Skocz do zawartości

Fate/Extra


Gość donsterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Fate/Extra - RPG na bazie Fate/Stay Night !

 

W marcu w Japonii na PSP. O innych regionach na razie nic nie wiadomo.

 

Skany z Famitsu: http://news.vgchartz.com/news.php?id=5362&mp=1

 

 

 

Cholera, żeby tylko pojawiło się przed wakacjami w Europie, żeby w ogóle się w Europie w 2010 roku pojawiło :)

 

Wygląda bardzo ładnie na tych skanach. Arturia w czerwonej sukni :wub:

 

EDIT: WOW, prześwitującej sukni :whistling:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Estel - To Kara no Kyoukai ma cos wspolnego z uniwersum Fate ? o-o (serio pytam bo jestem ledwo po 1 episodzie)

 

No generalnie super, ale what the hell - Co to za kostiumy (Lancer ?, SABER ??), Jak oni wytlumacza fabule (gdyby to byl prequel albo cos jak "Zero", ale co tam robi Tosaka ?).

Dobra jestem dobrej mysli ale poki co przeraza mnie Lancer i sam producent ... Extra ...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No ja będę musiał w końcu visual novel przejść, ściągnąłem kiedyś przetłumaczoną wersję i jeszcze się nie zabrałem.

 

A Extra może po prostu bazować na uniwersum Fate/Stay Night, tak się patrzę na te skany i mam wrażenie, że po prostu będziemy jakimś bezimiennym MC i będzie nas prowadziło przez historię opartą o uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Estel - Pozniej jeszcze obadam glebiej co jest na wiki (bo nie wiedzialem nawet ze Kara byl pierwszym Visual'em Type Moonu) ale generalnie chodzi o to ze maja wspolnego producenta.

Myslalem po prostu ze te uniwersa jakosc scislej sie lacza :).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Myslalem po prostu ze te uniwersa jakosc scislej sie lacza :).

 

I byłeś blisko: Kara, Fate i Tsukihime to jedno i to samo uniwersum. Tyle że historie się nie za bardzo łączą.

 

Co do gry szkoda że psp a nie ps3... zaczynam mieć wrażenie że sony kompletnie olało tą konsole :/

Edytowane przez Zdzisiu
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...