Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. Wii


Gość GaScAn

Rekomendowane odpowiedzi

Forum schodzi na psy idealna gra nie ma swojego tematu.

http://www.youtube.com/watch?v=vxgn9cRBeGU

 

 

Jaracie się nowym Mario?

Gra jest idealna, z uśmiecham na twarzy zasiadam przed telewizorem, o dziwo jest kupa nowych rozwiązań które trzeba zobaczyć samemu. Bez sensu w ogóle pisać o takiej grze na forum w takie gry się gra.

 

 

IGN 9.2

 

Walić oceny i to że padną rekordy świata sprzedaży płyty w pudełku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno jak się dużo ginie w jakimś lvlu to pojawia się opcja czy przejść fragment automatycznie ale sam tego nie widziałem jeszcze w akcji bo dopiero jestem w 4 świecie i jeszcze nic aż tak trudnego nie było.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

To po prostu kwintesencja konsolowej rozrywki - po prostu nie ma bata na Mario w 2D.

 

Też mam wszystkie konsole obecnej generacji, na Wii grywam najmniej, ale na New Super Mario Bros. czekam z wywieszonym jęzorem. ;)

 

 

hivonzooo, doedukuj się najpierw w temacie, zanim zaczniesz rzucać bezpodstawne oskarżenia

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Ale da się to powtórzyć i o to chyba głównie chodzi. Dziś spróbowałem z infinite 1-up'em w 1-2 i po kilku próbach treningu da się wykonać całą sekwencję. W 3-2 trenuję ze skakaniem po pociskach, ale to chyba jest nie wykonalne przy obecnym stanie opanowania gry.

Właśnie przeczytałem pewien comment: "i got the game? today. That was the level i was stuck on for about 3 hours!!!! Im gonna try dis. "

Zwłaszcza lodowe levele (3 świat) to pełen hardkor. Zdecydowanie druga pod względem trudności gra w tym roku. Zaraz za Demon's Souls.

`Edit:

znalazłem rozwiązanie 3-3. Pomyśleć że siedziałem dziś z 40 minut i nie mogłem przejść tego momentu o_O. Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie ta gra to must-have. :)

 

Po pierwsze dlatego, ze to klasyczna platformowka, -a teraz takich gier jest raczej malo, po drugie to Mario - jedna z moich ulubionych gier. :)

 

Czy w grze mozna robic save w dowolnym momencie ?

W New Super Mario Bros. na NDS mozna bylo save'owac tylko po przejsciu zamku lub otwarciu drogi do sklepiku - troche mi to nie pasowalo, mam nadzieje, ze na Wii mozna robic save'a gdziekolwiek.

 

Czy sterowanie Luigim i Grzybkami jest takie same jak sterowanie Mario ?

W NSMB na NDS i Super Mario Galaxy na Wii Luigi sie slizga i wyzej skacze. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

@saptis W dowolnym momencie można zrobić save dopiero po przejściu gry, dopóki tego nie uczynisz save tylko po przejściu wieżyczki/zamku

@Velius Domyślnie gra się Wiilotem ułożonym poziomo (krzyżak - chodzenie, 1- strzał, beig, 2-ka skakanie, machanie Wiilotem - "podfruwanie", przechylanie Wiilota - przechylanie równoważni), ale można też grać z podpiętym nunchuckiem. Co do LCD, na TV FullHD gra nie wygląda źle.

Edytowane przez qubone
Odnośnik do komentarza

Przecież można robić save w dowolnym miejscu na ekranie z wyborem plansz bez przechodzenia wieżyczek.

Opcja quick save.

No i super, dobrze, ze gra nie zmusza do przechodzenia okreslonej ilosci leveli zeby zasaveowac tak jak to bylo w NSMB na NDS. :)

...Ale działa tylko raz, wczytasz i quick save znika.

Wazne, ze mozna zapisac, wyjsc z gry i pozniej wrocic do miejsca, w ktorym zakonczylo sie gre. :)

 

Prosze jeszcze o odpowiedz na moje poprzednie pytanie:

Czy sterowanie Luigim i Grzybkami jest takie same jak sterowanie Mario ?

W NSMB na NDS i Super Mario Galaxy na Wii Luigi sie slizga i wyzej skacze. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...