Skocz do zawartości

Call of Duty


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie grałem z jakimiś imbecylami z Polski - obaj mieli 10 prestiż lvl 70 i te same przedrostki. No z bomby już mi to kur'wa śmierdziało. Zapytałem z ciekawości, po tym jak na jednego zwalił się jego własny care package (:/) i staty spadły mu do około 1/20 co on sobie kur'wa myśli, że to widać, że level zdobyty jakimś podstępem. A on do mnie, że bardzo bardzo dużo grał i teraz "coś mu gożej szczela sie". Sprawdziłem na koncie steam - grał w MW2 niecałe 40 godzin. Zgłosiłem to konto, bo raczej nie ma bata, żeby zdobył takie coś w tak krótkim czasie z tak marnym skillem. Ja mam nadzieję, że coś z takimi robią?

 

Nie lubię ludziom psuć zabawy, jednak takie coś z ich strony to jest dziecinada.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja na szczęście się jeszcze z tym nie spotkałem, ale chyba 8== mnie strzeli jak zobacze jakiegoś cymbała na cheatach.

 

BTW co do tego nieszczęsnego tłumaczenia... Dopiero teraz zauważyłem, że oprócz tytułów z zielskiem (Joint Ops, High Command i Blunt Trauma) nie można było przetłumaczyć K(ey) factor... Wszystko to przeżyje, ja rozumiem, że się nie da (ale wtedy i tak mogli to zostawić, "Wspólne operacje" naprawdę nie są fajne ;)), ale jak do ch'uja mogli przetłumaczyć "Airborne" jako "Urodzony w powietrzu"? Nie rozumiem tego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie, zainstalowałem grę, wszystko chodzi płynnie, ale...zamiast polskich napisów mam jakieś dziwne szlaczki z mini kwadracików. Fajnie, że są kolorowe, i fajnie, że mogę się domyśleć gdzie jest "Start", a gdzie "Wyjście, ale jeszcze fajniej byłoby poczytać co mam przed sobą. Ktoś się domyśla co mam nie tak??

Odnośnik do komentarza

Po dluzszym ograniu multi MW2 stwierdzilem, ze gra pod tym wzgledem jest strasznie nierowna i chaotyczna.

Najwieksza bolaczka tej gry jest dla mnie czesta smierc na respawnie. Nie chodzi tu o to, ze nie mam skilla czy cos tylko

gra mnie respawnuje czesto na czyjejs muszce, albo na otwartym polu z daleka okampionym przez snajperow. Polowa nabitych deathow

u mnie to smierc niemalze natychmiastowa po odrodzeniu. Nierzadko mi sie zdarza, ze zanim dam rade sie porzadnie ruszyc z miejsca i znalezc jakas

oslone gine np: 7 razy pod rzad :) Szczegolnie, ze jeden strzal w stope potrafi zabic w tej grze to nie ma czesto jak zareagowac na respawnowy ostrzal.

Wielka wada dla mnie tez jest zbyt duza ilosc miejsc do kampienia oraz zwalona mechanika noza. Czasami gine od noza dziko biegajacych kolesi ale na killcamie

widac, ze stoja o jakis metr oddaleni podczas zadawaniu ciosu. Nie wiem czy to dzieki jakims perkom. Perki,streaki i doswiadczenie rowniez sie moim zdaniem nie przyczyniaja do zbalansowania poziomu

gry. Moja koncowa opinia o multi MW2 to, ze zostal mocno uproszczony by rade mogli rowniez dawac gracze nie posiadajcy 6 zmyslu :)Jesli chodzi o moje fragi/deathy to jestem 300 fragow na plusie

przy jakichs 2500 fragach w sumie i ogolnie mi idzie lepiej niz gorzej nie liczac koszmarnych momentow wymienionych wyzej :D Preferuje jednak Coda 1-2 kiedy nie bylo takiego cudakowania i przekombinowania

na multi i rozgrywka byla sprawiedliwa. Mam nadzieje, ze AvP bedzie bardziej oldskulowy pod wzgledem multi.

Odnośnik do komentarza

Twardki, o commando słyszał ? masz tam 3 metrowego rusha przy nożu.

 

A to z killem na spawnie to pierwsze słyszę, musisz mieć pecha, albo po prostu sie usprawiedliwiasz...

 

 

Tak BTW - ColdBlooded to przegiety perk, w większości przypadków jak się go używa to jest sie niemalże niewidzialny ;] podczas normalnej rozgrywki ludzie czesto sie nie rozglądają i patrzą za kropkami na mapie i tam lecą, a tu im w plecy i albo melee z noża, albo rzut nożem (granaty sa dla leszczy). A jak podleci BSP/UAV to w ogóle 80% graczy zakłada klapki na oczy i cały czas patrzy na mape.

Do tego Ninja i marathon - daje ładne wyniki.

 

Wkurzają sie na mnie ludzie bo zawsze niszcze wszystkie nagrody za streaki - jak tylko komunikat o harrierze, heli czy AC130 - to od razu Javelin i papa. Nawet BPS/UAV ściągam, żeby drużyna przeciwna sie wkurzała ;]

 

dobra gra ;)

Odnośnik do komentarza

Twardki, o commando słyszał ? masz tam 3 metrowego rusha przy nożu.

 

nie slyszal :)

 

A to z killem na spawnie to pierwsze słyszę, musisz mieć pecha, albo po prostu sie usprawiedliwiasz...

 

nie wiem jak ty ale ja gram na free for all glownie i tam sie dzieja takie rzeczy. w tdm tez jak sie jest w druzynie ciulowej(taka, ze wszyscy sa na minusie). nie mam powodu sie usprawiedliwiac. jak juz rusze z miejsca to jest ok i leca fragi. dlatego tez podalem jakie mam osiagniecia, zeby to nie wygladalo na usprawiedliwianie sie :) btw probowalem pare razy dolaczyc do twojej gry ale zawsze jest serwer full :D

 

 

Tak BTW - ColdBlooded to przegiety perk, w większości przypadków jak się go używa to jest sie niemalże niewidzialny ;] podczas normalnej rozgrywki ludzie czesto sie nie rozglądają i patrzą za kropkami na mapie i tam lecą, a tu im w plecy i albo melee z noża, albo rzut nożem (granaty sa dla leszczy).

 

Coldblooded perka lubie bo jako jeden z niewielu, ze tak powiem uklasycznia rozgrywke :P

Odnośnik do komentarza

Ground War to TDM tylko ilość Graczy jest większa 12-18

Domination - 8-12 Graczy, 2 druzyny, 3 punkty na mapie i trzeba je jak najdłużej mieć zajęte przez druzynę (wystarczy aktywować i dodają punkty przez czas do przejęcia przez druzyne przeciwną)

 

Domination lubie, bo wymaga rotacji druzyn na mapie, ciągły ruch i mało kampów dzięki temu ;)

Odnośnik do komentarza

No, Serge ma rację, Cold blooded + Ninja + (w moim przypadku) Sleight of hand w połączeniu z jakimś ciekawym szturmowcem albo smg (ACR albo P90 jak dla mnie) jest totalnie imba - największe wyniki kosiłem właśnie tym (i wtedy też najbardziej się denerwowałem, kiedy mając już nieco ponad 25 streaka przypomniałem sobie, że miałem config nagrów bez atomowej akurat :D)

 

co do zbijania helikopterów i innych latajców - mnie też nienawidza (szczególnie jak jeszcze za pierwszym przejściem do 70 wbijałem cold blooded), ale moim zdaniem i tak w TDM ludzie walą w ch'uja, bo wolą chować się po budynkach jak szczury, a nie strącić porządnie stingerem coś, co strzela do całej ich drużyny. inna sprawa, że jak ktoś potrafi strzelać śmigłowcem (albo ac130, ale wole śmigło), to raczej nie ma bata, żeby ktoś zdążył namierzyć i strzelić. ;)

 

jak coś to zapraszam serdecznie do gry, nick na steamie: LegionPolski

 

nie używam TS, jak chcemy głosowo, to skype ;) taki ze mnie casual.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://img30.imageshack.us/img30/9651/91707746.jpg[/ img]

 

 

 

 

score mam żenujący, ale to dzięki koleżce z przeciwnego teamu na pierwszym miejscu... z drugiego końca mapy z M9 headshot. 5 razy pod rząd w inne osoby.

banda kretynów grająca nieczysto to jedno, ale banda kretynów w infinity ward, która przymyka na to oko to coś gorszego. czuje się wydymany na 129 zł i gram nadal tylko dlatego, że sama gra bardzo mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza

Wspolczuje. Niezle sie mozna wkurzyc. Btw Rust to bullshitowa mapa przy wiekszej ilosci graczy od 5-6. Na freeforallu ludzie sie respawnuja metr od siebie i czesto jeden stoi plecami do drugiego...

MW2 jest poprostu rozkoszne. Nie wiem jak zrobili mechanike tej gry. Wpakowalem w kolesia 4 naboje z ACR a on na killcamie mnie zabil jednym strzalem z m9 w stope :D

Edytowane przez TwardkiSlovian
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sry za pisanie, ale może umówimy się wszyscy na jakąś gre, choćby nawet private? Ja gram najczęściej w: DM, TDM hardcore, Znajdz i zniszcz, Znajdz i zniszcz hardcore, Sztab i to wszystko. Codzienie, najczęściej gram po 20, w co? Zależy czy chcę PD(Znajdz i zniszcz hardcore) czy wyzwania(TDM hardcore) w weekendy dodatkowo jeszcze tak po 15. Mój nick w grze lisekanga.

Odnośnik do komentarza

ja jestem chętny

 

co do community znów... FFS! jestem po kilku piwach, ręce mi nieco krzywo chodzą, a w dodatku nie uważam się za dobrego gejmera, ale kur'wica mnie bierze jak w jakimkolwiek trybie oprócz free for all dostaje team idiotów. inaczej tego się nie da określić jak banda ciołków lata z tube'ami i g18 akimbo wciąż zwalając winę na przeciwnika. bez jaj no. ;/ tym sposobem dostalismy w du'pę od mega-przeciętnego teamu..

 

 

 

 

http://img203.images.../9896/eeejz.jpg

 

 

 

no skąd ci dwaj na dole prestiż? przecież po kilkudziesięciu godzinach gry cokolwiek się robi a nie dostaje w du'pę tylko!

 

i te prestiże 10, 70lvl, też grają jak młoty. grać, a nie glitchować levele!

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Witam, mam pewien problem. Otóż zainstalowałem grę CoD MW2 na kompa wraz z tym steamem, jednak nie da się grać przez neta. Tylko za pierwszym razem udało mi sie, a za każdym kolejnym gra pokazuje że jest 0 graczy online i nie wyszukuje żadnych meczów. Co jest grane?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...