Skocz do zawartości

ConsolesPRO.pl


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Po projekcie ConsoleSports.pl miałem już dać sobie spokój (thx Dracon, "SRAM NA WAS" to między innymi jego sprawka), lecz postanowiłem do tego podejść już bardzo profesjonalnie i stworzyć coś fajnego.

 

Tak powstał serwis ConsolesPRO. Dzięki wsparciu BenQ DELTAeSPORTS dostałem rewelacyjny serwer oraz pełne wsparcie techniczne. Jak na razie w skład ekipy CP wchodzi 7 osób w tym znany na scenie Halo 3 - yoyo800 ;) Tym razem nie będzie "cichych" dni, będziemy pracować pełną parą aby z małego serwisu stać się prawdziwym kompendium wiedzy o wyczynowy graniu na konsolach.

 

Od dłuższego czasu nękałem kilku ludzi w związku ze stroną PGL, ale postanowiłem wyjść temu na przeciw. Stworzyłem specjalną podstronę dla PGL, gdzie będą zebrane wszystkie informacje, tabele, najbliższe przystanki itp. Zajmie się tym Kerlo, któremu bardzo dziękuje.

 

Mam nadzieję, że serwis się przyjmie i coś ruszy na naszej scenie konsolowej. Do zobaczyska na XFD 8)

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, nie chce zabrzmieć jak niewdzięczny gnój, bo wdzięczni jesteśmy za podstronę naprawdę, ale jakby nie patrzeć jesteśmy związani umową z Gamikaze (zobaczymy jak to będzie, oby nie było szybkiego "rozwodu") i nie możemy wam tych materiałów wydać, przynajmniej nie wcześniej niż pojawią się one na Gamikaze. Sorry was bardzo.

Odnośnik do komentarza

Barth, czy to nie jest śmieszne? Powiedz szczerze co daje PGL - Gamikaze? Chcesz budować wspólnotę eSportową, czy "paść" serwis ogólnoplatformowy? Moim zdaniem powinniśmy budować "coś" wszyscy razem, a nie być porozrzucani to tu to tam. Nie lepiej zająć się budową jednego wielkiego imperium, niż stawiać kilka małych miast? Jeśli chcemy dotrzeć do wielu ludzi jednocześnie trzeba zbudować serwis, który jest temu poświęcony. Uważam, że będzie dużo, dużo lepiej gdy ludzie będą wiedzieć co to jest ConsolesPRO i jaką tematyką się zajmuje, następnie informacjami można uderzać w stricte określony cel.

 

Jak ruszało Polish Gaming League Tomish obiecał, że zrobi stronę PGL itd itp... Ile czasu minęło? Jak nie było jej, tak nie ma do tej pory. To są Twoje decyzję ale popatrz na to racjonalnie, tu masz wszystko gotowe można wypromować całą ligę, ale po co skoro Gamikaze ciągle obiecuje i słowa nie dotrzymuje? Rób, jak uważasz za słuszne, nie chce się w to mieszać, ale śmierdzą mi obiecanki Tomka.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zacznijmy od początku. Po pierwsze to takich decyzji nigdy nie podejmuje sam, PGL jest wspólnym tworem TroniC'a, Raz'a i moim, i w takim gronie rozpatrujemy wszelkie aspekty ligi i jej rozwoju.

Dalej mamy sprawę Gamikaze. Kiedy zaczynaliśmy obiecaliśmy sobie z TomisH'em, że pociągniemy to razem. Odbył się właśnie FunDay, odbyło się kilka rozmów (w tym z TomisH'em), ja się odwiesiłem i od kilku dni kombinuje jak koń pod górę. Za niedługo powinno być widać efekty.

Skoro obiecaliśmy coś Gami, a Gami obiecało coś nam to dociągniemy to do końca, nie mamy w zwyczaju olewać takich ważnych spraw i współpracowników.

Jeszcze raz sorry was bardzo, jeśli tylko pojawi się jakieś okno możliwości to na bank będziecie o tym wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

W sumie czytając to wszystko.najzupełniej prostym rozwiązaniem jest zrobienie strony PGL na której widnieje reklama a raczej loga stron które wspierają, promują PGL swoimi siłami.Już od paru lat piszę skrypt staram się jego doprowadzić do perfekcji równej gb i jestem bliski jego ukończenia ponieważ moje zdolności w kodowaniu się o niebo powiększyły.

 

PGL ma szanse stać się czymś bardzo czymś wielkim w naszym kraju, mam nadzieję że nic na drodze temu nie stanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...