Skocz do zawartości

Tede - Note2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem szczerze jestem totalnym hejterem tedzika i wszystkiego co robi i co jest z nim zwiazane ale ten promo byl nawet niezly. Moze bedzie nareszcie powrot do korzeni (wnioskujac po tytule?) i bedzie cos dobrego jak stary dobry S.P.O.R.T? Narazie stwierdzam tylko ze chu.jowy tytul plyty i okladka tez nie najlepsza ale nie po tym ocenia sie plyte. Jestem ciekaw jak bedzie wygladal ten "artbook" opisujacy kazdy track.

Odnośnik do komentarza
o tym mówię. chociaż nie wiadomo czy to był pocisk czy nie i nie wiadomo jak jest z feat'ami. Trzeba czekać na płyty, ewentualnie jakiś wywiad czy coś

 

No raczej nie. Ot zwykły follow up. Rozumując tak jak ty można dojść do wniosku, że i Słoń zdissował Ryszarda. 'Jak siemasz kurevko to pan debetowa karta'. A on przecież jest na tym samym kawałku!!!1111

 

i uprzedzając to nie był diss ;d

 

Apropos Mroza na notesie to spada możliwość beki bo:

Edytowane przez Reiko
Odnośnik do komentarza
o tym mówię. chociaż nie wiadomo czy to był pocisk czy nie i nie wiadomo jak jest z feat'ami. Trzeba czekać na płyty, ewentualnie jakiś wywiad czy coś

 

No raczej nie. Ot zwykły follow up. Rozumując tak jak ty można dojść do wniosku, że i Słoń zdissował Ryszarda. 'Jak siemasz kurevko to pan debetowa karta'. A on przecież jest na tym samym kawałku!!!1111

 

i uprzedzając to nie był diss ;d

 

Apropos Mroza na notesie to spada możliwość beki bo:

 

Ryszard to odwiecznie dissuje komerche, a nagrywa kawałki z Mrozem, czym sam sobie i swojej 'twórczości' zaprzecza.Ale to nie temat o nim.

Słyszałem tedego na żywo na Coke Live'ie i mogę powiedzieć tylko tyle, że jest gimbusem.Muza była tak podkręcona, że nawet nie dało się go zrozumieć, słowa były zagłuszone muzyką, chyba specjalnie, żeby zamaskować wpadki, a na koniec jeszcze dosłownie zbeszcześcił Prodigy nawijając 'wyścig szczurów' pod 'Poison'.

Mam nadzieję, że częściej ludzie będą mu tak dziękować za koncert - http://www.youtube.com/watch?v=f7pY0rUD1dg hahaha.Robi grozne miny na okładkach tych swoich płyt, a jak przychodzi co do czego to już nie jest takim twardzielem.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

<!--quoteo(post=1938094:date=2 09 2009, 22:15:name=Reiko)--><div class='quotetop'>CYTAT(Reiko @ 2 09 2009, 22:15) 1938094[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec--><!--quoteo(post=1937790:date=2 09 2009, 17:47:name=orion50)--><div class='quotetop'>CYTAT(orion50 @ 2 09 2009, 17:47) 1937790[/snapback]</div><div class='quotemain'><!--quotec-->o tym mówię. chociaż nie wiadomo czy to był pocisk czy nie i nie wiadomo jak jest z feat'ami. Trzeba czekać na płyty, ewentualnie jakiś wywiad czy coś<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

No raczej nie. Ot zwykły follow up. Rozumując tak jak ty można dojść do wniosku, że i Słoń zdissował Ryszarda. 'Jak siemasz kurevko to pan debetowa karta'. A on przecież jest na tym samym kawałku!!!1111

 

<!--sizeo:1--><span style="font-size:8pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->i uprzedzając to nie był diss ;d<!--sizec--></span><!--/sizec-->

 

Apropos Mroza na notesie to spada możliwość beki bo:

<a href="

target="_blank">

<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

 

Ryszard to odwiecznie dissuje komerche, a nagrywa kawałki z Mrozem, czym sam sobie i swojej 'twórczości' zaprzecza.Ale to nie temat o nim.

Słyszałem tedego na żywo na Coke Live'ie i mogę powiedzieć tylko tyle, że jest gimbusem.Muza była tak podkręcona, że nawet nie dało się go zrozumieć, słowa były zagłuszone muzyką, chyba specjalnie, żeby zamaskować wpadki, a na koniec jeszcze dosłownie zbeszcześcił Prodigy nawijając 'wyścig szczurów' pod 'Poison'.

Mam nadzieję, że częściej ludzie będą mu tak dziękować za koncert - <a href="http://www.youtube.com/watch?v=f7pY0rUD1dg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=f7pY0rUD1dg</a> hahaha.Robi grozne miny na okładkach tych swoich płyt, a jak przychodzi co do czego to już nie jest takim twardzielem.

 

Dostal w ryja z zaskoczenia, kekekekeke.

 

ALe i tak na glowe bija wszystko komenty pod tym linkiem na jutuba co wrzuciles.

 

Ale tutaj frajerstwo jest.

Przesłuchajcie promomix tedego nowy

jak jedzie takie pi.z.dy jak wy,co na necie kozaczą.

K.u.r.wa frajerzy gdyby was ktoś chciał na.j.e.b.ać na koncercie?Leszcze!

Nową Płytę tede Robi O Rapie,a promomix sam mówi że nie będzie już komerchy i hip hopolo.Powrót do? starych czasów,kto zna ten wie,a wy dzieci bananów róbcie tak dalej a skończycie pod celą.Ema

 

o_O

 

Tego komenta musiał napisać prawdziwy fan tede i jego undergroundowego rapu, bo przecież ''nie będzie już komerchy i hip hopolo''.Hahahahaah

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Co do plyt rycha i jacka to powiem odrazu ze dla mnie obydwie sa srednie. A co do dissu to nie od dzis wiadomo ze Tede jest w tym mistrzem wiec Rychowi bedzie ciezko cokolwiek zdzialac. Nie potrzebne tez w sumie te spiecie. Ale licze na Ryśka ;)

 

Liczysz na ryśka?No jeżeli będzie ''składał'' tak jak w tym filmiku http://www.youtube.c...h?v=xJ05dznZfHc to go nawet mieszko i mezo pojadą w dissie.Ja nie rozumiem jak można tego słuchać, przecież to nawet muzyką nie jest.Ten peja to w ogóle ostatnimi czasy promuje się jak może, aby tylko było o nim słychać, a ciśnie innym, że są komercyjni.peja reprezentuje biedę umysłową i tyle.

 

http://www.youtube.c...feature=related hhaahahahahahajaki dokument o wspaniałym rychu hahaah.Nie, rychu w ogóle nie pcha się do tv haha

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

No i co z tego ze byl w Uwadze? Zurom tez jest komercyjny bo byl w Uwadze, nie wydaje mi sie. Za to ze dal tam wywiad nie dostal ani zlotowki a chcial poprostu sprostowac nie co ten incydent z Zielonej i tyle. Gdzie niby peja sie pcha tak zeby bylo tylko o nim slychac? Bo cos mi sie zdaje ze mowisz tak bo jestes hejterem i nie rozumiesz jego tworczosci. Nie reprezentuje biedy umyslowej napewno i wiedzialbys to gdybys przesluchal choc pare jego kawalkow ale widocznie jestes bananowcem i nie sluchasz rapu dla GIMBUSOW...

Odnośnik do komentarza

No, ale Tede jest gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją, a Rychu Peja Solufka to bardziej na takiego chłopaka z bloku się cały czas kreował. Ojciec Dzieci Ulicy, ten który Zjadł Zęby na Osiedlowych murach, więc jego występ w Uwadze, gdzie stroi mądre miny, ubrany w elegancką, niebieską koszulę, trzymający palec pod brodą ni jak pasuje do jego wizerunku ;) No i beka jest z niego.

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

No, ale Tede jest gwiazdą, gwiazdą, ludzi fantazją, a Rychu Peja Solufka to bardziej na takiego chłopaka z bloku się cały czas kreował. Ojciec Dzieci Ulicy, ten który Zjadł Zęby na Osiedlowych murach, więc jego występ w Uwadze, gdzie stroi mądre miny, ubrany w elegancką, niebieską koszulę, trzymający palec pod brodą ni jak pasuje do jego wizerunku ;) No i beka jest z niego.

 

No właśnie o to chodzi, wyreżyserował scenki jak wita się z 'ziomami' na dzielni i kupuje browary w żabce.Wizerunek tego człowieka jest śmieszny, stroi miny jak jakiś niedorozwój , nie potrafi się dobrze wysłowić, więc jak on może pisać dobre teksty, a freestyle na żywo to jakaś totalna kpina, widać jaką rychu ma publiczność, która bije brawa za taką popelinę...Peja i tede są szyci tymi samymi nićmi z tym, że właśnie tede to 'gwiazda', a peja reprezentował biede.Reprezentuje biedę umysłową, wystarczy przesłuchać jego ostatnich dwóch płyt żeby się o tym przekonać.To już nie jest hh.

 

Blancoo - niestety na moje nieszczęście słyszałem więcej niż kilka kawałków 'rycha pei solufki' i im więcej się tego słucha tym większa beka jest z ryśka.Acha, no i nierozumiem dlaczego piszesz tu cokolwiek o żuromie, przecież to nawet nie jest muzyka, ten gość nawet poczucia rytmu nie ma, nie potrafi wejśc w bit(?).

 

Za rok premiera nowego albumu pei : rychu peja pósta głufka - na niby

Odnośnik do komentarza

Ehhh widze ze wy nie rozumiecie ze Peja to nie jest zaden Ojciec Ulicy czy jak go tam chcecie nazwac. On nie jest tym samym gosciem ktorym byl 5-10lat temu poniewaz dorobil sie i zmienil. Z tym ze wewnetrznie pozostal ten sam Rychu co dawniej a pozatym mieszka dalej na Jezycach i zadaje sie z tymi samymi ludzmi co kiedys. On nic nie wyrezyserowal a jedynie pokazali jak zyje i co robi aktualnie. Mial sie ubrac na wywiad przed kamere jak menel? Na dzielnie jak wyszedl to ubral sie normalnie ale przed kamere to chyba wypada ubrac cos bardziej eleganckiego. (pipi) ludzie nie rozumiem waszego myslenia...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...