Skocz do zawartości

Tede - Note2


Rekomendowane odpowiedzi

news_1251497820.jpg

 

Jak zapowiada wytwórnia Wielkie Joł, płyta Tede „Note2” to bezkompromisowe rozliczenie z rzeczywistością. Krok w przyszłość utrzymany w stylu z przeszłości. Najwyższej jakości rap Tede i wyśmienita muzyka w całości skomponowana przez wybitnego producenta o pseudonimie SirMichu stawia tę produkcję daleko przed konkurencją. 100% prawdziwego Hip-Hopu w najlepszym wykonaniu.

 

„Note2” to dwupłytowy album utrzymany w stylu dawnych produkcji Tede, lecz jednocześnie mocno innowacyjny. Cały album powstał w rekordowym jak na polską scenę Hip-Hopową tempie, bo niespełna w połtora miesiąca. Oprócz Tede, na płycie usłyszymy tylko gości nie związanych z Hip-Hopem. Wokalistę Mroza znanego z przeboju „Miliony monet”, Pierwszą Damę Wielkie Joł - wokalistkę Setę, która nie dawno przyłączyła się do grona artystów Wielkie Joł i zaśpiewała na płycie Warszafskiego Deszczu „Powrócifszy…”. Ponadto wokalnie pojawiają się: Mr. Hide znany z utworu "Diler" na płycie Tede "Ścieżka Dźwiękowa" oraz Łysy Anioł i Sir Michu.

 

Dwupłytowy album "Note2" będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na zawartość muzyczną. Całość została ubrana w efektowną 28 stronnicową okładkę zaprojektowaną przez Zgrywusa i ilustrującą każdy utwór zawarty na płycie.

 

Premiera płyty Tede "Note2" zapowiadana jest na 10 września 2009, ale już teraz możesz ją zamówić w nielimitowanej edycji dwupłytowej w przenajlepszym sklepie internetowym HOLAHOLA.PL

 

 

Najs, zdissował realistę, disco-rap i ogólnie jaram się ^^ Zaskoczenie konkretne.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o kur.wa oO

 

to mnie teraz zaskoczyłeś, nie sądziłem, że jeszcze w tym roku Tedzik coś wyda. No, ale w sumie przy okazji wywiadu przeprowadzonego przez Hip-hop.pl, przy okazji koncertu w Kołobrzegu, mówił, że po wakacjach będzie niespodzianka. Nie sądziłem, że aż tak wielka.

 

Fajnie, liczę na tłusty bauns, szczególnie jestem ciekaw ficzuringu z Mrozem. Uległ jego gestii, (pipi)a.

Odnośnik do komentarza
O co chodzi z tym Mrozem w ogole? Na mixtapie Gurala Tede je.bnal chyba na niego diss, nie? A teraz na feacie? Sprawdzcie tez opis plyty na holahola.pl - cos sie swieci.

 

Mrozu pojawi się także na nowej płycie Rycha :potter:

 

Poza tym tam nie było dissu.

'Tak to robimy ja ziomek i ziomek

to my świecimy jak miliony monet'

 

dla mnie zwykły follow up

Edytowane przez Reiko
Odnośnik do komentarza
O co chodzi z tym Mrozem w ogole? Na mixtapie Gurala Tede je.bnal chyba na niego diss, nie? A teraz na feacie? Sprawdzcie tez opis plyty na holahola.pl - cos sie swieci.

 

Mrozu pojawi się także na nowej płycie Rycha :potter:

 

Właśnie nie wiem co o z tym Mrozem się dzieje :P. Niby wszyscy się z niego śmieją, a ostatnio natknąem się na trackliste nowej płyty Peji i:

12. Poszukując ideału feat. Mrozu

 

W sumie mam to w du.pie bo Ryśkiem się nie jaram.

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

ShtaS

Tzn. pokazujesz mi kim jest Mrozu, ta? :) Spoko spoko, co jak co, ale ten numer akurat zna cala Polska. Nie chodzilo mi o to kim on jest, tylko wlasnie o ten zagadkowy feat.

Dla mnie to brzmialo jak diss. Po tym fragmencie z postu Reiko jest "Ej moment, chyba moj ziomek mial cie/dobra, ch.uj z tym, bede bral cie w aucie".

A w opisie na holahola.pl stoi o tak:

- wysyłka od 9 września 2009

- dodatkowi wykonawcy: MROZU !!!

- dodatkowi wykonawcy: SETA, Mr. Hide, Łysy Anioł oraz Sir Michu

- dwupłytowy album CD

Informacja o tym brzydalu wyszczegolniona jakby byl przynajmniej Krawczykiem.

Nic nie rozumiem za ch.uj. :>

Odnośnik do komentarza

Dlaczego beka? Pokazał się pierwszy wokalista popowy związany w jakimś stopniu ze środowiskiem hip-hopowym i dlaczego raperzy mieliby z nim nie nagrywać? W stanach to norma, że taki Fabolous ma 5-6 wokalistów r'n'b na albumie, a jak powrzechnie wiadomo Fleja się inspiruje amerykańskim mainstreamem. Obadajcie to na ten przykład:

 

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Mrozu zrobil jakistam bit molescie. Do tracka Molesta i Kumple - Wszystko Wporzo (ft. Jamal, Grizzlee).

Nie jaram sie tym pedalem, totalnie brakuje mu glosu i moje uszy nie beda plugawily sie jego gejowymi przyspiewkami. Wychodzi na jaw polska hipokryzja, wszyscy jada na mroza i mieszaja go z blotem, by po jakimś czasie bronić go, bo ma fita na tedziku i peji. Dalej nie cierpie tego geja i gdyby nagral fita z mesem, pihem czy cos w ten desen, to chyba bym przestal ich sluchac.

Ladny walek tede, czuc zajafke, ale plyty nie sprawdze.

Odnośnik do komentarza

Na dobra sprawe to ch.uj mnie obchodzi czy ktos jest gejem czy nie, jesli to jest wokalista to interesuje mnie tylko jego glos - nie jestem pier.dolonym truskulem zeby oburzac sie ze jakistam Mrozu czy Lerek sa loyal to the game i pamietaja o kolegach z osiedla czy nie, liczy sie to jak spiewaja i to wychodzi im niezle. Ja tez obstawiam jakas beke.

Odnośnik do komentarza
Lerek? A kim jest lerek? ;> Kolejny z marnych grajkow. Ten kawalek 2cztery7 nie podoba mi sie w ogole, jak ich pare innych. No i nie mowilem konkretnie o tobie, wiec po co ten raban ?

 

Farmer jest hardkorem i slucha hemp gru i firme, przez okno pociska "jp jp na sto procent" a pewnie po cichu zaciesza gdy widzi mroza i noga rwie mu sie do tanca gdy slyszy" swiecisz sie jak miliony monet, sploniesz tralalalala"...

 

A juz calkiem na serio przestalbys sluchac jakiegos wykonawcy, ktory ci podchodzi bo nagral fituring np. z gwiazda PL muzyki pop? Nie no, kip in de ril po prostu. o_O

Odnośnik do komentarza

Podbijam waltera wyzej.

A juz calkiem na serio przestalbys sluchac jakiegos wykonawcy, ktory ci podchodzi bo nagral fituring np. z gwiazda PL muzyki pop? Nie no, kip in de ril po prostu. o_O

Przesadzilem, ale uzylem slow PRZESTALBYM w przenosni, stracilbym po prostu szacunek. Dla mnie wokal mroza jest totalnie asłuchalny i chyba wolałbym słuchać Mastodona niz kawalka tede fit mrozu. Przeciez on jest juz przesadą do potęgi i brzmi gorzej niz ten cały jeremiołagłos, no dajcie luz ludzie :/ No i przeciez pihu czy mes raczej chvjowo do niego pasuja i uzylem ich ksyw tez na zasadzie przeciwienstwa skrajnosci.

Nie widzi mi sie w ogole ta kolaboracja,NO ale to w stylu tedzika. Nie bede rozpaczal, po prostu nie chce mi sie nawet o tym myslec, jest duzo lepszej muzyki.

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

popieram farmerosa w tym temacie, myślę, że tede po prostu chce trafić do szerszej publiki, trafić rikoszetem w gówniarstwo, które mroza po prostu lubi.

 

taki pih nie nagra z mrozem, bo jego słuchaczom zwyczajnie by to nie podeszło, a tede co by nie gadać to jego rap jest o wiele lżejszy i trafia do szerszych mas. Jak dla mnie wciaganie takiego mroza to jest marketing i poszerzenie zasięgu płytki.

 

promo brzmi obiecująco, tede (pipi)ni nie odwali ;]

Edytowane przez Ak0nia
Odnośnik do komentarza

Nie ma o co robić hałasu. Co jak co ale Tequila i Miliony Monet to kozackie kawałki na imprezy i chyba zna je każdy w Polsce. Jak Rysiek dał Tracklistę ludzie też zaraz, że jakaś wyśmiewka itp. itd. w sumie to podobny deal może być u Tedzika jednak możliwe, że będą zwykłe kawałki. Możliwe, że tylko wycięli jakąś zwrotkę Mroza i jest wspamlowana w utwór? Nie wiem jak na to patrzeć, bo w kawałku Słonia gdzie jest Gandi i Rych jest na koniec .. świecimy się jak miliony monet przesamplowane. Tak jakby mini pocisk. Zobaczymy :) stawiam na featy. Ja nic do chłopaka nie mam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...