Skocz do zawartości

Skillet


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

włączyłem którys link z pierwszego posta (chyba Hero) i oglądając napotkały mnie dwie dygresje, mianowicie:

 

- przypomnialem sobie, że Atreyu miało wydać na dniach nową plyte i faktycznie jest juz w necie więc własnie ją kradne.

- (tutaj Skillet doszło już do refrenu) stwierdzilem, że skillet mi sie z czyms kojarzy i po chwili sobie uzmysłowiłem, że chodzi mi po głowie zespół Falling Up, wiec sobie Kazuo obadaj jak nie znasz. Aha, fallin up są christian rock czy tam metal i z ciekawosci sprawdzilem czy skillet tez jest christian rock no i na wikipedii jest jak wół napisane, że tak. Znam sie kurfa na muzyce nie ma co. Aha, nie dziwie sie ze fakt ten pominales przy cytowaniu wikipedii wszak reklamy by to Skilletowi na tym forum nie zrobilo.

Odnośnik do komentarza

czlowieku, tu sie czci Swarozyca a ty wrzucasz chrzescijanski roczek do dzialu Hardcore. kpisz sobie ze mnie i innych i nie probuj zaprzeczac bo wlasnie przesrales sobei opinie w internecie. Stary, sluchasz chrzescijanskiego roka, nikt cie tu nie bedzie bral na powaznie. i jakby to powiedzial liroy, ide stad bo juz i tak za duzo czasu na ciebei i ten pedalski skillet zmarnowalem.

 

aha, nowe Atryeu tez jest pedalskie, szkoda.

Odnośnik do komentarza

Masz zeszłoroczne newsy. Jakbyś nie zauważył to nastąpił już mały fix i teraz jesteśmy w jednym dziale z Bon Jovim, więc buzia. Z tym hardcorem to taki lekki fail, po prostu nie trafiłem w odpowiedni link <klęcze i błaga o wybaczenie>.

 

 

 

 

Co do mojego gustu - słucham praktycznie każdego rodzaju rocka, od tego twojego pedalskiego po Punk, Acid i Hardcore. Staram się nie ograniczać tylko dlatego, że jakiegoś rodzaju muzyki "nie wypada słuchać", bo mogą cię wyśmiać na forumie. A co ty - ludek ze śmieszną ksywką i pamperkiem z Family Guya w avatarze o mnie myślisz, to już mnie gówno za przeproszeniem obchodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...