Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Baroness

Featured Replies

Odniosłem wrażenie, że wszyscy w Underze słuchają Baroness i że nie ma o nich tematu.

 

No to zakładam.

 

Jest to zespół inspirujący się Neurosis, podobny nieco do Mastodona, Isis czy Torche.

 

Charakteryzują ich ładne okładki płyt.

 

Baroness_-_Red_Album.jpg

 

Baroness_-_Blue_Record.jpg

 

Co o nich sądzicie?

 

IMO są wpytkę.

  • Replies 63
  • Views 14.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • CD 1: 01. Yellow Theme (1:44) 02. Take My Bones Away (4:59) 03. March to the Sea (3:11) 04. Little Things (5:03) 05. Twinkler (3:16) 06. Cocainium (5:08) 07. Back Where I Belong (6:15) 08. Sea

Mam ich kawałek na samplerze Relapse. Spoczko.

pucilem jakas epke i stanalem na 1 kawalku, sa zayebisci.

Znam tylko red album, w porządku, ale nic wybitnego, 1 kawałek genialny, reszta różnie.

strasznie to przehajpowane, epki są ok

Ja się nie wypowiadam, gdyż nie słuchałem jeszcze tej kapeli i nie chcę zaśmiecać wątku niekonstruktywnymi postami. O.

Ale zaśmiecasz bezsensownymi

 

Fajne, pierwszy kawałek wyje.bany, reszta ok z przebłyskami.

Mówię o Red Album.

Edited by BartX

To jest jakis black/thrash/death?

niee

To co to robi w Picie?

Jest metalem i wydaje ich Relapse.

  • Author

Dział "Alternatywa" jest tak wypchany crapem, że żal mi było tam wrzucać Baroness. Niebieska Płyta jest kapitalna. Jak wcześniejszych albumów nie słuchałem za bardzo, tak ten od pierwszego przesłuchanka mną owładnął. Słucham sobie cały czas na ajpodzie, na przemian z Biffy Clyro.

Ale jakim metalem?

Srakim. Co ty sie tak spinasz o te działy wszystkie itp? Masz ambicje zostać Administratorem?

  • Author

Na Laście mają tagi sludge, doom, progressive, co oznacza, że grają sludge metal, doom metal i progressive metal.

Obczaiłem sweetest curse (najlepsze na lans.fm), piosenka byłaby świetna gdy nie ten facet co od gdzieś tak 30s zaczyna wrzeszczeć :/

 

głupi ten metal.

Tak sie pytam, na(pipi)any jestem :(

A je jeszcze lecze kacucha z wczoraj o_O. No skoro juz sie wszyscy znamy i wiemy co u nas to wrzućcie mi "Blue Album", ale na mediafire. Z góry dzięki.

Ale fajne to jest?

tu masz psyko lepsze

 

 

baroness

kur.wa szukałem tego, dzięki;]

Biorę to od Milana, sorry ogq :/.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.