September 29, 200916 yr No i w koncu jest zajawka rimejka: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=63620005 Niestety, jak mozna bylo sie tego spodziewac, bedzie sra ka. Najwazniejsza kwestia byl oczywiscie imidz nowego Krugera i jak widac w zajawce (co prawda tylko przez chwile) jest ku rwa tragiczny (malo powiedziane)? Glos podobnie. No coz, przynajmniej Michael Bay zapewni fajne efekty... Kiedys: Teraz: To ku rwa jakis zart?;/ - szkoda, ze ta wersja nie zostala zrealizowana, duzo lepiej to wygladalo... Chu jki zniszczom mojego ulubionego bohatera z dziecinstwa!;/
September 29, 200916 yr Wiadomo ze nic nie pobije oryginału i samego Roberta Englunda jako Freda, zupełnie nawet nie wiem po co ten reboot filmu? Ale trzeba przyznać że concept okładki świetny.
September 29, 200916 yr Author Wlasnie znajoma skomentowala trailer "Fajnie, wyglada jak Lord Voldemort z Harry'ego Pottera". [*] Daleki bylem od biadolenia, ze bez Englunda nie ma Krugera, no ale jednak liczylem przy tym, ze tak znaczacej kwestii jak image najfajniejszej postaci w historii horrorow nie spie rdola. Z tego co widac po trailerze to nawet sie zbytnio nie staraja urozmaicac fabuly, 80% z trailera to przerobki scen z poprzednich filmow serii (powiedzialbym, ze oprocz pierwszej czesci sa tez zapozyczenia z Freddy's Revenge - basen, nagi typek lazacy po miescie). Nie wiem po ch uj to bylo krecic, moze trailer to za malo by oceniac, ale spodziewalem sie lepszego Krugera ku rwa;]
September 29, 200916 yr "Halloween" Zombiego był jeszcze ok, za to "Friday the 13th" Bay'a mocno trącił kałem i w sumie innych wrażeń po remaku "The Nightmare On Elm Street" się nie spodziewam, niestety. Edited September 29, 200916 yr by Humulus XP
September 29, 200916 yr Ten remake będzie milion razy lepszy od oryginału. Przede wszystkim dlatego, bo będzie nowy Freddie. Podoba mi się jego image.
September 29, 200916 yr Author Ten remake będzie milion razy lepszy od oryginału. Przede wszystkim dlatego, bo będzie nowy Freddie. Podoba mi się jego image. Freddy
September 29, 200916 yr Kto by tam zapamiętał imię głównego bohatera jakiegoś piątoligowego gówna. Remake to będzie to.
September 29, 200916 yr Ten remake będzie milion razy lepszy od oryginału. Przede wszystkim dlatego, bo będzie nowy Freddie. Podoba mi się jego image. imicz
September 29, 200916 yr Author <diss> Ok przeczytalem pare recenzji scenariusza (byl dostepny dla wszystkich jakis czas temu). Film bedzie totalnym go wnem, rezyser juz pare razy plakal publicznie, ze wszyscy starali sie jak mogli, by wyszlo fajnie, lukasz podobnie jak w sprawie boksu nie ma pojecia o czym mowi </diss>
September 29, 200916 yr Naprawdę posiadanie innego zdania niż 97% ludzi czasem nie jest fajne i coooool. Ten film będzie kupą.
September 29, 200916 yr Nie. Remake "Halloween" za to za(pipi)isty. Olszu blefuje. Boze co za zejściowy trailer, zaorać. Cieszyłem się na wiadomość, ze Roszak będzie grał no, ale (pipi)a . Edited September 29, 200916 yr by Walter_Cronkite
September 29, 200916 yr <diss> Ok przeczytalem pare recenzji scenariusza (byl dostepny dla wszystkich jakis czas temu). Film bedzie totalnym go wnem, rezyser juz pare razy plakal publicznie, ze wszyscy starali sie jak mogli, by wyszlo fajnie, lukasz podobnie jak w sprawie boksu nie ma pojecia o czym mowi </diss> Obsolete, wyluzuj. Ja mam wyjebane na ten film, nawet go nie zamierzam oglądać. Tak się z wami droczę, bo lubię jak się wzniecacie.
September 29, 200916 yr przesadzacie , powstanie kiepski remake, ale jakos nie widze tam by freddie sie wiele roznil, poza ryjem. Klimat ten sam, sceny te same, pff, wiadomo ze sie obejrzy.
September 29, 200916 yr Ale tu widze będzie gruba rozkmina i w ogóle skompikwany rys psychologiczny głównego bohatera bo widać, ze ukazują Freddy'ego tak jakby był niewinny. W oryginałach chyba tak nie było.
September 29, 200916 yr Author No jest taka plota, ale nie wiem jak zatem chca wytlumaczyc rekawice, poza tym w samym trailerze widac zjawe dziewczynki, ktorej ubranie jest potraktowane tym kultowym gadzetem. Chociaz jak juz spie rdolic film, to po calaku.
September 29, 200916 yr co wy pitolicie, ze glos jest ujowy. Teraz brzmi przynajmniej jak spalony gosc a nie jak komik; belkocze, slychac, ze ma problemy z mowieniem. Film oczywiscie bedzie z du,py tak jak poprzednie
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.