Skocz do zawartości

Soul of the Ultimate Nation


wojnar

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie zapowiada się ukończenie pierwszego questa związanego z zabiciem 3 mobów.

Setka ludzi i 10 mobów na krzyż.

 

Ogólnie wygląda to dosyć ładnie. Miałem w sumie nadzieję na jakiś lepszy edytor postaci, no ale to w końcu webzen ;)

 

Soul of the Ultimate Nation will be undergoing temporary maintenance for 30 min.

 

xD

Edytowane przez wojnar
Odnośnik do komentarza

Z Mu online spedzilem mase milych chwil, zarowno w kafejkach internetowowych, u znajomego jak i u siebie w domu. Gra moze nie byla wybitna ale wciagala i to bardzo...

Wiedzialem, ze trwaja prace nad tym SoUN ale po jakims czasie przestalem sie tym interesowac, a tu prosze taki temat wyskoczyl.

Jakie sa wasze wrazenia z tej bety, czy mozna mowic, o takim nowym Mu tylko w lepszej oprawie czy tez raczej nalezy sie nastawiac na inny rodzaj rozrywki? Pytam bo mimo, iz nienawidze gier MMO to przy my sie bawilem calkiem fajnie, ot taka gra na odprezenie na 30min do 1godziny i gdyby ten nowy tytul Webzen byl takim nowym Mu to moze bym sie zdecydowal w niego zagrac...

Odnośnik do komentarza

Narazie, nie dam rady sprawdzic osobiscie tej gry bo siedze aktualnie we Wloszech, gdzie ojciec ma tak ''super szybki'' net, ze wchodzenie na skrzynke pocztowa zajmuje kosmicznie duzo czasu, nie mowiac juz o sciaganiu czegos co wazy wiecej niz 20mb. Musze sie wstrzymac do grudnia az wroce, wtedy sie zobaczy jakie to jest...

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę, przetestowałem 2 postacie i jestem mile zaskoczony.

Wciąż nie ogarniam builda dla Dragon Knighta, raz mam większy, raz mniejszy dmg, nie moge ustawić jak najlepszego.

Dobrze że można resetować staty, jednak tylko 5 razy do 40 lvl'u.

 

http://img2.vpx.pl/up/20091015/screen200910151536001channel1.jpg

Tak wygląda większość questów gdzie mamy zabić 1 moba ^^

 

A tu drobny gameplay ode mnie. Nudny i mało się dzieje ale przynajmniej widać "czym to się je"

Odnośnik do komentarza

swiat wydaje mi sie dosc maly, mass pvp tez raczej nie uswiadcze, jeszcze nie wiem czy bede w to grac na powaznie

 

No to zabijanie mobow jakieś dziwne jest. Bo ja np jak miałem zabić jakiegoś to spałnowały się po 30 i spokojnie sobie ciukałem, a teraz kumpel mi mówi, że u niego spałnuje się 1 i rzuca się na niego 10 chłopa XD

jesli mowisz o tych poczatkowych na pierwsze questy to admini je spawnowali

Edytowane przez Shen87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...