Skocz do zawartości

Koszmar z Ulicy Wiazow


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

dblaoz.jpg

Freddy wygląda jakby miał zespół Downa...

 

To samo zobaczyłem na tym zdjęciu. I tak film się obejrzy, ale każdy i tak wie czego sie spodziewać. Czy jakiś remake horroru z lat 80' w ogóle się udał? Chyba tylko "Teksańska masakra..." zasługuje na uwagę.

Kolega wyżej napisał prawdę, Freddy się wcale nie zestarzał. Niektórych spraw nie wolno i nie warto na siłę odświeżać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ostatni dom po lewej jest z lat 70 :potter:

 

Teksańska masakra... w sumie też :P Większość horrorów które teraz są kręcone na nowo pochodzi z lat 70'. Halloween, Piątek 13, Wzgórza mają oczy, czy najnowszy The Crazies. W przypadku w/w motyw rimejka jakoś jeszcze ma uzasadnienie, bo ketchup zastępują teraz lepszym płynem. Ale po co Koszmar... ruszają? Ten film się świetnie broni, nawet dziś potrafi nieźle ciśnienie podnieść.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

wczoraj obejrzałem i nie ma mowy o zadnym gniocie, moim zdaniem bardzo fajne nowe podejscie do Freddiego. Troche za mało gore, a wlasciwie nie ma gore, no ale daje 7.5/10

 

No ale napisalbys cos wiecej? Bo ten film tez Michael Bay robil a u niego wiadomo, wielkie kadry, wielki budzet i efekciory na maxa. Jak to wyszlo w nowym Koszmarze? Nie ma jakiegos przesadnego efekciarstwa? Mozna czasem podskoczyc? Nie ma idiotycznego poczucia humoru z amerykanskich straszakow dla 13 latkow? Krew sie choc troche leje? Btw. ty chyba nie ogladales tego TSa? Tam przy ciemnych ujeciach malo co widac.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wczoraj obejrzałem i nie ma mowy o zadnym gniocie, moim zdaniem bardzo fajne nowe podejscie do Freddiego. Troche za mało gore, a wlasciwie nie ma gore, no ale daje 7.5/10

 

No ale napisalbys cos wiecej? Bo ten film tez Michael Bay robil a u niego wiadomo, wielkie kadry, wielki budzet i efekciory na maxa. Jak to wyszlo w nowym Koszmarze? Nie ma jakiegos przesadnego efekciarstwa? Mozna czasem podskoczyc? Nie ma idiotycznego poczucia humoru z amerykanskich straszakow dla 13 latkow? Krew sie choc troche leje? Btw. ty chyba nie ogladales tego TSa? Tam przy ciemnych ujeciach malo co widac.

 

 

Ogladalem kinówke, i wszystko widziałem, mam dobry monitor ;]

co mam napisac, mozliwe ze obiektywnie patrzac jest lepszy niz kiczowaty miejscami i jednak troche juz smierdzacy trupem oryginał.

Z freddiego zrobili pedofila, scen z horrorow dla nastolatków raczej nie ma, a na pewno zadnej zenujacej, nie jest to wierna kopia, jest pare scen identico, ale sa wporzo.

Mi sie tam podobalo.

Odnośnik do komentarza

wczoraj obejrzałem i nie ma mowy o zadnym gniocie, moim zdaniem bardzo fajne nowe podejscie do Freddiego. Troche za mało gore, a wlasciwie nie ma gore, no ale daje 7.5/10

 

No ale napisalbys cos wiecej? Bo ten film tez Michael Bay robil a u niego wiadomo, wielkie kadry, wielki budzet i efekciory na maxa. Jak to wyszlo w nowym Koszmarze? Nie ma jakiegos przesadnego efekciarstwa? Mozna czasem podskoczyc? Nie ma idiotycznego poczucia humoru z amerykanskich straszakow dla 13 latkow? Krew sie choc troche leje? Btw. ty chyba nie ogladales tego TSa? Tam przy ciemnych ujeciach malo co widac.

 

 

Ogladalem kinówke, i wszystko widziałem, mam dobry monitor ;]

co mam napisac, mozliwe ze obiektywnie patrzac jest lepszy niz kiczowaty miejscami i jednak troche juz smierdzacy trupem oryginał.

Z freddiego zrobili pedofila, scen z horrorow dla nastolatków raczej nie ma, a na pewno zadnej zenujacej, nie jest to wierna kopia, jest pare scen identico, ale sa wporzo.

Mi sie tam podobalo.

 

No to mi juz taka opinia starczy, lubiles stare czesci i ta rowniez ci podpasowala - dla mnie dobry omen. Czekam na jakies znosne wydanie bo u nas w kinie czekac to sieczka.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Film beznadziejny.Fred przez caly film

zabil tylko dwie osoby(trzy jesli liczyc ostatnia scene)i to zbyt szybko i malo brutalnie

 

 

Po 72 godzinach bez snu mozg sie jakby wylacza i pozniej zaczynaja go widziec prawie na jawie

.Twarz ma jak kot ale przynajmniej glos jest ok.Film tylko dla fanow ,reszta bedzie zalowac ze stracila czas na ogladanie tego g.wna.

Edytowane przez Wicked
Odnośnik do komentarza

Film beznadziejny.Fred przez caly film

zabil tylko dwie osoby(trzy jesli liczyc ostatnia scene)i to zbyt szybko i malo brutalnie

 

Po 72 godzinach bez snu mozg sie jakby wylacza i pozniej zaczynaja go widziec prawie na jawie.Twarz ma jak kot ale przynajmniej glos jest ok.Film tylko dla fanow ,reszta bedzie zalowac ze stracila czas na ogladanie tego g.wna.

 

Ty spoiler wrzuciles czy mi sie tylko ku.r.w.a mac wydaje? :blink:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...