Skocz do zawartości

W jaką bijatykę grać?


siemien

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zacząłem jakiś czas temu grać w GGXXAC+, ale tak średnio widzę turnieje w Polsce itp. Jaka gierka jest teraz popularna w Polsce z 2D fighting? Od razu mówię, że nie mam PS3 i X360, więc BB odpada bo jak dla mnie nie ma tej dynamiki co GG. Próbowałem w SFIV, od kumpla pożyczałem oryginał na PC, ale coś się psuje ;/ Mam athlona 64 3500+ @2.4 , 1gb ramu i radek 9800 pro(to takie na marginesie pytanko).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hm..

 

 

SFIV jest na PC

Próbowałem w SFIV, od kumpla pożyczałem oryginał na PC, ale coś się psuje ;/

 

 

GG nie ma nowszego niż te co mam na PS2

Zacząłem jakiś czas temu grać w GGXXAC+, ale tak średnio widzę turnieje w Polsce itp.
Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz pograć online w bijatyki 2D na PC to najlepszym wyjściem teraz jest platforma 2DF (SF:3rd Strike, Garou, KoF i wiele więcej, stare ale jare). Może Polaków wielu nie ma, choć czasem się trafiają, ale zawsze jest z kim pograć i warunki są całkiem spoko. Od czasu do czasu są nawet jakieś turnieje, więc ogólnie polecam. Prócz tego (już nie na emu) jest też świetnie śmigający online Melty Blood, ale z ilością graczy już nie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Wraz ze swoim bliskim przyjacielem zrobiliśmy automat do gier Nie pomalowana wersja wygląda tak:

 

 

budapjb.jpg

 

 

Do środka co prawda można wsadzić każdą konsolę ale mamy tam Pleja 2 .Teraz moje pytanie : Jakie tytuły możecie polecić do grania na takim czymś ? Szukam wszelakich grywalnych portów starych gier z tym że mam capcom classic collection 2 i są to już ciut za stare gry Narazie gramy w tekkena dla którego jest ta maszynka zrobiona,mam też soul calibur jak i metal slug antology więc te tytuły możecie pominąć Pozdrawiam

 

Mój post z działu pomocy . Powiedzcie jakiego street fightera na ps2 można uznać za najlepszego ? Jakie jeszcze bijatyki możecie polecić ??

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

NArazie obczaiłem MvC 2 i CvS 2 i musze powiedzieć że zakochaliśmy się w marvelu ;) Ta gra jest za(pipi)ysta ! Jestem na etapie obczajania ile się da wsadzić w jugglu ;p Takie malutkie offtopowe pytanie -->czy w street fighterze 4 jest taki sam system jugglowania ? Szczerze powiedziawszy zawsze się zastanawiałem co jest 'takiego' w tych bijatykach 2d teraz już wiem że to sam miodzik , nie ma to jak wsadzić kombo =but z naskoku po czym lowa ,podbite ,3 hity w powietrzu zakończone superem ;] Zresztą nie musze wam przecież o tym mówić ;p

Odnośnik do komentarza

To jest tzw. magic series (chyba tak się to nazywa), że możesz po sj kontynuować wszystkim od najlżejszego ciosu do najmocniejszego np. lp,lk,hp,hk po czym można to cancelować/supercancelować. MvC2 może się z początku wydawać łatwy jednak z tyloma możliwościami tworzenia teamów wychodzi na megaskomplikowaną zabawę kiedy jeszcze przywołamy asystę, zmiennika itd.

 

Jak lubisz combosy i masz dobrego manuala to wybieraj A-Groove w CvS2, tyle, że tam sklecenie czegoś konkretnego to już wyższa szkoła jazdy :lol:

 

BTW Nie, SF4 to zupełnie inny system niż MvC2, tam juggluje się w inny sposób

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...