Jump to content

ConsolesPRO.pl


cichy_

Recommended Posts

Czołem,

 

Po projekcie ConsoleSports.pl miałem już dać sobie spokój (thx Dracon, "SRAM NA WAS" to między innymi jego sprawka), lecz postanowiłem do tego podejść już bardzo profesjonalnie i stworzyć coś fajnego.

 

Tak powstał serwis ConsolesPRO. Dzięki wsparciu BenQ DELTAeSPORTS dostałem rewelacyjny serwer oraz pełne wsparcie techniczne. Jak na razie w skład ekipy CP wchodzi 7 osób w tym znany na scenie Halo 3 - yoyo800 ;) Tym razem nie będzie "cichych" dni, będziemy pracować pełną parą aby z małego serwisu stać się prawdziwym kompendium wiedzy o wyczynowy graniu na konsolach.

 

Od dłuższego czasu nękałem kilku ludzi w związku ze stroną PGL, ale postanowiłem wyjść temu na przeciw. Stworzyłem specjalną podstronę dla PGL, gdzie będą zebrane wszystkie informacje, tabele, najbliższe przystanki itp. Zajmie się tym Kerlo, któremu bardzo dziękuje.

 

Mam nadzieję, że serwis się przyjmie i coś ruszy na naszej scenie konsolowej. Do zobaczyska na XFD 8)

 

Link to comment
  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh, nie chce zabrzmieć jak niewdzięczny gnój, bo wdzięczni jesteśmy za podstronę naprawdę, ale jakby nie patrzeć jesteśmy związani umową z Gamikaze (zobaczymy jak to będzie, oby nie było szybkiego "rozwodu") i nie możemy wam tych materiałów wydać, przynajmniej nie wcześniej niż pojawią się one na Gamikaze. Sorry was bardzo.

Link to comment

Barth, czy to nie jest śmieszne? Powiedz szczerze co daje PGL - Gamikaze? Chcesz budować wspólnotę eSportową, czy "paść" serwis ogólnoplatformowy? Moim zdaniem powinniśmy budować "coś" wszyscy razem, a nie być porozrzucani to tu to tam. Nie lepiej zająć się budową jednego wielkiego imperium, niż stawiać kilka małych miast? Jeśli chcemy dotrzeć do wielu ludzi jednocześnie trzeba zbudować serwis, który jest temu poświęcony. Uważam, że będzie dużo, dużo lepiej gdy ludzie będą wiedzieć co to jest ConsolesPRO i jaką tematyką się zajmuje, następnie informacjami można uderzać w stricte określony cel.

 

Jak ruszało Polish Gaming League Tomish obiecał, że zrobi stronę PGL itd itp... Ile czasu minęło? Jak nie było jej, tak nie ma do tej pory. To są Twoje decyzję ale popatrz na to racjonalnie, tu masz wszystko gotowe można wypromować całą ligę, ale po co skoro Gamikaze ciągle obiecuje i słowa nie dotrzymuje? Rób, jak uważasz za słuszne, nie chce się w to mieszać, ale śmierdzą mi obiecanki Tomka.

Link to comment

Dobra, zacznijmy od początku. Po pierwsze to takich decyzji nigdy nie podejmuje sam, PGL jest wspólnym tworem TroniC'a, Raz'a i moim, i w takim gronie rozpatrujemy wszelkie aspekty ligi i jej rozwoju.

Dalej mamy sprawę Gamikaze. Kiedy zaczynaliśmy obiecaliśmy sobie z TomisH'em, że pociągniemy to razem. Odbył się właśnie FunDay, odbyło się kilka rozmów (w tym z TomisH'em), ja się odwiesiłem i od kilku dni kombinuje jak koń pod górę. Za niedługo powinno być widać efekty.

Skoro obiecaliśmy coś Gami, a Gami obiecało coś nam to dociągniemy to do końca, nie mamy w zwyczaju olewać takich ważnych spraw i współpracowników.

Jeszcze raz sorry was bardzo, jeśli tylko pojawi się jakieś okno możliwości to na bank będziecie o tym wiedzieć.

Link to comment

Moim zdaniem powinniśmy wspierać takie projekty jak consolespro, ale ja tu tylko sprzątam to wy się musicie dogadać jeśli chodzi o te sprawy, po prostu fajnie jakby udało się to załatwić przez współprace pgl z obydwoma serwisami.

Link to comment
  • 10 months later...

W sumie czytając to wszystko.najzupełniej prostym rozwiązaniem jest zrobienie strony PGL na której widnieje reklama a raczej loga stron które wspierają, promują PGL swoimi siłami.Już od paru lat piszę skrypt staram się jego doprowadzić do perfekcji równej gb i jestem bliski jego ukończenia ponieważ moje zdolności w kodowaniu się o niebo powiększyły.

 

PGL ma szanse stać się czymś bardzo czymś wielkim w naszym kraju, mam nadzieję że nic na drodze temu nie stanie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.