Jump to content

Real Madryt


Recommended Posts

Jako,że w temacie Transfery zrobił się brud,postanowiłem założyć ten temat,co sugerował zresztą Oran ;).

Prosiłbym modów o przeniesienie tamtych postów do tego tematu i zachęcam do dyskusji na temat klubu,który obecnie wzbudza tak skrajne emocje.Ja wypowiem się szerzej dziś wieczorem tudzież jutro.

Pozdrawiam :)

Link to comment
  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest Oran

No dobra, to ja powiem, że kurcze nie potrzebnie nam ten Xabi - szkoda sprzedawać te talenty które mamy, czyli VDV, Sneijder, można by z nimi wykombinować coś dobrego, nie trzeba kabzy marnować na Xabiego (marnować w sensie, że tych dwóch grajków których wymieniłem zapewne odejdzie i kasa pójdzie w błoto bo drożej ich niż kupiliśmy nie sprzedamy).

 

A Ribery to już w ogóle nie porozumienie, za tą kasę co niby on miałby przyjść to śmiech na sali. Za rok będzie o wiele tańszy, a i tak nie jest on pierwszej świeżości - 26 lat chyba ma, czy coś w ten deseń, nie opłaca się grubej kasy w niego pompować, lepiej poczekać rok na niego ale... Po co nam on? Trzeba budować teraz ekipę która będzie grała ze sobą, a nie gwiazdozbiór - z Riberim to już w ogóle by było bez sensu, nikt nikomu by chyba nie podawał. ;)

 

Mówię "my" bo czuję się tak jakbym należał do tego klubu :)

 

 

Link to comment
Guest Oran

30 baniek + bonusy za cele to maks co może Perez dać. Aquilaniego za niego Liv'pool ma mieć niby więc chyba nawet lepiej dla nich. Real mógł uderzać po Aqulianiego ale jak widać chcą Hiszpanów, co zrozumiałe.

 

@Figlarz

 

To gdzie mamy o tym gadać? W du.pie? A udostepnisz takową?

 

Wielki obrońca uciśnionych się znalazł, weź się zwiń w kulkę i przezimuj to lato, bo bez kitu ale to jest forum a nie jakiś koncert życzeń, na dodatek to kącik sportowy, więc chyba lepszego miejsca do takich dyskusji nie ma. Załóż se o MU temat i siedź tam, bo chyba o to Ci chodzi tylko.

Edited by Oran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.