Skocz do zawartości

Real Madryt


Rekomendowane odpowiedzi

Jako,że w temacie Transfery zrobił się brud,postanowiłem założyć ten temat,co sugerował zresztą Oran ;).

Prosiłbym modów o przeniesienie tamtych postów do tego tematu i zachęcam do dyskusji na temat klubu,który obecnie wzbudza tak skrajne emocje.Ja wypowiem się szerzej dziś wieczorem tudzież jutro.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobra, to ja powiem, że kurcze nie potrzebnie nam ten Xabi - szkoda sprzedawać te talenty które mamy, czyli VDV, Sneijder, można by z nimi wykombinować coś dobrego, nie trzeba kabzy marnować na Xabiego (marnować w sensie, że tych dwóch grajków których wymieniłem zapewne odejdzie i kasa pójdzie w błoto bo drożej ich niż kupiliśmy nie sprzedamy).

 

A Ribery to już w ogóle nie porozumienie, za tą kasę co niby on miałby przyjść to śmiech na sali. Za rok będzie o wiele tańszy, a i tak nie jest on pierwszej świeżości - 26 lat chyba ma, czy coś w ten deseń, nie opłaca się grubej kasy w niego pompować, lepiej poczekać rok na niego ale... Po co nam on? Trzeba budować teraz ekipę która będzie grała ze sobą, a nie gwiazdozbiór - z Riberim to już w ogóle by było bez sensu, nikt nikomu by chyba nie podawał. ;)

 

Mówię "my" bo czuję się tak jakbym należał do tego klubu :)

 

 

Odnośnik do komentarza

30 baniek + bonusy za cele to maks co może Perez dać. Aquilaniego za niego Liv'pool ma mieć niby więc chyba nawet lepiej dla nich. Real mógł uderzać po Aqulianiego ale jak widać chcą Hiszpanów, co zrozumiałe.

 

@Figlarz

 

To gdzie mamy o tym gadać? W du.pie? A udostepnisz takową?

 

Wielki obrońca uciśnionych się znalazł, weź się zwiń w kulkę i przezimuj to lato, bo bez kitu ale to jest forum a nie jakiś koncert życzeń, na dodatek to kącik sportowy, więc chyba lepszego miejsca do takich dyskusji nie ma. Załóż se o MU temat i siedź tam, bo chyba o to Ci chodzi tylko.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...