Jump to content

SzczurekPB

Senior Member
 • Content Count

  3079
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by SzczurekPB

 1. Wyzwania zostaw na później gdy ulepszysz Kat, będzie łatwiej. Te niebieskie kryształy odnawiają pasek grawitacji.
 2. Kod powinien przyjść na maila, ale nie warto sobie zawracać głowy tym motywem - jest statyczny i bez własnej muzyki.
 3. No już, już. Odpowiadając na pytanie:
 4. Ale tu nie ma się nad czym zastanawiać, bo jest to wyjaśnione. Nie nasza wina, że nie rozumiesz czegoś, bo nie jest napisane czarno na białym.
 5. Będzie więcej skrzynek z kosmetycznymi duperelami, ale jeśli to ma sfinansować nowe mapy dla wszystkich, to nie mam nic przeciwko. Gorzej gdy gra ma season passa i od cholerny mikrotransakcji.
 6. Ja nastawiam się raczej na około 6 godzin. Ciężko mi sobie wyobrazić by w ciągu roku zrobili grę na 10 godzin mając do dyspozycji mniejszy zespół. No chyba, że sztucznie ją wydłużą jakimś backtrackingiem.
 7. Ale Ty porównujesz prezentacje nowej konsoli (Switch) do prezentacji ulepszonych wersji PS4 i One. Przypomnij sobie zapowiedź PS4 - były technikalia, ale i sporo gier. Gorzej było z One i TVTVTV, ale dostarczyli gry miesiąc później na E3.
 8. Nie mówili, ale można założyć, że dadzą nowe mapy razem z premierą The Lost Legacy. A do tego czasu mogliby rzucić remastery Highrise i Plaza ;)
 9. SzczurekPB

  PSN FAQ

  Między 1 a 9 kwietnia dostaniesz kod na doładowanie 50 zł.
 10. Podzielisz się tą teorią w spoilerze? Raczej nie będzie prawidłowa jeśli jesteś dopiero na początku fabuły, ale jestem ciekaw co wykombinowałeś ;)
 11. Długo nie musiałeś czekać - teraz kosztuje 46 zł z goldem ;)
 12. Ty wolisz słuchać kogoś na youtube, ja wolę sprawdzić sam:
 13. Hm? Przecież photomode w U4 nic nie poprawia w screenach. AA, AF, cienie, modele, tekstury itp. są takie same.
 14. No śmieszne, ale akurat nie z Andromedy ;) To zmodowany ME3.
 15. Microsoft: no one left behind, te same gry, Scorpio to Xbox One w wersji premium, Scorpio należy do rodziny Xbox One Kyo: nowa generacja
 16. Odnieśli się do tych skrzynek w rozmowach z Gameinformerem - nie będzie ich w Lost Legacy, bo sporo graczy to krytykowało. Może zostawią jedną lub dwie jako żart (zapewne z odpowiednim komentarzem Chloe).
 17. A bez makijażu pewnie wygląda jak w grze i dostaliśmy model 1:1
 18. A w jakich czasach byś chciał ten prequel? Spoilery z fabuły:
 19. https://www.guerrilla-games.com/read/horizon-zero-dawn-global-sales-exceed-2-6-million Chyba będzie dodatek fabularny :D
 20. Tak, limitowana karteczka ze sterowaniem i reklamą PS+ ;)
 21. Chyba ci pamięć szwankuje, bo różnice między PS4 a Pro to tylko rozdzielczość (1080p vs 1440p). Framerate generalnie też jest taki sam i często w tych samych miejscach spada.
 22. to sie akurat zgadza bo nazwy po polsku brzmią jak by wymyslało sie dziecko Nie to co snapmaw, longleg, tallneck, scrapper, sawtooth, lancehorn, bellowback, charger, stalker, shell-walker, glinthawk, thunderjaw. Angielskie nazwy są tak samo "głupie" jak polskie.
 23. Gra dostała patcha dla Pro, boost nic nie zmieni.
 24. Masz, moje filmiki: Boost Bez boosta Edit: Digitalfoundry robili porównanie BF4, gdy na zwykłym PS4 spadał do 50fps, to przy boost trzymał 60.
 25. No zobaczyłem na własnym porównaniu. Przy takim samym przejściu się po mapie przy odblokowanym framerate było 8-15 fps więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.