemafi (chemia matematyka fizyka), gdzie Tet nawiązuje właśnie do tych dziedzin. Fajne cuty. Daj szansę tej płytce to naprawdę ją docenisz. Takie jest moje zdanie. Mimo, że płyta nie jest zaje kurczę mega ultra rozpie.rdol to spełniła moje oczekiwania. Nie wszystkie, ale większość.

 

Najlepsze kawałki: Obudź się, Autorytet, MaMa, Bez wazeliny, Porfimao !, Dwuznacznie, Tam i z powrotem.

 

Aha, bardzo podoba mi się jak Tetris od czasu do czasu nawinie jakieś słówko/zdanie po angielsku :)

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

szczerze mixtape bardziej mi się podobał co nie znaczy że płyta jest zła. Wielki szacun za kawałek MaMa (dla hardcorów pewnie obciach tak mówić o mamie)z puenta normalnie tak trafił że szok i tekst o tym jak używa skur wy syn i co wtedy myśli no szacun i jeszcze taz szacun. Magnum 2 nie tak fajny jak z EP ale kawałek rośnie po przesłuchaniu właśnie magnuma z naturalnie. Kawałek z Łoną to już normalnie majstersztyk dla mnie szukanie kolejnych geograficznych miejscówek w tekscie rewelka tak z pamięci zacytuje " ktoś ciągnie kogoś na kanadyjki do sypialni powodzenie misji widzę czarno - góra zajęta a - laska właśnie spadła z pół pietra". Autorytet track też świetny a ostatni wers rewelka " podpisano autor Tet żaden autorytet" Na tacy i historia drogi teta rewelka wspomnienie WBW "dziciak znikąd koszula w kratę chudy łysy" jakoś do mnie przemawiają.Kawałek nieodwracalnie jeszcze nie rozkminiłem ale tracj nr 8 a jak wiadomo 8 nieda się obrócić bo i tak to to samo wyjdzie,. Tak samo dwuznacznie track 6 mozna odwrócić wtedy 9 celowo czy przypadek. Jedynie chyba IDeał mi nie podchodzi nuta fajna ale po 2 przesłuchaniu już się ją pomija. Płyta do myślenia anie żadne reprezentuje biedę i wszsystkie inne chwdp

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...