Skocz do zawartości

GUITAR HERO 5 \m/


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możesz za opłata przenieść muzykę z Greatest Hits i WT, z Metallici nie możesz.

 

ping - przecież w RB próg błędu jest jeszcze mniejszy niż w nowym GH. ;-d

kurwa późno jest, mam dużo na głowie i teraz się zorientowałem że narzekam na to że próg błędu obniżyli :D. Nie wiem czemu ale pod kopułą mi się namieszało do tego stopnia że myślałem że będzie łatwiej i się zdegustowałem.

Odnośnik do komentarza

Wg. mnie to oni ten próg jeszcze powiększyli. Czasami trafiam nutki, które już w ogóle zniknęły z ekranu. Ale ogólnie wg. mnie to najlepsze gh jakie do tej pory wyszło. Co do dołączania innego gracza do piosenki. Działa to tylko, kiedy wybierzesz tryb party, w karierze ani w guickplayu nawet na jednej konsoli nie możesz się dołączyć.

Odnośnik do komentarza
Wg. mnie to oni ten próg jeszcze powiększyli. Czasami trafiam nutki, które już w ogóle zniknęły z ekranu. Ale ogólnie wg. mnie to najlepsze gh jakie do tej pory wyszło. Co do dołączania innego gracza do piosenki. Działa to tylko, kiedy wybierzesz tryb party, w karierze ani w guickplayu nawet na jednej konsoli nie możesz się dołączyć.

Bo masz laga :D

Odnośnik do komentarza

Z HS zupełnie inna gra. Na plus oczywiście. Przyzwczajenie po prostu, ale i tak.. mimo, że grało sięfajnie z przykrością stwierdziłem, że gry GH/RB już mnie prawie w ogóle nie ciagną :( Może Beatlesi coś zmienią, a jak nie.. ktoś chce kupić? (Les Paul / Perkusja z RB1 [wzmocniona stopa]) Ale to tak na przyszlosc jak cos.

Odnośnik do komentarza
Z HS zupełnie inna gra. Na plus oczywiście. Przyzwczajenie po prostu, ale i tak.. mimo, że grało sięfajnie z przykrością stwierdziłem, że gry GH/RB już mnie prawie w ogóle nie ciagną :( Może Beatlesi coś zmienią, a jak nie.. ktoś chce kupić? (Les Paul / Perkusja z RB1 [wzmocniona stopa]) Ale to tak na przyszlosc jak cos.

Osz ty :D

To chcę 5 dych za nią w takim razie ;]

 

Odnośnik do komentarza

Napiszę to co kiedyś już napisałem w temacie o GHIII.

 

Mała porada odnośnie Les Paula. Ostatnio zaczęły mi szwankować przyciski w gitarze poszperałem w necie i znalazłem parę tematów odnośnie tego samego problemu. Główną tego przyczyną jest odłączany gryf, jeżeli parę razy go wyjmiemy to może się on poluzować i wtedy bolce z gitary nie dosięgają układu scalonego z gryfu, stąd przerwy w sygnale.

 

Jaka rada? Ano wziąłem Les Paula na chama za ryja, posmarowałem brzegi gryfu oraz gitary (w miejscu złączenia ofc) super glue, wepchnąłem gryf z całej siły do dziury (hmm) i potrzymałem tak z 10 minut, klej zastygł a gitara śmiga mi teraz bez zarzutu.

 

Pewnie nie odkryłem tutaj ameryki, ale może się to komuś przyda bo mi np. nie chciało się gitary do UK wysyłać, żeby ją wymieniali, o ile by to zrobili tongue.gif

 

Żeby nie było, to tylko rada i robisz to na własną odpowiedzialność :). U mnie odkąd to zrobiłem gitara śmiga elegancko bez żadnego przerywania, dodatkowo możesz właśnie podłożyć jakieś gumki pod przyciski przed sklejeniem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...