Skocz do zawartości

Call of Duty


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jacy znowu profesjonalni gracze? O czym Ty mówisz? Fajną masz rozrywkę, zmienialiście się co życie czy co misję? XD

 

COD MW1 nie był grą perfekcyjną i graficznie nie odstawał na + w stosunku do MW2. Scenariusz w MW2 jest lichy co nie zmienia faktu że same misje są wciągające i nie nużą.

 

IW nie liczy się z graczami PeCetowymi którzy kradną więcej niż kĄsolowcy, więc wątpię żeby zmienili system multi w kolejnym MW. A poza multi i krótkością rozgrywki [dla mnie akurat to okej, bo to pierwsza gra od dawna którą przeszedłem, a nie odstawiłem w połowie znudzony] za dużo MW2 zarzucić nie można.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jacy znowu profesjonalni gracze? O czym Ty mówisz? Fajną masz rozrywkę, zmienialiście się co życie czy co misję? XD

 

COD MW1 nie był grą perfekcyjną i graficznie nie odstawał na + w stosunku do MW2. Scenariusz w MW2 jest lichy co nie zmienia faktu że same misje są wciągające i nie nużą.

 

IW nie liczy się z graczami PeCetowymi którzy kradną więcej niż kĄsolowcy, więc wątpię żeby zmienili system multi w kolejnym MW. A poza multi i krótkością rozgrywki [dla mnie akurat to okej, bo to pierwsza gra od dawna którą przeszedłem, a nie odstawiłem w połowie znudzony] za dużo MW2 zarzucić nie można.

Intensywność rozgrywki i mód z niej jest ok, bo tego oczekiwaliśmy, ale cała resztą nie trzyma już tak wysokiego poziomu. Grafika jest taka sama, bo ten sam silnik, a np. misja "zimowa" z skuterową akcją jest na żenującym poziomie.

 

Powinieneś pozwolić pokazać filmik z "gameplaya" BF: Bad Company 2 aby czytelnicy mogli zobaczyć różnicę dwóch konkurujących produktów i ilości pracy jaką wkładają oba studia do swoich kontynuacji, bo przykro jest ukrywać lenistwo i pazerność pod hasłem brak szacunku dla PCtowych graczy, bo jakoś jedni potrafią, a drudzy tylko gadają. Przykre jest to że ty obrażasz i wrzucasz wszystkich do jednego worka złodziei...

Edytowane przez kjace
Odnośnik do komentarza

BF:BC2 jest cały czas w produkcji więc w niczym nie konkuruje z MW2 -_-' To temat o MW2 , jeśli tak bardzo jarasz się BC2 to znajdź/załóż temat o tej grze i tam piej peany ;)

 

Jacy czytelnicy ? ;) Coś za oficjalnie do tego wszystkiego podchodzisz.

 

Co do MW2

Etap ze skuterem jest 'smutny' ale trwa 30 sekund, więc nie nazwał bym go misją. Tak samo jak etap na motorówce. To takie dodatki które od zawsze były w COD, a w MW2 są zmarginalizowane na maksa <co mnie smuci>.

 

I imho gra "miodnościowo" trzyma poziom MW1.

 

A teraz idę spać ;/

 

Ps. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Nikogo nie obrażam. Stwierdzam po prostu FAKT. Piractwo na PieCu jest najbardziej rozpowszechnione. Ale to już temat na osobną dyskusję.

Odnośnik do komentarza

BF:BC2 jest cały czas w produkcji więc w niczym nie konkuruje z MW2 -_-' To temat o MW2 , jeśli tak bardzo jarasz się BC2 to znajdź/załóż temat o tej grze i tam piej peany ;)

 

Jacy czytelnicy ? ;) Coś za oficjalnie do tego wszystkiego podchodzisz.

 

Co do MW2

Etap ze skuterem jest 'smutny' ale trwa 30 sekund, więc nie nazwał bym go misją. Tak samo jak etap na motorówce. To takie dodatki które od zawsze były w COD, a w MW2 są zmarginalizowane na maksa <co mnie smuci>.

 

I imho gra "miodnościowo" trzyma poziom MW1.

 

A teraz idę spać ;/

Oczywiście że konkuruje w tym samym segmencie konsumentów i nawet z "statusem w produkcji" ( na dniach beta) robi zdecydowanie lepsze wrażenie. Dziwi mnie że taki mało znaczący filmik dwa razy usunąłeś w końcu to żaden konkurent dla CODa :P

Co do tych przerywników to były, ale nigdy tak tragicznie nie wyglądały i nie emanowały taką tandetą.

 

Wyśpij się i obyś nie miał koszmarów z powodu, że nie każdemu się ta gra podoba jak wcześniejsza edycja oraz obecności innego faworyta na horyzoncie ;)

 

Ps.

Powiedz to każdemu kto zapłacił za oryginał i został za to ukarany przez IW ;)

Edytowane przez kjace
Odnośnik do komentarza

Ale fajny pomysł z napisami chłopaki mieli z infinity ward :) W kategori gier scryptowano/filmowych Modern Warfare 2 rządzi jak nic! Muzyka - rewelacja! A tak wogule to mam dwa śmieszne screenshoty

[ IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1299/iw4sp2009111422344688.png[/img] w1280.png

Teroryści chyba się troche nudzili skoro już zabawiają się z gumowymi paniami w wannie (?!?!)

 

[ IMG]http://img691.imageshack.us/img691/8358/iw4sp2009111413552739.png[/img] w1280.png

no i tak se wisiał...

Edytowane przez stona
wielkość screenów
Odnośnik do komentarza

Zerknijcie na oceny w Amazon:

http://www.amazon.com/Call-Duty-Modern-Warfare-2-Pc/dp/B00269QLJ2/ref=tag_tdp_ptcn_edpp_url

 

Tag "fail"

http://www.amazon.com/tag/fail?ref_=tag_dpp_cust_itdp_t

 

 

Przykładowe komentarze:

 

Do not buy this game. It is a total waste of your hard earned money. Just read some of the reviews and you will see this is nothing more than a gimped console port. Everything that makes this game a PC game is missing.

 

I would recommend waiting for Battlefield Bad Company 2 for the PC instead. It retains much of what is still desirable in a PC game.

 

Here is a break down of the differences between Call of Duty 4 Modern Warfare and Call of Duty Modern Warfare 2. Take notice that almost everything is a downgrade for a higher price.

 

Call of Duty 4: Modern Warfare

 

Networking: Client/Server

Avg Ping: 25-40ms

Console Commands: Yes

Lean: Yes

Custom Maps: Yes

Number of Players: up to 64

Competitive Mods: Yes

Mod Tools: Yes

Ability to Record: Yes

Kick/Ban Hackers Immediately: Yes

Profiles Saved Online: No

Manually Select Server to Join: Yes

Control Bad Language: Yes

0 ping Advantage for Host: No

Lan Play: Yes

Free Demo: Yes

Price: $50

 

 

Call of Duty Modern Warfare 2

 

Networking: Peer 2 Peer (downgrade)

Avg Ping: 100ms+ (downgrade)

Console Commands: No (downgrade)

Lean: No (downgrade)

Custom Maps: No (downgrade)

Number of Players: up to 18 (downgrade)

Competitive Mods: No (downgrade)

Mod Tools: No (downgrade)

Ability to Record: No (downgrade)

Kick/Ban Hackers Immediately: No (downgrade)

Profiles Saved Online: Yes

Manually Select Server to Join: No (downgrade)

Control Bad Language: No (downgrade)

0 ping Advantage for Host: Yes (downgrade)

Lan Play: Yes

Free Demo: No (downgrade)

Price: $60 (downgrade)

 

 

:lol:

 

Ps

 

- każdy członek klanu wie co to znaczy brak własnego serwera i pingi na klanówkach rzędu 100 i w górę, wie także co to znaczy lag gdy się gra na czyimś łączu do tego nie przystosowanym.

- każdy nieco rozgarnięty wie, że żaden automatyczny system zabezpieczeń nie jest w stanie zastąpić człowieka, czyli admina. Przez co chamstwo i cziterstwo biega po serwerach bezkarnie.

- każdy kto lubi grać na dużych serwerach przy 35-64 graczach wie, że graczy 18 to mniej, a w niektórych trybach jak tdm słyszałem nawet o max 12

- każdy, kto w zyciu miał do czynienia ze steam wie, że nie bardzo jest jak sprzedać grę z nim powiązaną, bo nawet jak założysz oddzielne konto to Valve banuje za odsprzedanie go.

- każdy, kto grał w ligach, turniejach wie jak bardzo przydatne są mody i jak ułatwiają sprawowanie kontroli nad niepokornymi graczami. Wie także jak bardzo mody urozmaicają grę i przedłużają jej żywotność.

- każdy kto grał w FPS od lat wie co to znaczą mapy robione przez graczy dla graczy i jak bardzo polepszają jakość gry przedłużając jej żywotność jak mody.

- każdy średniointeligentny człowiek wie, że gdy tylko developer ma prawo do stawiania serwerów również on może podjąć decyzję o zakończeniu wspierania danej gry i jednym ruchem zabić cały multiplayer.

- każdy rozumny człowiek domysla się, że umyślne niewypuszczanie dema przy jednoczesnym pakowaniu milionów w reklamy jest zabiegiem mającym na celu kupowanie kota w worku,

- i ostatecznie każdy rozgarnięty człowiek wie, że wyższa cena za bardziej okrojoną w stosunku do tańszej poprzedniczki i nawet konkurencji jest czystą pazernością.

 

teraz kupując grę na PC dajesz innym developerom argument, że można inne gry tak samo robić, zabierając mody i serwery dedykowane oraz każąc sobie płacić za 3-4 mapy na krzyż.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=53143&pid=14

Edytowane przez kjace
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wpierw zawiodlem sie na multi w nowym Wolfie. A teraz gdy zastanawialem sie czy by nie kupic MW2 gdy bede mial nowego pieca, by zobaczyc co maja do zaoferowania nowe pecetowe sieciowki, a tu taki numer.

Avg Ping: 100ms+ (downgrade)

Console Commands: No (downgrade)

Lean: No (downgrade)

Custom Maps: No (downgrade)

Number of Players: up to 18 (downgrade)

Competitive Mods: No (downgrade)

Mod Tools: No (downgrade)

Ability to Record: No (downgrade)

Kick/Ban Hackers Immediately: No (downgrade)Manually Select Server to Join: No (downgrade)

...

itd.

Wtf, chyba ich pogielo. Totalna lipa i splycenie gry, komentarze tych osob z cytatu sa w 100% sluszne...

 

Nigdy nie przepadalem za CoD (chociaz jedynka byla fajna i zapowiadala dobra serie), gdyz sa to dla mnie arcadowki, ale majac nowego pc wypadaloby pograc w cos po sieci oprocz starego dobrego ET, no nic moze w MW1 ktos bedzie gral...

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście że konkuruje w tym samym segmencie konsumentów i nawet z "statusem w produkcji" ( na dniach beta) robi zdecydowanie lepsze wrażenie. Dziwi mnie że taki mało znaczący filmik dwa razy usunąłeś w końcu to żaden konkurent dla CODa :P

Co do tych przerywników to były, ale nigdy tak tragicznie nie wyglądały i nie emanowały taką tandetą.

 

Wyśpij się i obyś nie miał koszmarów z powodu, że nie każdemu się ta gra podoba jak wcześniejsza edycja oraz obecności innego faworyta na horyzoncie ;)

 

Ps.

Powiedz to każdemu kto zapłacił za oryginał i został za to ukarany przez IW ;)

 

 

Wiesz co jest w Twoich postach smutne? Jak mantrę powtarzasz że BF BC2 jest lepszy <choć go jeszcze nie ma> , starasz się udowodnić że MW2 jest słabe <a nie jest> i wklejasz milion niepotrzebnych rzeczy do posta <po co?>

 

Ktoś już pykał dłużej w multi żeby potwierdzić czy ping faktycznie jest pow 100ms, czy zapowiedzi przedpremierowe "znawców" wzięły w łeb?

Odnośnik do komentarza

 

Oczywiście że konkuruje w tym samym segmencie konsumentów i nawet z "statusem w produkcji" ( na dniach beta) robi zdecydowanie lepsze wrażenie. Dziwi mnie że taki mało znaczący filmik dwa razy usunąłeś w końcu to żaden konkurent dla CODa :P

Co do tych przerywników to były, ale nigdy tak tragicznie nie wyglądały i nie emanowały taką tandetą.

 

Wyśpij się i obyś nie miał koszmarów z powodu, że nie każdemu się ta gra podoba jak wcześniejsza edycja oraz obecności innego faworyta na horyzoncie ;)

 

Ps.

Powiedz to każdemu kto zapłacił za oryginał i został za to ukarany przez IW ;)

 

 

Wiesz co jest w Twoich postach smutne? Jak mantrę powtarzasz że BF BC2 jest lepszy <choć go jeszcze nie ma> , starasz się udowodnić że MW2 jest słabe <a nie jest> i wklejasz milion niepotrzebnych rzeczy do posta <po co?>

 

Ktoś już pykał dłużej w multi żeby potwierdzić czy ping faktycznie jest pow 100ms, czy zapowiedzi przedpremierowe "znawców" wzięły w łeb?

Masz ciekawą wyobraźnię, bo nie powiedziałem że jest lepszy ale zapowiada się na dużo lepszą grę to raz, a dwa nie napisałem że sam gameplay jest słaby tylko działania w złym kierunku i lenistwo ludzi z IW przyczyniły się do obniżenia w znacznym stopniu komfortu z rozgrywki online. Jak byś poklikał w te niepotrzebne rzeczy to byś poczytał opinie ludzi o multi, ale postawienie się w roli guru broniącego jedynie słusznego kierunku pewnie ci w tym mocno przeszkadza ;)

 

 

Sam sobie odpowiedz dlaczego po premierze 4 wszyscy zagrywali się po uszy w singlu i multi, a na tą część duża część graczy klnie i narzeka, do tego stopnia że gra ląduje pod tagami na pierwszych miejscach typu: "fail" oraz nazywana jest złośliwie Crap of Duty: Modern Warfail 2.

Nie trzeba być znawcą aby wiedzieć jakie mocne ograniczenia wnosi nowa technologia p2p w MW2, ale o tym do poczytania powyżej w "rzeczach".

Edytowane przez kjace
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oznacza zwrot "masz ciekawą wyobraźnię", trochę nie po polsku Ci to wyszło ;/

Nie mam zamiaru klikać w niepotrzebne rzeczy. wcPiCery nazywają tak MW2, bo panowie z IW nie raczyli wysłuchać ich błagań o dedykowane serwy. Gdyby to zrobili , to PeCetowa brać piała by peany na rzecz MW2 i taka jest prawda. Na szczęście nikogo już to towarzystwo nie obchodzi, bo IW przerzuciło się w stronę rynku stricte konsolowego.

 

Rozwaliłeś mnie z tym tekstem pod jakimi tagami gra ląduje. I co w związku z tym? Community akurat pod względem złośliwości wobec producentów potrafi być bardzo pomysłowe. A że producenci się na nich wypięli, to i bawią się w jakieś crap of djuti..

 

Z mojej strony EOT, bo słabo mi się robi kiedy widzę kolejne Twoje posty.

Odnośnik do komentarza

MW2 ma super filmowy single player (akcja na skuterze jak u bonda :) Jeśli chodzi o multi to i tak 100 razy bardziej wole BF2. Bez głupich perków i takich tam bzdur dla dzieciaków. Nawet Bad Company 2 wymięknie. Tylko 24 graczy na mapie. Mniej klas , mniejsze mapy , brak samolotów (bo małe mapy). Tylko grafa lepsza no i te przedefiniowane zniszczenia budynków. Kolejna konsolówka jak dla mnie. Nic to trza czekać jak frajer na BF3. (Prawdopodobnie do nadejścia nowych konsol)

Odnośnik do komentarza

Niby VAC mialobyc super a juz pierwsze haki sa - a zapowiadli ze system sam wykryje - skoro nawet do CSS powstaja haki to ciekawe jak tutaj ma byc. Kolejna sprawa - cziter na serwerze - nie da sie go wykikowac przez Vote'a trzeba z nim grac bo inaczej stracisz zapewnie exp bo wyszedlem z gry...

Ping 100 - no nic dziwnego ze na konsolach sa lagi skoro minimalne polaczenie to 100 -_-''. Reszta rzeczy tez ssie a to kazdy wie ;).

BF ma na PC stac sie wiekszym hitem za sprawa normalnych serwerow i modow. Sam czekalem by pograc w MW2 ale gdy pojawily sie newsy o IWnet, brak wyszukiwania czy inaczej mowiac przeniesienia multiplayeru z konsol przestalem sie interesowac - tryb singlowy byl pewny - nie zawiedzie. A te 120zl przeznacze miesiac pozniej po BC2 :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co oznacza zwrot "masz ciekawą wyobraźnię", trochę nie po polsku Ci to wyszło ;/

Nie mam zamiaru klikać w niepotrzebne rzeczy. wcPiCery nazywają tak MW2, bo panowie z IW nie raczyli wysłuchać ich błagań o dedykowane serwy. Gdyby to zrobili , to PeCetowa brać piała by peany na rzecz MW2 i taka jest prawda. Na szczęście nikogo już to towarzystwo nie obchodzi, bo IW przerzuciło się w stronę rynku stricte konsolowego.

 

Rozwaliłeś mnie z tym tekstem pod jakimi tagami gra ląduje. I co w związku z tym? Community akurat pod względem złośliwości wobec producentów potrafi być bardzo pomysłowe. A że producenci się na nich wypięli, to i bawią się w jakieś crap of djuti..

 

Z mojej strony EOT, bo słabo mi się robi kiedy widzę kolejne Twoje posty.

Jeżeli ten przymiotnik nie za bardzo pasuje do twojej twórczości to nie widzę problemu, aby nazwać ją bujną :rolleyes: Oczywiście nie musisz w nic klikać, przemęczać się i nikt cię do tego nie zmusza, ale widzisz świat to nie tylko twoja osoba i nie każdy chce się ograniczać do zamykania tematów oraz spraw w jednym twierdzącym zdaniu opartym o emocjonalny argument . Swoją drogą to słomka ci z buta wystaje, skoro obrażasz kogoś od wccoś -tam, bo dla mnie nie ma różnic między graczem PCtpwym i konsolowym (to sprawa gustów i preferencji). Dla równości wylej na użytkowników PS3 krytykujących Valve coś z twojego kibelka, wszak to bardzo analogiczna sytuacja :)

 

Przykra sprawa z tym nowym CODem, biedni producenci widać wycieli i wprowadzili za mało ograniczeń, ale trzymamy mocno kciuki za wyższą cenę i większą kastrację, bo w końcu każdy gracz tego oczekuje od kontynuacji (sic!).

 

Ps.

Co do hacków to panowie walczą z tym ale na youtube xD Każdy kto choć trochę grał online wie co to dobrze administrowany serwer i w jakim czasie są banowani lub "kickani" gracze np. na "aim-dopalaczu" lub z pingiem ponad 120, ale IW wie lepiej, są producentem i mają rację xD

Edytowane przez kjace
Odnośnik do komentarza
Jak powiedział reprezentujący Activision Thomas Tippl w trakcie konferencji BMO Capital Markets, już niedługo może się pojawić abonamentowy model płatności w grach innych niż MMO, między innymi w serii Call of Duty. Choć Tippl przyznał, że model zarobkowy World of Warcraft jest trudny do powtórzenia, gracze powinni oczekiwać jego przeniesienia na inne areny.

 

"Jest to ambicja, w której widzimy potencjał, zwłaszcza jeśli spojrzeć na różnorakie modele zarobkowe dla gier sieciowych. W tym momencie trwa dobra wymiana doświadczeń między gośćmi z Blizzarda a naszymi specjalistami od gier sieciowych".

 

"Mamy duże doświadczenie również przy Call of Duty, którego sukces wiąże się z platformami Xbox Live i PlayStation Network. Wiele z tej wiedzy zostaje wprowadzone do nowej platformy Battle.Net. Myślę, że jest to obustronnie zyskowne i powinniście oczekiwać, że będziemy testować, a w końcu uruchamiać nowe modele płatności dla części z naszych największych marek, jak Call of Duty".

 

Czyżby możliwość modyfikacja została zablokowana ze względu na wprowadzenia płatności np. za mapy, a wprowadzenie p2p zamiast serwer-klient dla nowego abonamentowego systemu rozliczeń ? <_<

Edytowane przez kjace
Odnośnik do komentarza

Z tego co mi się wydaje, jeśli płacisz za LIVE to nikt nie pobiera od Ciebie już żadnych opłat abonamentowych na iksie.

 

Wszyscy lecą na kasę ;) Niektórym się to udaje marketingowo sprzedać, innym jak widać nie bardzo :D

Wątpię żeby jeszcze za czasów MW2 Act. wprowadziło coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...