Skocz do zawartości

Koszmar z Ulicy Wiazow


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

anoes_posterbig.jpg

 

 

No i w koncu jest zajawka rimejka: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=63620005

 

Niestety, jak mozna bylo sie tego spodziewac, bedzie sra ka. Najwazniejsza kwestia byl oczywiscie imidz nowego Krugera i jak widac w zajawce (co prawda tylko przez chwile) jest ku rwa tragiczny (malo powiedziane)? Glos podobnie. No coz, przynajmniej Michael Bay zapewni fajne efekty...

 

 

 

Kiedys:

 

horror-freddy.jpg

 

 

Teraz:

 

FR_freddy_koszmar1_248891g.jpg

 

 

To ku rwa jakis zart?;/

 

 

- szkoda, ze ta wersja nie zostala zrealizowana, duzo lepiej to wygladalo...

 

 

Chu jki zniszczom mojego ulubionego bohatera z dziecinstwa!;/

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie znajoma skomentowala trailer "Fajnie, wyglada jak Lord Voldemort z Harry'ego Pottera".

 

 

[*]

 

 

Daleki bylem od biadolenia, ze bez Englunda nie ma Krugera, no ale jednak liczylem przy tym, ze tak znaczacej kwestii jak image najfajniejszej postaci w historii horrorow nie spie rdola. Z tego co widac po trailerze to nawet sie zbytnio nie staraja urozmaicac fabuly, 80% z trailera to przerobki scen z poprzednich filmow serii (powiedzialbym, ze oprocz pierwszej czesci sa tez zapozyczenia z Freddy's Revenge - basen, nagi typek lazacy po miescie). Nie wiem po ch uj to bylo krecic, moze trailer to za malo by oceniac, ale spodziewalem sie lepszego Krugera ku rwa;]

Odnośnik do komentarza

<diss> Ok przeczytalem pare recenzji scenariusza (byl dostepny dla wszystkich jakis czas temu). Film bedzie totalnym go wnem, rezyser juz pare razy plakal publicznie, ze wszyscy starali sie jak mogli, by wyszlo fajnie, lukasz podobnie jak w sprawie boksu nie ma pojecia o czym mowi </diss>

 

Obsolete, wyluzuj. Ja mam wyjebane na ten film, nawet go nie zamierzam oglądać. Tak się z wami droczę, bo lubię jak się wzniecacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...