Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym prosił o betę assassin's creed brotherhood. Z góry dzięki

ja również proszę o kod ;)pisałem już ale moja prośba widze została skasowana...

Jak bym rwnie prosi kod do bety bo od 4 dni nikt nire pisze czy moi poprzednicy dostali czy nie :thumbsup:

Wywnioskowałeś z tego że dostali i możesz się upomnieć, czy chcesz po prostu dostać warna ?

 

 

Sprawdźcie PW, może uda wam się pobrać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Fabula-w-Playstation-Move-Heroes-w46924.jpg

Playstation Move Heroes Demo na PlayStation 3

 

Wielkość: 1873MB

 

Liczba ograniczona do 5000 kodów

 

Wymagania:

* Konto na facebook'u

* Konto na amerykańskim PSN

* Playstation Move :potter:

* Wiek: powyżej 13 lat

 

Przy wypełnianiu należy wybrać kraj USA. W pola z imieniem i nazwiskiem możecie wpisać co chcecie ;)

 

Link: http://apps.facebook.../contests/97796

 

E: Nie za ma co...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Chce ktoś darmowy kod na Retro Map Pack?

 

Jeśli tak to:

 

Uruchamiacie PS Home i idziecie do Home Square. Na środku będzie intruder ISA. Podchodzicie do niego i wciskacie "X". Przeniesie Was do Killzone Plaza. Tam zagracie w Killzone Plaza Defender i przejdziecie wszystkie 3 fale wrogów. Później na placu pozbieracie paczki z ISA (oznaczone czerwonym dymem, co minutę pojawia się nowa) i dostarczycie je pod bramę z grą. Jak skończycie wszystkie wyzwania to dostaniecie kod na Retro Map Pack.

 

:thumbsup:

 

Radzę się spieszyć, gdyż to chyba błąd bo w Home jest napisane, że to kod na 3 punkty odblokowania.

 

jeszcze działa :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy to dobry temat aleeee... oferuję komukolwiek kod na 50% zniżki na dowolną grę na PS3 z dystrybucji Cenegi lub z Ubisoftu. Do wykorzystania w sklepie muve.pl. Ja tam dzięki zniżce za 110zł zamówiłem LA Noire. Ale jak ktoś chcę to może GTA, RDR, TDU2, AC:B czy co tam jeszcze Cenega i Ubisoft wydaje/wydała. Jako że kod jest trochę warty a mi nie potrzebny to szkoda żeby się zmarnował. W zamian chętnie przygarnę jakiś slot na obojętnie jaką grę z PSS. Byleby jakąś z trofikami. Zainteresowani pisać na PW ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...