Skocz do zawartości

Call of Duty


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Wrażenia z gry jak najbardziej pozytywne . Wartka akcja , fajne twisty fabularne , ładna grafa . Optymalizacja jak zwykle prima sort wiec nawet na moim dwuletnim złomie gra chodzi porządnie . Jedyne do czego bym sie przyczepił to wspomniana długośc gry i brak leana ( wychylenia sie ) . A tak poza tym to stary dobry COD czyli wiecej akcji w jednej misji niz w niejednej grze całej :D

 

 

P.s. muza jest przeboska ( zwłaszcza w ostatnije misi drugiego Aktu ) ale wiadomo , w końcu to Hans Zimmer :]

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza

No muza fajna ale to Lorne Balfe ja stworzyl a nie Hans.

 

 

 

Mi sie wkrecilo online chociaz za kazdym razem rzygam jak wchodze do lobby - no juz glupszego systemu nie mozna bylo wymyslic. 38lvl na karku, oczywiscie tylko hardcore, glownie s&d oraz hq. Zestrzeliwanie latajacych go wien stingerem to jak dla mnie poezja.

Odnośnik do komentarza

no w sumie..

 

właśnie się mocno zawiodłem na community - byłem przekonany, że totalne dno umysłowe gra tylko w darmowe/na pirackich serwerach, zresztą wcześniej w CODzie miałem do czynienia z w miarę ogarniętymi ludźmi. no i wyszła moja nieznajomość gier online. ;)

2 mecze pod rząd całkiem dobrze mi poszło (29:2 / i ~30/~5) i spotkałem się z całą grupą obelg z przeciwnego teamu (z mojego też zresztą, bo niektórych zabijałem grę wcześniej) - tyle "noob", "fucking cheater" i "lame hackzor" to nawet nie widziałem jak grałem w różne MMO, gdzie gówniarstwa było na pęczki...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No niestety, jest się uber pro graczem jak MY [xd ] , to się przez to cierpi ;/ Wielkich ludzi docenia się dopiero po ich śmierci ;)

 

A tak serio, wszystko zależy od tego na jakich serwach grasz. W każdej grze tak jest. [no ok, w MW2 jest ten zonk , że nie ma serwów XD ]

Odnośnik do komentarza

U mnie na Domination, Skidrow dawno temu gdzie moj score wynosil 70/10, nie nabity przez AC czy Czopera lecz zwykla bronia - shotguna AA12 z odpowiednimi perkami to dostalem teksty glitcher,cziter, noob, hax0r - plusem zarowno i minusem jest to ze nie ma glosowania bo dzieci sie denerwuja gdy dostaja becki od innej osoby i zaraz bylby Vote, ale cziterow jest malutko wiec brak tej opcji tez nie przeszkadza bo wyjscie z trwajacej gry daje zdobyty exp, nie jak w innych grach anuluje zebrany score.

Olac ich i dalej grac.

Odnośnik do komentarza

mnie multi w(pipi)ia przez ten brak serwów ale kij z tym :P

gra sie mimo wszystko fajnie i przyjemnie.

 

A tak sie pochwale - z kumplem z pracy rozłupaliśmy wszystkie misje spec ops na veteranie(69 gwiazdek ;]) - a najtrudniejszą misję (Explosion) przeszliśmy szybciej niż ziomki z IW ;]

 

double post, a co tam /edit - już nie /stona ;)

 

Ciśnie ktoś czasówki na The Pit(piekiełko) ?

Tak próbowałem dzisiaj i mam wyniki rzędu 24 sekund, troche brakuje do kolesia który zrobił to w 12.65 :/

Odnośnik do komentarza

Przeszedlemm singla - jest wyjatkowo nijaki. Fabula naciagana i to mocno. Masakra na lotnisku i juz wielkie ojejku i inwazja, niepoprzedzona zadnym infem w grze, nie ma nawet najmniejszego tla dorobionego do tego wydarzenia. Ot zwykla zemsta i to wszycho. Misje niby na poczatku widowiskowe ale jednak w jedynce byly zdecydowanie bardziej klimatyczne. Tutaj jedyne co cieszy to tylko nowe patenty typu skuter, wspinaczka, breach etc ale na dluzsza mete nie powalaja. Masa broni - w czasie singla i tak w zasadzie uzywalem polowy z nich bo reszta byla niepotrzebna / nieadekwatna do sytuacji. Generalnie jak dla mnie rozczarowanie bo singiel istotnie, zapier dala ciagle z akcja bez czasu na odpoczynek ale jakos szczegolnie to nie chce mi sie do niego wracac. Mocno przereklamowany. Gra zlamana w 6h40min.

 

Lepiej bym tego nie ujal. Niby jest filmowo i epicko, ale glowny element "wczucia", czyli fabula jest chu jowy. Ciezko uwierzyc, ze Ruskie zdecydowalyby sie na atak na USA tylko dlatego, ze martwy napastnik byl pochodzenia amerykanskiego. Litosci. Slabo przedstawiono sam motyw inwazji, suche teksty i przerzucanie z misji na misje, w ogole nie wiem jakim cudem zlapanie Makarowa mialoby przekonac Rosjan, ze jednak to byla intryga majaca na celu zdyskredytowanie USA. Ogolnie mizeria.

 

 

No, ale mutli rzadzi. Zagrywam sie jak glupi. Kuzyn bedzie hepi jak mu oddam gierke z wymasterowanym profilem. Gierka oczywiscie zaje biscie zoptymalizowana. Na moim poltorarocznym core 2 duo 3ghz, podkreconym 8800 GTS i 4 gb ramu tylko czasem lekko pierdnie przy full HD z AA i wymaksowanymi teksturami.

Odnośnik do komentarza

Ale w jedynkę i tak grało się lepiej. Jakoś nie czuć powera podczas strzelania.

 

Pomijając oczywiście to o czym mówiliście. Misje w amerykańskich miasteczkach mi się w o gole nie podobały;|

Odnośnik do komentarza

Gra wyśmienita, nie spodziewałem się, aż tak dobrego single. Misje są wyśmienite(szczególnie ostatnia), no i muzeum! Muzyka po prostu extra, wszystko super. Najbardziej zawiódł mnie brak serwerów w multiplayer, chociaż ja już się przyzwyczaiłem(i szczerze boję się teraz wejść World at War lub MW pierwszą część), jednak to czasem lepiej bo zawsze pełen zestaw ludzi :). Mój ulubiony tryb gry: Znajdź i zniszcz, Sztab pro i TDM. Operacje specjalne, też super, pograłem już z kolegą, ale teraz i tak cały czas bierze mnie na multiplayer :P.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...