Skocz do zawartości

GUITAR HERO 5 \m/


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pograłem trochę na gitarce (perka jutro, bo trochę za późno na granie na niej ;)) i tak:

 

Ogólnie gra się bardzo fajnie. Interfejs jest przyjemny, nutki ładnie wyglądają (całkiem fpyte się błyszczą) , wszystko co trzeba jest w zasięgu wzroku. Highway mamy w końcu jakiś normalny, bo czarny. "Wykończenie" a'la skóra da się przeżyć. Co zaś baaardzo mi się podoba to animacja postaci i ogólnie cała grafika. Dali chyba jakiś filtr, który czyni obraz jakby bardziej naturalnym, wszystko ma jak gdyby mniej klatek, ale przez jest bardziej realistycznie. Awatary wyglądają fajnie, ale przy standardowych postaciach mają dość dziwaczne proporcje. Tak więc jak grać awatarami to tylko całym bandem. System HOPO imo in plus. Nie jest taki jak w GH3, ale za to wg mnie jest dużo bardziej tolerancyjny niż w WT, Metallice, czy SH. Jednak to, co wku.rwia w grze na gitarze najbardziej (przynajmniej mnie) to granie partii nie-gitarowych. Popatrzcie sobie w necie na chart np. "Sympathy for the Devil" lub "Gratitude". No ludzie, od wpadki z TTFAF w GH3 oni jeszcze nie nauczyli się, że to się ku.rwa nie sprawdza!!! Zagrałem ze 2 czy 3 venue'sy w Karierze. Nie grałem dalej, bo kawałki były bardzo chu.jowe. Z początku jest przyjemnie (Feel Good Inc., Song 2), ale potem każą grać takie gów.no, że po przesłuchaniu tego kawałka z podglądu nie chce mi się tego grać. Co nie zmienia faktu, że hiciorów w liście jest sporo. Anyway- Karierę zrobię tylko dla achievementów i odblokowania postaci, potem walę Quickplay. Niestety powtarza się tu sytuacja z GH:WT, gdzie po przejściu 2 kawałków w Karierze włączałem sobie Quickplay, zagrałem 5 piosenek i zmieniałem płytę na RB2. Jeszcze słów kilka o Menu. Ewidentnie twórcy chcieli coś zmienić z tym i fakt- zmienili, ale bez pomysłu. Niby jest ładnie, ale jakoś strasznie chaotycznie IMO. Zobaczymy jutro jak gra się na drumsach.

 

Odnośnik do komentarza

Na pewno mnie poprzecie jak sami zagracie: do grania na perce nie ma lepszego Guitar Hero. Nutka do stopy wygląda w końcu normalnie, talerze są na żółtym i zielonym zamiast na żółtym i niebieskim, charty poukładane w miarę fajnie. Chociaż np. w "The Rock Show" Blinka zielony pad jest talerzem i tomem praktycznie w tym samym momencie. Ogólnie gra się bardzo fajnie, fun bije na łeb poprzednie części. Także Marcin polecam GH5 zamiast SH ;)

 

Co do samej gry jeszcze. Po pierwsze to czelendże. Bardzo fajnie wymyślone. Do zrobienia mamy np. danego streaka lub daną ilość punktów. Za wysiłek przyznawane są odpowiednio złote, platynowe lub diamentowe płyty, zależy jak się postaramy. Na pewno zabije to trochę monotonię po przejściu kariery, a i są achievementy za to.

 

I jeszcze: albo mi się wydaje, albo podczas grania "Plug in Baby" mamy całe Muse, a nie tylko Bellamy'ego O_o

 

e: a jednak- jak potwierdza Wallerot, gdy gramy piosenkę zespołu, którego wokalista jest przeniesiony do gry, reszta bandu też jest na scenie. IMO zaje.bioza :D Muszę dojść do Nirvany i pograć Grohlem (o ile jest :P)

Odnośnik do komentarza

GH5 jest dobre.. tylko dobre.

 

Niestety Bojan, tutaj zła wiadomość dla Ciebie - dość mocno obniżyli próg błędu ^^ Mi też w sumie to troszkę przeszkadza, bo przyzwyczaiłem się do duuużego progu w GHWT, GHM i SHSH.

 

Ogólnie przy tej grze spędzę najwięcej czasu pewnie przy perce, bo nie mogę patrzyć jak kaleczę prosty rytm w GH5 a w GH:M, np Hit the Lights idzie bez problemiku na ponad 4* z tego co pamiętam.

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...